Zodiako ženklai

2019 BIRŽELIS

17 d. - 23 d.  Liūdėti tikrai neteks. Galite atsidurti ekstremaliose situacijose dėl paaštrėjusio rizikos poreikio. Neišvengsite  kliūčių, kurias didvyriškai įveiksite. Tai suteiks jums jėgų ir pasitikėjimo savimi. Finansinė situacija džiugins, nes vieniems pagerės, kitiems – stabilizuosis. Pats metas pasimėgauti vasaros teikiamais malonumais ir rasti laiko sau bei gerai knygai. Sveikatos būklė bus vidutiniška, tad jei tik pajusite įtartinus skausmus – nedelskite.

 

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 BIRŽELIS

17 d. - 23 d. PersilaužimasŠi savaitė gali tapti persilaužimo tašku – yra tikimybė pakeisti savo statusą.  Vertėtų apriboti išlaidas, pirkinius, nerekomenduojama imti kreditų, sudarinėti nekilnojamo turto sandorių. Venera žada jums pažintį su įtakingu žmogumi, kuris padės jums karjeroje ar verslo plėtroje. Galite sutikti įdomų žmogų, kuris bus vertas jūsų partnerystės. Žinoma, jei ne namuose sėdėsite, o lankysitės viešose vietose.

Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2019 BIRŽELIS

17 d. - 23 d. Permainos. Palankus laikas naujiems kontaktams, pokyčiams profesinėje sferoje. Energijos ir ryžto nestigs, tad yra galimybė įgyvendinti visus savo norus. Neatmeskite kolektyvinio darbo naudos – dėka bendražygių, lengviau pasieksite ir savo asmeninius tikslus. Galimos permainos gyvenime – nuo profesijos pakeitimo iki išvykimo gyventi ir dirbti svetur. Permainas priimkite natūraliai, be nuostabos. Juk viskas, kas vyksta, - tik į gera.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 BIRŽELIS

17 d. - 23 d.  Įvairovė. Situacijos bus labai įvairios – nuo laimingų iki nervingų įvykių. Puikiai demonstruosite lyderio savybes, domėsitės naujovėmis, pajusite, jog traukia avantiūros. Merkurijus skubins ieškoti bendravimo, kontaktų savo idėjų pritaikymui. Pradėsite optimizuoti biudžetą ir vėl pajausite, kad finansinė padėtis stabilizuojasi. Nepagailėkite pinigų sau ir savo artimiesiems. Tačiau žvaigždės perspėja, kad neverta mesti kelio dėl naujo takelio.


Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 BIRŽELIS 

17 d. - 23 d.  Teks rinktis. Šiuo metu pakankamai ramu profesinėje srityje, todėl atsiras laiko susitvarkyti asmeninį gyvenimą.  Jei ieškojote darbo, galite gauti iš karto keletą pasiūlymų. Teks rasti kompromisą tarp gero atlyginimo ir darbinės veiklos patrauklumo. Žvaigždės perspėja, kad pasirinkę materialumą galite labai suklysti ir gailėtis.  Sveikata bus tokia pat, kaip įprastai. Marsas pataria tęsti treniruotes ir neprarasti įgytos sportinės formos.

 

Pognozes rengia: astrologė Vega

2019 BIRŽELIS

17 d. - 23 d.   Jokių ypatingų uždavinių Visata nėra numačiusi. Tačiau į pirmą planą iškils asmeninio pobūdžio problemos. Jokiu būdu neatviraukite darbe ir stenkitės nesakyti kolegoms nieko, apie ką galvojate. Sėkmingas projektų įgyvendinimas bus tiesiogiai priklausomas nuo palankios darbinės atmosferos. Finansinė padėtis rūpesčių nekels, galėsite užsidirbti papildomai. Gali būti, kad jausitės apatiški, neveiklūs. Prasta nuotaika kenks ne tik nervams, bet ir figūrai.

