Zodiako ženklai

2020 SAUSIS

20 d. - 26 d.  

Nesėdėkite namuose, rinkitės į klubus, lankykite vakarėlius, renginius, kuriuose galite linksmintis su kolegomis. Po tokio poilsio gali būti jaučiamas nuovargis. Atkurti jėgas geriau nei būti ramybėje ir tyloje, paskendusiems savo mintyse. Mažas reikalas gali virsti kažkuo rimtu. Prieš keisdami įprastą partnerį, pagalvokite, ar žaidimas vertas rizikos. Jei vertinate dabartinius santykius, susilaikykite nuo aistros. Geras laikas svajojantiems tapti tėvais - pastojimo tikimybė yra didelė.

 

 Prognozes rengia: astrologė Vega

2020 SAUSIS

20 d. - 26 d.  

Jums patariama gyventi pagal aiškų tvarkaraštį. Sukurkite jį iš anksto, kartkartėmis pakoreguokite. Būkite punktualūs, organizuoti ir atsakingi. Dabar svarbi savidisciplina, todėl galite greitai įgyvendinti savo svajones. Pasirodys sudėtingos užduotys, kurių įgyvendinimą teks vertinti kaip novatorišką. Papildoma našta bus darbas ne visą darbo dieną, kurį atlikti sutikote savo noru. Būkite ramūs, dirbkite ne veltui, ir sąskaita banke bus reguliariai papildoma tinkamomis sumomis.

 Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2020 SAUSIS

20 d. - 26 d.  

Sunkumų nenumatoma bendraujant - nei su partneriais, nei su viršininku ar kolegomis. Darbe sugebėsite rasti bendrą kalbą, įrodysite viršininkui savo norą imtis svarbių ir didelio masto projektų. Bosas jus gerbia. Jei praeityje jis buvo neteisus dėl kokio nors dalyko, dabar pripažins klaidą. Jums belieka klausyti intuicijos, naudoti skirtingas psichologines metodikas jausmams ir emocijoms harmonizuoti. Beje, verta atnaujinti savo garderobą. Pirkdamos neišleisite daug pinigų.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2020 SAUSIS

20 d. - 26 d. 

Galite norėti nutraukti išsisėmusius romantiškus santykius. Jei buvęs partneris įtikins, kad pasikeitė ir vertina jūsų meilę, nebūkite griežti, duokite žmogui galimybę santykiuose parodyti tai, ką jis sugeba. Veikite be išankstinio nusistatymo ir baimės. Atsinaujinusi jūsų sąjunga turi šviesią ateitį. Daugiau dėmesio skirkite problemoms, susijusioms su intymumu, jo kokybe. Pasidalykite savo fantazijomis su partneriu, pabandykite eksperimentuoti bendrame miegamajame.

 Prognozes rengia : astrologė Vega

2020 SAUSIS

20 d. - 26 d. 

Likimas rems tuos, kurie ketina investuoti laiką ir energiją į savęs ugdymą, gaudami diplomą. Netrukus galėsite pritaikyti šias žinias praktikoje. Jei esate pasirengę rimtiems santykiams, nebijokite pakviesti išrinktosios ar išrinktojo vestuvėms. Vienišiems žvaigždės kalba apie audringo  romano su kitataučiu tikimybę. Intuicija padės suprasti, kuria kryptimi judėti toliau. Turėsite pakankamai jėgų sunkiai dirbti ir tuo pačiu rūpintis partneriu.

Pognozes rengia: astrologė Vega

2020 SAUSIS

20 d. - 26 d.  

Viskas suksis apie asmeninį gyvenimą. Gali būti, jog nuspręsite nutraukti ilgalaikius santykius. – būkite ryžtingi, nes vienišumo jausmas išnyks netrukus. Gyvenimas privers vertinti laisvę. Nusimato naujų pažinčių, gali būti, kad sutiksite žmogų, kuris patiks. Kažkas atnaujins senus romantiškus santykius, įsitikinęs, kad tikra meilė nebijo nei atstumo, nei laiko. Atsiverkite jausmams ir priartėkite prie praeities. Sausio sąjunga būtų stebėtinai perspektyvi.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2020 SAUSIS

20 d. - 26 d.  

