Zodiako ženklai

2019 KOVAS

25 d. - 31d.  Kritiškai. Neptūnas skatins kūrybiškumą ir romantines nuotaikas. Gali atrodyti, kad veriasi daug naujų perspektyvų, tačiau toli gražu ne visos jos bus vertingos. Pasistenkite atsisijoti grūdus nuo pelų ir nešvaistyti veltui brangaus laiko. Kol Merkurijus atbulas, prisiminkite seniai pamirštus dalykus. Jei iš mylimojo sulauktumėte pavydo priepuolių, tai, pasak žvaigždžių, būtų signalas, jog jam skiriate per mažai laiko ir dėmesio.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 KOVAS

25 d. - 31 d.  Draugai. Uranas apdovanos įdomiomis pažintimis. Naujų partnerystės santykių dėka išplėsite savo dalykinę  įtaką, tačiau ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime laukia netikėtumai. Galbūt horizonte pasirodę seni draugai įneš pokyčių į jūsų gyvenimą,  galbūt atsinaujins kažkada nutrūkę ryšiai. Gerai apsvarstykite gautus pasiūlymus, kad ir kokie nerealūs jie pasirodytų.  Meilėje norėsis skubėti, tačiau žvaigždės pataria apsiginkluoti kantrybe.

Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2019 KOVAS

25 d. - 31 d. Romantiškai.Neptūno įtakoje jausite nenusakomą norą padaryti kažką ypatingo savo mylimam žmogui. Net jei jūsų santykiai yra geri, nersitės iš kailio, norėdami įtikti – juk tobulybei nėra ribų. Susikoncentravę ties asmeniniu gyvenimu, pasistenkite neužmiršti darbo ir dalykinių reikalų. Vienišiems žvaigždės žada romantinę pažintį, kuri gali tapti lemtinga. Tad tikėkite savimi ir tuo, jog vienatvė -laikina.

Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2019 KOVAS

25 d. - 31 d.  Mokymasis.  Daug naujienų ir laviną informacijos užpils ant jūsų galvos Jupiteris. Kaip ja pasinaudosite, priklausys nuo jūsų gebėjimo atskirti pelus nuo grūdų.  Kad išvengtumėte persitempimo, apribokite savo bendravimo ratą. Šiuo metu atėję nauji žmonės vargu ar pasiliks ilgam. Nemalonų darbinį chaosą kompensuos į galvą atėjusios naujos idėjos. Kad jas įgyvendintumėte, žvaigždės pataria būti darbštiems ir atkakliems.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 KOVAS 

25 d. - 31 d.  Karingai. Uranas užaštrins esamas problemas, tačiau tai tik į gera: jei problema aiškiai matoma, su ja lengviau kovoti. Ar  nusiteikę drąsiems ir šauniems poelgiams dėl meilės ir vardan jos? Ieškokite progų susitaikyti su artimaisiais – dabar lengviau pavyks žengti pirmąjį žingsnį link taikos. Išnaudokite darbines galimybes ir būtinai ieškokite naujų projektų. Vienišiems žvaigždės žada romantišką pažintį, kuri turės tendenciją gan greitai peraugti į stiprų abipusį susižavėjimą.

Pognozes rengia: astrologė Vega

2019 KOVAS

25 d. - 31 d.  Kūrybiškai. Paskutiniu ženklu judanti Venera  skatins naujai pajausti senus dalykus. Nestandartiniai metodai padės sureguliuoti jūsų asmeninius ir darbinius reikalus. Būsite pastebimi minioje, trauksite priešingos lyties atstovų akis, bet rinktis neskubėkite. Grandioziniai planai ir svajonės gali pernelyg nutolinti nuo buitinių reikalų, tad žvaigždės pataria prisiminti, jog greta dvasios peno ar malonumų neišvengiamai egzistuoja rutina.

Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2019 KOVAS

25 d. - 31 d. Iniciatyva. Merkurijus skatins daug bendrauti, judėti, keliauti. Jūsų iniciatyvos liesis per kraštus, nuolat norėsis dirbti keletą darbų iš karto. Jei pasistengsite,  viską tikrai sėkmingai užbaigsite!  Palankus metas kelti kvalifikacijai, kaupti naujoms žinioms, kurios tikrai pravers jums ateity. Meilėje būsite emocionalūs, o kad nenuviltumėte partnerio, žvaigždės pataria prisiminti, jog moterys myli ausimis, o vyrai - akimis.

 

 Prognozes rengia astrologė Vega

2019 KOVAS

25 d. - 31 d.  Meilėje. Saulės viešnagė ugniniame ženkle gali būti dosni. Ypatinga sėkmė laukia meilės reikaluose – tiesiog skęsite priešingos lyties pagyrose ir dėmesyje. Tačiau svarbiausia būti pastebėtam savo meilės objekto – juk tai būtų pati geriausia dovana. Darbe permainos nelaukiamos, santykiai su bendradarbiais ir vadovais bus pagarbūs. Kai kuriems pavyks pasikalbėti su savo atžalomis ir puikiai seksis užglaistyti santykių plyšius . 

Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2019 KOVAS

25 d. - 31 d. Pauzė. Saturnas sustiprins senas problemas, sunkiai judės net patys lengviausi sumanymai. Bet ne todėl, kad tingėsite ar klysite, o todėl, kad visokie nereikšmingi įvykiai atitraukinės nuo svarbiausio tikslo, ris laiką ir trukdys sėkmingai finišuoti. Todėl dabar vertėtų analizuoti gautą informaciją ir planuoti, o ne veikti. Meilėje permainų nesitikėkite, o naujai užsimezgę santykiai, sako žvaigždės, bus trumpalaikiai, nestabilūs ir nepatikimi.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 KOVAS

18 d. - 24 d. Būti ar nebūti? Atbulo Merkurijaus laikotarpis tikriausiai privertė apgalvoti savo meilės santykių raidą, todėl dabar, aiškiai matydami problemas, galbūt pasiryšite neišvengiamiems pokyčiams. Tik intuicijos vedini atsirinksite, kada geriau nusileisti partneriui, o kada – laikytis savo. Nežiūrint į tai, jog emocijų netruks, pagerinti gyvenimo kokybę tikrai galėsite. Žvaigždės pataria nepersidirbti, nes bosas jūsų pastangų vis tiek nepastebės.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 KOVAS

25 d.  - 31 d.  Santykiai. Teks susitvarkyti santykius su jus supančiais žmonėmis. Venera įtempta, tad gali paaštrėti nesutarimai su aplinkiniais: dalykiniais partneriais, draugais, giminaičiais. Kad išvengtumėte konfliktų, kiek įmanoma labiau apribokite santykius. Darbe būkite už žolę žemesni, už vandenį tylesni. Su mylimuoju taip pat riesitės ir taikysitės. Tačiau tai, pasak žvaigždžių, ne tik santykių nesugadins, o priešingai -  kitų akimis atrodysite idealia pora.


Pronozes rengia astrologė Vega 

2019 KOVAS

25 d. - 31 d.  Draugiškai. Venera padės pasikeisti į gera, tapsite nuolaidesni, minkštesni, supratingesni santykiuose su jus supančiais žmonėmis ir mylimaisiais. Netikėtai išsispręs problemos su vaikais, pradėsite juos girdėti ir suprasti. Asmeniniame gyvenime vyraus santarvė. Į darbą žvelgsite ne kaip į finansų šaltinį, bet kaip į malonų užsiėmimą. Vienišiems žvaigždės žada audringą ir aistringą meilės romaną.

Prognozes parengė: astrologė Vega 


Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius
x