 

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 BIRŽELIS

17 d. - 23 d.  Nelengva. Būkite atidūs visoms savo veiklos sritims. Gali būti, kad viena nedidelė jūsų klaida ar praskaičiavimas sugriaus ilgai ir kruopščiai planuotą situaciją. lengvai panaudosite savo praktiško ir blaivaus požiūrio į pinigus įgūdžius. Nors daug ir atkakliai dirbsite, ypatingų įplaukų nelaukite. Rankų nuleisti nereikia – tai metas, kai jūs klojate tolesnės finansinės sėkmės pagrindus. Sveikata bus stabili, ir jums gresia tik persitempimo ar nervinio išsekimo pavojus.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 BIRŽELIS

17 d. -  23 d. Tiesiog vasara. Laiką leisite pakankamai turiningai. Ypač naudinga pasidomėti naujovėmis ir paieškoti, kaip maksimaliai naudingai jas pritaikyti asmeniniame gyvenime.  Veneros padėtis žada stabilumą finansuose. Atsiras galimybė įsigyti stambų pirkinį arba išvykti į tolimą kelionę. Galima palanki verslo plėtra. Būsite linkę apginti savo nuomonę, tačiau pasistenkite išvengti ginčų su darbdaviais. Galimas imuniteto susilpnėjimas.

Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2019 BIRŽELIS

17 d. - 23 d.  O namuose geriausia. Šiuo metu būsite nepataisomas namisėda, nes jums labiausiai norėsis laiką leisti šeimos rate. Gali reikėti pagelbėti saviškiams, dėmesio ir rūpestingo žvilgsnio reikės jūsų tėvams. Yra pavojus būti įtrauktiems į abejotinus finansinius reikalus, todėl stenkitės atidžiai išsinagrinėti visus gaunamus pasiūlymus, antraip rizikuojate stambia pinigų suma, kurią prarasti – lengva, o atstatyti – sunku. Pasirūpinkite savo psichine sveikata.

 

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 BIRŽELIS

17 d. - 23 d.  Atokvėpis. Pagaliau pavyks atsikvėpti nuo problemų. Vyrams žadama sėkmė meilėje, daug nuotykių, kurie gali nepalankiai supainioti situaciją. Ženkliai pagerės finansinė situacija, nes gausite įvertinimą už įdėtas pastangas. Praverstų dalį pinigų atsidėti, kad lengviau būtų tuomet, kai į gyvenimą ateis juoda juosta. Merkurijus skatins aktyvumą namų reikaluose. Jei pajausite skausmus sąnariuose, stubure, jums padės fizioterapija – masažas, gydomoji gimnastika.

 Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 BIRŽELIS

17 d.  - 23 d.Nors žvaigždės – už jus, bet lengva nebus. Daugybė rūpesčių ir veiklos įsuks į verpetą, tad apie poilsį galvoti nebus kada. Finansinė sfera nekels problemų, todėl yra tendencija lengvabūdiškiems sprendimams. Visa jūsų energija nukreipta į darbą, o stresas gali paaštrinti chroniškas  negalias. Ypač jautrus skrandis, todėl stenkitės negromuliuoti savo problemų vienumoje. Jei leis išdidumas, kreipkitės į kolegas – kartu bus lengviau.

 

Pronozes rengia: astrologė Vega 

2019 BIRŽELIS

17 d. - 23 d. Egzaminas. Būsite patikrinti, kaip mokate suprasti kitus ir teisingai pasirinkti. Bet kokią situaciją pavyks pakreipti savo naudai. Žmonės links prie jūsų, bendravimas užims daug laiko, tačiau naujos pažintys bus naudingos. Viskas, ko šiuo metu besiimtute, bus plačiai svarstoma. Profesinėje sferoje viskas stabilu, kaip ir asmeniniame gyvenime – nei pakilimų, nei nuopuolių.  Materialinė padėtis išliks tokia pat, tad galite sau leisti patenkinti mažus įgeidžius.   

 

Prognozes rengia: astrologė Vega 


Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius
x