Zodiako ženklai

2019 SPALIS

14 d. - 20 d. Kitu kampu. Venera aistringa, tad laukia malonus, romantiškas periodas. Tų, kurie patenkinti savo asmeniniu gyvenimu, jokie ypatingi pokyčiai nelaukia. Vienišiems ir nepatenkintiems Likimas būtinai pamėtės susitikimą, kuris pasuks gyvenimą kitu kampu. Tai gali būti žmogus, kurį gerai pažįstate: jūsų bendradarbis ar kaimynas, į kurį susiklosčius aplinkybėms, pažvelgsite kitomis akimis ir įvertinsite tas savybes, kurių anksčiau nepastebėjote.


Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 SPALIS

14 d. - 20 d. Energingai. Marsas įkaitins jūsų veiksmus ir energiją, ir jie liete liesis per kraštus. Negerai, jei nukreiptumėte ją netinkama linkme ar lavina užgriūtumėte savo partnerį. Bus nelengva atskirti realius planus nuo nerealių, tad rizikuosite imtis tokių darbų, kurie ne pagal jėgas sudėtingi, o rezultatai nuvils. Svarbiausia dabar – apdairumas, nes jausmai ir emocijos ims viršų ir trukdys adekvačiai suvokti realybę. Žvaigždės pataria ieškoti išmintingų patarimų ir slopinti emocijas.

Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2019 SPALIS

14 d. - 20 d.  Tyla prieš...? Saturnas padės susidoroti su problemomis. Kiekviena ląstele jausite, kaip gyvenimo upės tėkmė rimsta, klausimai, nedavę ramybės netrumpą laiką, išsisprendžia, tačiau budrumo žvaigždės pataria neprarasti: galimi nenumatyti sunkumai darbe, versle. Tai bus susiję su jūsų pavydžiais konkurentais ir slaptų priešų rezgamomis pinklėmis. Meilėje būsite nusiteikę rimtai, kai kurie nuspręsite, jog atėjo metas kurti šeimą. Galite tikėtis abipusių jausmų.


Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 SPALIS

14 d. - 20 d.  Paliaubos. Turėtumėte vengti ginčų, išprovokuotų pavydo ar abipusių nuoskaudų. Įtemptas Marsas, tad būsite arba narsūs ir karingi, arba ūmūs ir netaktiški. Su mylimaisiais tai pyksitės, tai taikysitės. Barniai dėl smulkmenų jūsų santykiams nepakenks, o štai jei pykčio akimirką prikalbėsite kvailysčių – padariniai bus ne iš maloniųjų. Naujų reikalų pradėti žvaigždės nepataria: būsite išsiblaškę ir galite pridaryti daug taktinių ir strateginių klaidų.

 

Prognozes rengia : astrologė Vega

2019 SPALIS

14 d. - 20 d.  Aistros. Marsas padės nugalėti ne tik sudėtingas aplinkybes, bet ir varžovus ar konkurentus.  Stiprių emocijų neišvengsite, tačiau pasistengę tikrai sugebėsite susivaldyti ir nukreipti ambicijas palankia sau linkme. Gi pasidavę impulsui, galite patirti nepageidaujamų ir nemalonių padarinių. Meilėje būsite aistringi, lengvai valdysite situaciją. Žvaigždės pataria kartkartėmis pažvelgti į sielą ir pasitikrinti, ar joje nesuvešėjo nuoskaudų  ir pykčio daigai.


 Pognozes rengia: astrologė Vega

2019 SPALIS

14 d. - 20 d.  Sprendimų beieškant. Harmoninga Saulė skatins užsiimti rimtais reikalais. Nedelskite: metas ypač palankus savojo gyvenimo pozicijoms sustiprinti. Jei jūsų pagrindinė problema – finansai, būtinai ieškokite papildomų uždarbio šaltinių, o jei neramina santykiai su aplinkiniais, pasistenkite neutralizuoti konfliktines situacijas arba atsiriboti nuo žmonių, keliančių jums diskomfortą. Asmeniniame gyvenime žvaigždės pataria ieškoti kompromisų.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 SPALIS