Vietose, kur bendraujate su bendraminčiais, su kuriais dalijatės bendru pomėgiu, galite susitikti su asmeniu, tinkančiu rimtiems santykiams. Užsiregistruokite į užsienio kalbų kursus, atvirą pamoką šokių mokykloje, - išrinktasis gali jūsų ten laukti. Neatsisakykite dalyvauti konferencijoje ar paskaitose. Būtent tokiomis aplinkybėmis likimas suteiks jums susitikimą su potencialiu partneriu. Rekomenduojama įvairinti laisvalaikį patiems ir nelaukti iniciatyvos iš šalies.

 

Prognozes rengia: astrologė Vega

2020 SAUSIS

20 d. -  26 d.  

Optimaliausias laikotarpis dirbti su projektais, apie kuriuos nenorite kalbėtis su kitais. Nors suplanuotas pokalbis su darbdaviu vyks sėkmingai, bet naujus planus atidėkite vėlesniam laikui. Grįžkite prie senų dalykų, su kuriais anksčiau dirbote, įjunkite taupymo režimą. Svarbu neiššvaistyti uždirbtų pinigų. Patartina nekalbėti apie santykių problemas - sunkumus pašalinkite patys,  neprašydami patarimo. Pasikliaukite šeštuoju pojūčiu, kuris dabar stipresnis nei bet kada.

Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2020 SAUSIS

20 d. - 26 d.  

Visi jumis domėsis, stengsis geriau pažinti. Pasiruoškite pasimatymams ir flirtuokite netikėtose vietose, pavyzdžiui, autobuse, metro, viešojo transporto stotelėje. Šeimose turėsite galimybę pailsėti partnerio draugijoje, apsupti jo dėmesiu ir rūpesčiu, apie kuriuos jau seniai svajojote. Jūsų užgaidos bus įvykdytos akimirksniu. Nuotaika bus puiki. Širdies klausimais patariama elgtis kaip darbe - aktyviai ir užtikrintai, viską žinoti ir kontroliuoti. 

 

Prognozes rengia: astrologė Vega

2020 SAUSIS

20 d. - 26 d.  

Jausitės įkvėpti. Tai aktualu tiems, kurių veikla siejasi su grožiu ar mada. Vyrams pasiseks išmokti naujų metodų įgyvendinant sudėtingus darbo projektus. Galite mokytis užsienio kalbų. Laukiamas  finansinis augimas dėl įdomių pasiūlymų, naujų pajamų šaltinių. Piniginė bus papildyta laimėjimų, senos skolos grąžinimo sąskaita. Jei veikla susijusi su prekyba, padidės klientų skaičius. Palanku pradėti didelio masto projektus, reformas ir įvairių naujovių integraciją.

 

 Prognozes rengia: astrologė Vega

2020 SAUSIS

20 d. - 26 d.  

Apsižvalgykite aplinkui: turite gerą galimybę susitikti su žmogumi, su kuriuo tikrai galite užmegzti rimtus santykius. Tačiau nereikia tikėtis, kad pati meilė pasibels į jūsų duris. Turite imti iniciatyvą į savo rankas. Atsisakykite išankstinio nusistatymo ir gėdos jausmo, užtikrintai judėkite pirmyn, pasitikėdami likimu. Likimas suteiks daug galimybių užmegzti naujų pažinčių. Geriausios vietos susirasti partnerį yra mokymai, seminarai, paskaitos.

 

Pronozes rengia: astrologė Vega 

2020 SAUSIS

20 d. - 26 d.  

Sunkumų neišvengsite, jei bandysite iššokti virš galvos, - neadekvatūs planai priverstų nusivilti. Juk idėjas galima įgyvendinti ir nerizikuojant finansine gerove. Jums gali asistuoti žmogus, kuris nėra jūsų vertas. Nors puikiai tą suvoksite, vis tiek galite būti bejėgiai prieš jo kerus, asistavimą. Atsisakykite atsitiktinių ryšių, neskubėkite intymiai suartėti. Pabandykite mėgautis tuo, ką gaunate, pirmiausia galvodami apie tai, kuo naudingas šis ryšys jums.

 

 Prognozes rengia: astrologė Vega Vida

 

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius
x