Zodiako ženklai

2019 RUGPJŪTIS

19 d. - 25 d.  Į jūsų duris pasibels sėkmė, atsiųsta Jupiterio. Jausitės tvirtai, tad savo jėgas galėsite skirti ne iškovotų pozicijų išlaikymui, bet ir planams, susijusiems su naujų erdvių užkariavimui. Malonūs siurprizai laukia finansų ir karjeros srityse. Kūrybiniai žmonės, svajojantys apie šlovę, lengviau atskleis savo talentus. Puikus periodas ir meilės reikalams. Aktyvumas ir iniciatyva neužilgo duos vaisius ir pateisins jūsų lūkesčius.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 RUGPJŪTIS

19 d. - 25 d. Uranas patikrins jūsų atsparumą. Teks pakovoti už vietą po Saule ir savo laimę. Susiremsite veikiausiai ne tiek su žmonėmis ar aplinkybėmis, bet su savo negatyvizmu – baimėmis, kompleksais ir stereotipais, kurie blokuoja jūsų kelius į laimę. Kai svarstysite, kas – jūsų interesai ar kitų gerovė - nepamirškite, kad teisė rinktis priklauso vien jums. Meilės fronte taipogi lengva nebus, bet tikra meilė nugali sunkumus.

Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2019 RUGPJŪTIS

19 d. - 25 d. Dėl Merkurijaus galimi sunkumai ir išbandymai, kurie gali kilti bet kurioje gyvenimo sferoje ir būti pakankamai netikėti. Nepaisant jūsų įžvalgumo ir gebėjimo numatyti žingsnį į priekį, numatyti, iš kurios pusės laukti nemalonumų griūties, bus nelengva. Tačiau jei elgsitės išmintingai, ramiai ir neužkibsite už provokacijų kabliuko, tai visus reikalus tvarkysite lengvai ir greitai. Meilėje, sako žvaigždės, geriau iniciatyvos nerodyti.

 

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 RUGPJŪTIS

19 d. - 25 d. Saturnas gali pastūmėti link neapgalvotų ir neatsargių veiksmų. Gali būti, kad artimas žmogus ištrauks iš problemų tinklo. Stenkitės vengti rizikingų finansinių operacijų ir būkite atsargūs bet kokiuose piniginiuose reikaluose. Su priešinga lytimi elgsitės pasitikinčiai ir drąsiai, ir tai bus jūsų pasisekimo priežastis. Tiems, kas turi pastovų partnerį, žvaigždės žada abipusės aistros blyksnį.

 

Prognozes rengia : astrologė Vega

2019 RUGPJŪTIS

19 d. - 25 d. Užtemimų paveiktas Plutonas dosniai apdovanos jus naujomis įdomiomis perspektyvomis. Pasiekimai moksle ir kūryboje džiugins, visais būdais sieksite kelti profesinį lygį ir atsiduosite savirealizacijai. Tikėtina, kad be galo norėsis  kontroliuoti mylimo žmogaus emocijas ir įtakoti jo elgseną. Tačiau žvaigždės įspėja, kad būtumėte subtilūs ir taktiški, antraip mylimasis gali imti maištauti.

Pognozes rengia: astrologė Vega

2019 RUGPJŪTIS

19 d. - 25 d.  Jupiteris harmoningas, tad įvykiai darbe ir karjeroje džiugins. Galimas paaukštinimas, susiklostys palankios galimybės nuosavo verslo pradžiai. Galite išlošti pinigų ar gauti dovaną iš artimo žmogaus. Šiuo žaviu periodu pasistenkite neužkibti už komplimentų ar meilikavimo kabliuko ir neleiskite kitiems pataikauti ir manipuliuoti jumis.  Meilėje seksis, jei elgsitės su partneriu taip, kaip norėtumėte, kad jis su jumis elgtųsi.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 RUGPJŪTIS

19 d. - 25 d. Merkurijus pasistengs, kad, net jeigu tingėtumėte ir nepadarytumėte jokių žingsnių sėkmės link, vis tiek priežasčių skųstis likimu neturėtumėte. Nežiopsančių ir nesvyruojančių laukia sėkmė – meilėje, kūryboje, reikaluose, susijusiuose su karjera. Žvaigždės įspėja, kad kartais galite būti be priežasties nervingi ir pasielgti neatsargiai. Tad stenkitės kontroliuoti savo emocijas ir pavydo priepuolius – meilei jie tikrai pakenktų.

 

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 RUGPJŪTIS

19 d. -  25 d.  Saulei baigiant kelią jūsų ženklu, dienos bus pakankamai sudėtingos ir atsakingos. Teks prisiminti, kad gyvenime greta ir šventės, ir pilka kasdienybė. Bus daug darbo ir daug naujų pareigų, tad nei ilsėtis, nei linksmintis nebus laiko. Tačiau jei stengsitės ir puikiai atliksite visus įpareigojimus, galimas netikėtas ir staigus karjeros šuolis! Meilėje svarbiausia būti garbingais ir punktualiais, nes netgi smulkmena gali smarkiai pagadinti jūsų santykius.


Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2019 RUGPJŪTIS

19 d. - 25 d. Venera harmoninga, tad problemų bendraudami ar užmegzdami naujus romantiškus, draugiškus ar dalykinius santykius neturėsite.  Nors garantijos, kad jums pavyks įgyvendinti visus planus žvaigždės neduoda, tačiau tikrai turėsite kuo didžiuotis. Svarbiausia – susikoncentruokite į realius planus, o ne į fantastinius projektus. Tad, sako žvaigždės, realizmas ne tik kad netrukdys, bet bus jūsų draugu ir padėjėju.


Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 RUGPJŪTIS

19 d. - 25 d.  Atatupstas Merkurijus privertė peržiūrėti ir tikriausiai pakeisti santykius. Tarsi savaime galutinai nutruks ryšiai su senais dalykiniais partneriais. Meilėje būsite aktyvūs, tačiau lengvabūdiškų poelgių venkite. Žvaigždės perspėja, kad laikas meilei sudėtingas, nes jus valdys emocijos – pyktis, apmaudas, pavydas, aistra, nuoskauda, meilė... Kad netektų gailėtis, stenkitės išlaikyti blaivų mąstymą. Dabar svarbiausia – ramybė ir kantrybė.


 Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 RUGPJŪTIS

19 -25 d.  Saulės užtemimas galėjo paskatinti jūsų ir dalykinių partnerių konfliktus. Jei planuojate imtis atsakingų ir svarbių darbų, metas nepalankus. Nesutarimai atsilieps santykiams ir ryšiams, tad būkite atidūs menkiausioms detalėms, kad kokia nors ne vietoje ištiškusi dėmelė nesugadintų viso paveikslo.  Santykiuose su mylimu žmogumi tikėtinas atšalimas. Pataisyti situaciją gali romantiniai elementai. Naujos pažintys būtų nerimtos.


Pronozes rengia: astrologė Vega 

2019 RUGPJŪTIS

19 - 25 d.  Uranas neš į jūsų gyvenimą situacijas, priversiančias pradėti jaudintis dėl ateities ir rytdienos. Tačiau, kaip patys suprantate, vien jauduliu nieko nepasieksite, tad veikiai imkitės priemonių situacijai stabilizuoti, kad užtektų ne vien duonai kasdienei. Meilės fronte laukia netikėtumai - partneris gali pradėti elgtis neadekvačiai. Reaguokite į tai ramiai: jo dvasiniai svyravimai niekaip nesusiję su jūsų santykiais.

Prognozes rengia: astrologė Vega 


Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius
x