14 d. - 20 d. Rimtai. Saturnas harmoningas: pasinaudokite galimybe sutvarkyti savo reikalus ir užglaistyti konfliktų išmuštus santykių su aplinka plyšius. Tai rimtų reikalų ir atsakingų užmanymų įgyvendinimo metas. Tad kuo beužsiimtumėte, viską darykite rimtai, kadangi visi veiklos rezultatai – tiek pozityvūs, tiek negatyvūs - turės ženklios įtakos ateityje. Meilėje būsite neadekvatūs: perdėtai reaguosite tiek į gera, tiek į bloga, tad mylimam žmogui bus nelengva.


Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 SPALIS

14 d. -  20 d.  Naudos koeficientas. Dėl Merkurijaus padėties aplinkybės klostysis jūsų naudai ir visus konkurentus bei varžovus galėsite „susidėti į kišenę“. Sugebėsite pasinaudoti susiklosčiusia situacija, siekdami karjeros ar pelno. Jūsų užsispyrimas ir ryžtingumas puikiai derės su atsargumu ir apdairumu. Jokiu būdu nesiimkite rizikingų reikalų, net jeigu aukso kalnus žadėtų. Būsite linkę lyderiauti, tačiau tai darykite subtiliai, kad neužgautumėte partnerio savigarbos.

Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2019 SPALIS

14 d. - 20 d. Pusiausvyra. Jausite teisingumo ir pusiausvyros poreikį, drąsiai kovosite ne tik dėl savo, bet ir dėl savo artimųjų teisių. Saturnas skatins apgalvotus poelgius, intuiciją. Nesidrovėkite savo darbais ir rūpesčiais pasidalinti su artimaisiais, nuimti greitį tam, kad atstatytumėte prarastas jėgas. Stenkitės pailsėti, antraip tapsite nervingi ir pikti. O tai pakenktų ne tik jūsų sveikatai, bet ir dalykiniams ir asmeniniams santykiams. Žvaigždės žada sėkmę meilės intrigose.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 SPALIS

14 d. - 20 d.  Savitvarka. Jupiterio keliama įtampa pasireikš jūsų pernelyg aštriu imlumu svetimai nuomonei. Šiuo metu lengvai pasiduosite įtaigai, tad verčiau nedalyvaukite jokiuose kolektyviniuose rеikaluose, kad niekam nešautų į galvą užversti ant jūsų įsipareigojimų naštos.  Nepalanku siekti karjeros ar pradėti verslą, tačiau šeimyninių klausimų sureguliavimui – pats tas. Galima pradėti remontą, pirkti baldus ar namų apyvokos reikmenis. Su antrąja puse bendraukite santūriai.


 Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 SPALIS

 14 d. - 20 d.  Pilnatvė. Daug žadantis periodas tiems, kas susirūpinę savo finansais. Harmoningas Neptūnas gali padėti ieškant papildomų pajamų šaltinių. Tikėtinos brangios dovanos, premija, piniginiai laimėjimai, o taip pat padidintas darbo užmokestis ar karjeros šuolis. Galima pažintis su rimtu žmogumi, kuris padės išspręsti jūsų piniginius klausimus. Tiems, kas patenkinti savo gyvenimu, žvaigždės linki paprasčiausiai mėgautis gyvenimiškais malonumais – jums niekas netrukdys.

Pronozes rengia: astrologė Vega 

2019 SPALIS

14 d. - 20 d. Dėmesio centre.

Venera jausminga, tad jūsų jausmai taps tyresni, atsiras daugiau meilės ir pakantumo. Draugai, artimieji ir giminaičiai stengsis palengvinti jūsų gyvenimą, tad vieniši nesijausite. Geras metas norintiems pagerinti santykius su aplinkiniais. Galima įdomi ir jums naudinga pažintis. Darbe seksis, kolegos bus nusiteikę jums padėti. Tikėtinos naujos karjeros perspektyvos. Kūrybinė veikla ne tik bus maloni, bet ir pelninga.

 

 

 

Prognozes rengia: astrologė Vega 


Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius
x