Zodiako ženklai

2019 LAPKRITIS

18 d. - 24 d.  JUPITERIO lydimi, sieksite įsitvirtinti sociume. Noriai dalyvausite socialiniuose projektuose, neprieštaraudami organizuosite kolektyvinius renginius. Daug įtakos turės aplinkiniai: įsiklausydami jų nuomonės, iš vienos pusės, sutvirtinsite savo padėtį, o iš kitos – galite prarasti naudingus sau dalykus. Žvaigždės pataria ieškoti  aukso viduriuko tarp aplinkinių nuomonės ir savojo „aš“ išraiškos.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 LAPKRITIS

18 d. - 24 d.  MERKURIJUI galima padėkoti už tai, kad darbų rezultatai atneš naudos. Veiklos tikrai nestigs, ir gali nutikti taip, kad dėl to nukentės jūsų asmeninis gyvenimas. Jei partnerio neturite, ramia sąžine užsiimkite karjera, pramogas atidėdami iki „kai turėsite laiko“, o jei turite, tuomet neužmirškite dažniau bendrauti. Paaštrėjęs vidinis suvokimas bus naudingas sprendžiant įvairius klausimus. Įsiklausykite į save ir bendraudami su šeimos nariais.

 

Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2019 LAPKRITIS

18 d. - 24 d.  SATURNO veikiami, apmąstysite rimtas temas ir nuspręsite žengti išmintingą ir atsakingą žingsnį. Įvykių neskubinkite ir kantriai išlaukite savo valandos. Būtent kantrybė ir moralinis nusiteikimas laimėti taps pagrindiniu jūsų ginklu konkurencinėje kovoje. Turėtumėte nuteikti save pozityviai, nes niūrios mintys ir depresinės nuotaikos grasina įlįsti į jūsų kasdienybę. Meilėje galimi nesklandumai dėl emocijų.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 LAPKRITIS

18 d. - 24 d. MERKURIJUI einant atgal, gali išryškėti tokios jums nebūdingos savybės, kaip rimtumas, apdairumas ir išskaičiavimas. Jums įprasto lengvabūdiškumo pasiges ir aplinkiniai, ir namiškiai. Todėl tikėtina, kad galėsite lengvai įveikti visus anksčiau neįveikiamais atrodžiusius darbus, pakilti karjeroje, patirti profesinę ir finansinę sėkmę. Su mylimaisiais bendrausite santūriai, dėl ko galima trintis ir nesusipratimai.

Prognozes rengia : astrologė Vega

2019 LAPKRITIS

18 d. - 24 d. MERKURIJUS atbulas, o jūs vis dažniau sustosite ir susimąstysite apie ateities perspektyvas. Įsigilinę ne tik atkapstysite naujų idėjų, jausmų, bet ir pateksite į permainų skersvėjį. Kokios jos bus, priklausys nuo jūsų tikslų ir prioritetų. Vieniems seksis karjeroje, kitiems – papildyti sąskaitą banke, tretiems – meilėje. Žvaigždės pataria pasinaudoti visomis galimybėmis, nes kitas toks periodas ateis negreitai.

Pognozes rengia: astrologė Vega

2019 LAPKRITIS

18 d. - 25 d.  SATURNAS jums žada palankias karjeros ir finansines perspektyvas. Imlūs ir darbštūs galės pakilti karjeros laipteliais. Pasiekimams padės optimistinė nuotaika ir kūrybinis veržlumas. Seksis tiems, kurie nebijos darbo ir gebės įrodyti savo vertę. Kad ir kaip bepasisuktų reikalai, lemties nekaltinkite: kas vyksta, vyksta tik į gera. Su mylimuoju būkite nuoširdūs ir atviri – bus atsilyginta tuo pačiu.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 LAPKRITIS

18 d. - 25 d.  MERKURIJUS atbuliniame judėjime harmonizuos jūsų gyvenimą. Sustyguosite santykius su antrąja puse, sėkmingai užgesinsite šeimyninius konfliktus, ir ne tik savus, bet ir artimųjų tarpe. Vertėtų pažaboti savo fantaziją, kad nenuklystumėte į lankas. Meilės santykius vertinsite neadekvačiai ir norus priimsite kaip tikrovę. Kad neatsidurtumėte nejaukioje padėtyje, neskubėkite prisipažinti meilėje - pirmas žingsnis priklauso jūsų partneriui.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 LAPKRITIS

18 d. -  25 d.  JUPITERIS palankus, tad lengvai seksis ir meilėje, ir finansuose. Galite tikėtis artimųjų palaikymo ir pagalbos, tad dabar – tiesiog idealus metas senų reikalų pabaigai. Stenkitės ne tik dirbti, bet ir ilsėtis, pramogauti. Tad jei dalykiniai reikalai klojasi puikiai, išvažiuokite pailsėti. Žvaigždės įspėja dėl galimo išlaidumo ir pataria nepiktnaudžiauti alkoholiu, nes galite pakenkti savo sveikatai.

Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2019 LAPKRITIS

18 d. - 24 d.  SATURNAS apgaubs ramybe. Būsite užtikrinti ateitimi. Nestigs galimybių ir progų pasirūpinti ne tik savo dabartimi, bet ir ateitimi.  Tačiau atsiminkite: sėkmė iš dangaus nekris, teks patiems užsidirbti. Darbštūs ir atkaklūs bus pastebėti ir paaukštinti ar bent pagirti. Seksis susitarti su žmonėmis, kurie bus naudingi jums ateity.  Jūsų sumanymams pritars artimieji ir mylimieji, tad drąsiai dalinkitės su jais savo idėjomis.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 LAPKRITIS

18 d. - 24 d.  MERKURIJUS grįžta ne veltui: jis padės sutvirtinti gerovės pamatus, sukonkretinti ir įžeminti reikalus. Kuo tiksliau žinosite, ko siekiate, tuo greičiau ir lengviau pasieksite. Pasistenkite susitvarkyti ne tik su darbais, bet ir savo mintyse bei jausmuose. Asmeniniame gyvenime galimos dvejopos tendencijos, susiję su jūsų rimtumu. Vieniems norėsis santykius įteisinti, o kitiems jų reiklumas partnerio atžvilgiu gali pakenkti.

 Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 LAPKRITIS

18 d. - 24 d.  URANAS padės išspręsti paaštrėjusias problemas. Pagrindinis jūsų tikslas bus stabilumas, tad stengsitės išsilaisvinti iš visko, kas grės jūsų ramybei  ir pusiausvyrai. Gali būti, jog iš šalies atrodysite griežtesniais ir principingesniais, tačiau iš tiesų tik susidėliosite prioritetus ir nesitaikstysite su žmonėmis, kurie jūsų nevertina. Jei partneris nepateisins lūkesčių, galite ryžtis nutraukti meilės ryšį.

Pronozes rengia: astrologė Vega 

2019 LAPKRITIS

18 d. - 24 d.  SATURNAS padės susidoroti su sudėtingomis situacijomis, nusiimti rožinius akinius. Gyvenimas tekės sava vaga, be siurprizų. Dirbantys su savimi, patirs pozityvių permainų. Tai laikas, kai galite už nugaros palikti praeities klaidas ir pradėti viską nuo tuščio lapo. Nenorinčių keistis laukia nelengvos pamokos, tad svarbu, kad nebėgtumėte nuo sunkumų. Jokiu būdu neišeikite iš darbo – kito tektų ieškoti ilgai. 

Prognozes rengia: astrologė Vega

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius
x