Paslaugos

Jei jaučiate neryžtingumą, abejojate savo jėgomis, stovite ties apsisprendimų kryžkele, nežinote kur eiti ir ką daryti - tik nepasiduokite nusiminimui. Nes kartais teisingo atsakymo ar patarimo tenka ieškoti delno linijose, žvaigždžių labirintuose, skaičių deriniuose, kortų reikšmėse...

Daugiau informacijos sužinosite paspaudę jus dominančią paslaugą. Išankstinė registracija konsultacijoms vyksta tel. 8 623 97623 arba el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Chirologė atskleis jūsų charakterio subtilybes, likimo ženklus, sveikatos būklę. Jūsų delne telpa viskas - meilė ir tikėjimas, šeima ir karjera, stiprybės ir silpnybės, tobulumas ir klaidos, sėkmė ir kovos.

Astrologas parinks tinkamiausią ir sėkmingiausią laiką vedyboms, deryboms, įmonės steigimui, kelionėms, operacijoms. asmeninis horoskopas - unikalus gyvenimo kelrodis, originali dovana mylimam žmogui, puiki galimybė pažinti savo vaikus.

Kiekvienas iš mūsų už savo gyvenimą atsako pats. Tačiau labai lengva pasiklysti įvykių sukūryje ir labai sunku atpažinti tikruosius žmonių veidus, priimti teisingus sprendimus, įžvelgti perspektyvas. TARO - tai pokalbis su savo pasąmone arba vidine išmintimi, slypinčia kiekviename iš mūsų. Pasirinkimo ir sprendimo laisvė visada bus jūsų: kurkite tokiа tikrovę, kokios norite ir džiaukitės gyvenimu. 

Kiekvienas žmogus turi bioenergiją, kitaip vadinamą biolauku. Tarp žmogaus kūno ir biolauko yra labai glaudus ryšys 

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius
x