Zodiako ženklai

2018 BALANDIS

23 d. - 29 d.„Mulkis duoda, išmintingas ima“. Marsas padės jums nugalėti ir kliūtis, ir konkurentus, trukdančius siekti tikslų. Seksis, jei laikysitės atokiau nuo rizikingų avantiūrų, neregsite intrigų. Jeigu bičiulis kreipsis į jus, prašydamas paskolinti pinigų verslui ir tapti kompanionu, sutikite - tikrai neteks gailėtis. Asmeniniame gyvenime atsiras daugiau aistros ir intymumo, kas džiugins ne tik jus, bet ir jūsų mylimuosius. Veikite atvirai ir garbingai, - pataria žvaigždės.

 Prognozes rengia: astrologė Vega

2018 BALANDIS

23 d. - 29 d. Mulkis duoda, išmintingas ima“. Marsas padės jums nugalėti ir kliūtis, ir konkurentus, trukdančius siekti tikslų. Seksis, jei laikysitės atokiau nuo rizikingų avantiūrų, neregsite intrigų. Jeigu bičiulis kreipsis į jus, prašydamas paskolinti pinigų verslui ir tapti kompanionu, sutikite - tikrai neteks gailėtis. Asmeniniame gyvenime atsiras daugiau aistros ir intymumo, kas džiugins ne tik jus, bet ir jūsų mylimuosius. Veikite atvirai ir garbingai, - pataria žvaigždės.


 

Prognozes rengia: astrologė Vega

2018 BALANDIS

23 d. - 29 d. „Prisitaikęs kaip kuprotas prie sienos“. Įtempta Saturno padėtis kels konkurencinę įtampą, gali tekti ne juokais pakovoti. Kai kurie pakeis darbovietę ar pareigas. Lengviau išgyvensite šį periodą, jei būsite nuolaidesni, lankstesni, o sprendimus priimsite netempdami gumos. Jūsų priekabumas ir smulkmeniškumas gali išprovokuoti rimtus konfliktus ar net skyrybas. Žvaigždės palaikys tuos, kurie gebės prisitaikyti, susitaikyti ir nešokinės į aukštį, kai po kojomis bala.

 

Prognozes rengia: astrologė Vega

2018 BALANDIS

23 d. - 29 d. „Gyveni, mokaisi ir kvailas miršti“. Jupiteris jus skatins siekti naujų kūrybinių aukštumų. Dauguma panorės mokytis kažko naujo ir išleis nemažai pinigų specialiajai literatūrai ar kursams. Naujos žinios ne tik paįvairins jūsų gyvenimą, bet ir padės geriau susivokti savyje. Kad suartėtumėte antrąja puse, įsigilinkite į poelgių motyvus ir parinkite tinkamą raktelį jo širdžiai. Vienišiems žvaigždės pataria mažiau sėdėti namuose ir daugiau laiko praleisti tarp žmonių.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2018 BALANDIS

23 d. - 29 d. „Tarp devynių dešimtas tuo pačiu išminta“. Plutonas padės jums atsidurti vietoje ir laiku, intensyviai dalyvauti visuomeniniuose renginiuose. Aktyvumą įtakos ne tik noras į kitus pasižiūrėti, save parodyti, bet ir naujų ryšių poreikis. Mažiau rūpės šeimos reikalai, tačiau tai nepakenks tarpusavio supratimui. Priešingai - namiškiai  gan noriai perims jūsų pareigas, kad jums lengviau būtų siekti žvaigždžių pažadėtos karjeros aukštumų ar uždirbti daugiau pinigų.

 

 Prognozes rengia: astrologė Vega

2018 BALANDIS

 23 d.  - 29 d.  „Šviesa akis džiugina, meilė širdį glamonėja“. Venera oro stichijoje, tad skraidysite tarsi ant sparnų. Mylimasis atsakys į jūsų jausmus, lengvai pavergsite trokštamo asmens širdį, sustyguosite santykius su aplinkiniais. Gali tekti tarpininkauti bičiulių ar šeimos konflikte. Aplinkiniai įvertins jūsų idėjas ir pradės jas realizuoti. Spinduliuosite charizmą, kuri padės pakelti savo prestižą sociume. Žvaigždės pataria atsisakyti lengvabūdiškų poelgių.

Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2018 BALANDIS

23 d. - 29 d. „Žodžiu ąžuolus varto, darbu ir skiedros nepakelia“. Neptūnas į tarpasmeninius santykius gali įnešti disharmonijos ir įtampos. Konfliktų išvengsite, jei būsite sukalbamesni ir nuolaidesni. Nuolat tikrinkite gaunamą informaciją, ypač jei ja remiantis tektų priimti svarbius sprendimus. Stenkitės būti įvykių centre – tai leis jums kontroliuoti situaciją ir išvengti klaidų. Porų bendravime atsiras daugiau abipusio švelnumo. Žvaigždės sako, kad būsite pernelyg įtarūs.


Prognozes rengia: astrologė Vega

2018 BALANDIS

23 d. - 29 d.„Neskubėk, ir būsi pirmas“. Rahu padėtis rodo, kad jūsų kelyje link tikslo bus sunkumų ir kliūčių. Kai kurie reikalai gali strigti, tačiau ši padėtis laikina. Sprendimą rasite, jei nepanikuosite ir viską rimtai apsvarstysite. Jūsų nervingumas ir jautrumas neišvengiamai įtakos asmeninius santykius. Žvaigždės pataria neskubėti su išvadomis: tikrieji atsakymai į jus jaudinančius klausimus slypi širdies gilumoje, o laikas neužilgo viską sustatys į savo vietas.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2018 BALANDIS

23 d.  -  29 d. Šaukštas deguto medaus statinę pagadina“. Venera padės susitvarkyti asmeninius santykius: matysite ir nesėkmių priežastis, ir galimybes situacijai pagerinti. Šeima pareikalaus daug dėmesio, o vaikų problemos privers jaudintis. Santykiai su antrąja puse priklausys nuo jūsų pastangų. Siekdamas naudos, artimas bičiulis gali ir išduoti, ir prikiaulinti. Žvaigždės sako, kad dėl to nereikėtų nusivilti draugyste.Prognozes rengia: astrologė Vega

2018 BALANDIS

22 d. - 29 d. „Plika meilė – kaip kaulas be mėsos“. Veneros įtakoje džiaugsitės gyvenimu, filosofiškai žvelgdami į pasitaikančias problemas. Iš draugų pasisemsite sėkmingų idėjų, naudingų patarimų. Bus daug meilės ir romantikos, dažnų pasimatymų, dėl ko kiti reikalai nusistums į antrą planą. Jausite priešingos lyties dėmesį, tad jei pasistengsite kam nors patikti – sėkmė garantuota. Svarbiausia, sako žvaigždės, išsirinkti tinkamą meilės objektą, kuriuo vėliau netektų nusivilti.

 


Prognozes rengia: astrologė Vega

2018 BALANDIS

23 d. -  29 d.„Tylus liežuvis padaro išmintingą galvą“. Venera jums dovanos daug malonių įspūdžių bendraujant, naujų žinių ir patirties. Laisvės siekis skatins drąsius ir originalius poelgius: galbūt  įstosite į kokią nors organizaciją ar pradėsite savo verslą, pakeisite darbą ar pradėsite flirtuoti į kairę ir į dešinę. Blogiausia, kad viskas vyks spontaniškai, neapgalvotai ir pakenks ilgalaikių santykių stabilumui. Elkitės išmintingai, sako žvaigždės, antraip teks gailėtis.


 Prognozes rengia: astrologė Vega

2018 BALANDIS

 23 d. - 29 d.  „Meile sotus nebūsi“.  Merkurijaus padėtis įtakos kuklesnius, nei tikėjotės, rezultatus, tačiau perspausti situacijos neverta. Bus geriau, jei išlauksite savo valandos. Meilės reikaluose iniciatyvūs nebūsite. Tačiau tie, kurie myli, mylės ir toliau, o tie, kurie dar tik įsimylėję, kentės nuo jūsų atsiskyrimo ir abejingumo. Žvaigždės mano, kad naudingiausia šiuo metu kaupti jėgas ir patirtį, kad šiek tiek vėliau galėtumėte atgimti tarsi Feniksas iš pelenų.

Pognozes rengia: astrologė Vega

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius
x