Zodiako ženklai

2019 BIRŽELIS

24 d. - 30 d.  „Pagal Jurgį ir kepurė“. Metas pailsėti ir pasirūpinti savo sveikata. Neptūnas veiks atpalaiduojančiai, todėl bandymai užsiimti įtampos ir pastangų reikalaujančia veikla veiktų jūsų nervus ir išmuštų iš savitvardos. Galimos nemenkos finansinės išlaidos pramogoms ir pasilinksminimams, drabužiams ar buities daiktams. Tačiau, sako žvaigždės, jei gerai uždirbate, kodėl gi savęs nepalepinti ir nepalinksminti?

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 BIRŽELIS

24 d. - 30 d. „Tyla – gera byla, ir dūšiai ramiau“. Uranas aktyvus, tad jūsų trykštančią energiją ir norą siekti karjeros aukštumų stabdys nebent sunkumai susikoncentruojant ties vienu klausimu. Tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime gali tekti ne kartą įrodinėti, kas jūs esate. Laiko truks, juolab, kad nuolat jausite gerbėjų dėmesį. Žvaigždės perspėja, kad yra tikimybė susipykti su kolegomis ar pereiti skersai kelią viršininkui - būkite atsargūs ir santūrūs.

Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2019 BIRŽELIS

24 d. - 30 d. „Darbas ir kantrybė – didžiausia dorybė“. Pagaliau galite pasimėgauti savo kūrybos vaisiais: Merkurijui padedant, kūrybiškai sprendėte ne tik darbines, bet ir asmenines problemas, o jūsų originalūs ir netikėti poelgiai tikriausiai ne kartą šokiravo pažįstamus ir artimuosius. Jei jau išsprendėte piniginius klausimus, tuomet visą savo energiją nukreipsite darbinių reformų link. Tad meilės klausimams, sako žvaigždės, tikriausiai nebeliks nei jėgų, nei noro.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 BIRŽELIS

24 d. - 30 d.  „Ne viskas auksas, kas auksu žiba“. Dėl Jupiterio padėties galimi įvykiai, susiję su partneryste. Neverta imtis ilgalaikių projektų ar didelių laiko sąnaudų reikalaujančios veiklos. Jei tarp jūsų ir jūsų partnerio bus ne viskas taip, kaip norėtųsi, vis vien būsite linkę susitaikyti su su tuo, kas yra, kad tik išsaugotumėte esamus santykius. Vienišiems žvaigždės pataria imtis iniciatyvos ir tvarkyti asmeninį gyvenimą.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 BIRŽELIS 

24 d. - 30 d.  „Meilė akla, pavydas - apakęs“. Plutono atseikėtos permainos, įsiveržusios į jūsų kasdienybę, bus pakankamai dėsningos.  Svarbu suvokti, kad jos - globalios ir tikrai turės didelės įtakos jūsų ateičiai. Nuo stiprių jausmų ir audringų emocijų nesate apdrausti, tad viskas, ką sakys ar darys mylimas žmogus, smigs tiesisi į širdį. Stenkitės nesudaryti progų pavydui. Svarbiausia, sako žvaigždės, kad eitumėte tik pirmyn ir jokiu būdu nesigręžiotumėte atgal. 

Pognozes rengia: astrologė Vega

2019 BIRŽELIS

24 d. - 30 d.   „Pagyrų puodas visada juodas“. Vaisingas ir laimingas periodas, įtakojamas Selenos. Seksis beveik viskas, ką sugalvosite. Gali pasisekti rasti pelningą ir perspektyvų darbą, jei tokio ieškojote. O jei visos jūsų pastangos nukreiptos meilės paieškoms, horizonte gali pasirodyti jūsų dėmesio vertas žmogus, kurį sutikę pajausite, jog jis yra tas, kurio laukte visą gyvenimą. Žvaigždės sako, kad šiuo metu jums pakenkti galėtų tik pagyrūniškumas ir melas.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 BIRŽELIS

24 d. - 30 d.   „Kas ieško, tas randa“. Galimi Urano išprovokuoti pokyčiai, kuriems tikriausiai visai nebūsite pasiruošę. Ypač daug jaudulio atneš meilės reikalai: santykiai bus emocionalūs, audringi ir nestabilūs. Tačiau darbas greičiau jau džiugins, negu liūdins, o ir vadovybė bus linkusi pastebėti jūsų pastangas. Viena, ko reikėtų saugotis, tai jausmų, nustelbiančių protą. Žvaigždės primena, kad būtents sveikas mąstymas apsaugos nuo problemų ir nusivylimų.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 BIRŽELIS

24 d. -  30 d.  „Lazda turi du galus“.  Saulės globojami, turėsite daug įdomių idėjų ir mažai fizinių bei moralinių jėgų jų realizacijai. Atidžiai stebėkite savo savijautą ir pasistenkite daugiau ilsėtis. Jūsų kūrybinė fantazija padės išspręsti net pačias sudėtingiausias profesines užduotis. Būsite linkę manipuliuoti partneriais tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Žvaigždės perspėja neperlenkti lazdos ir pasistengti suderinti individualizmą su diplomatiškumu.

Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2019 BIRŽELIS

24 d. - 30 d.  „Pasidalintas džiaugsmas - dvigubas“. Harmoningas Mėnulis padės galutinai susitarti su savo jausmais ir norais, o po to – ir atrasti būdus, kaip juos įgyvendinti kasdieniniame gyvenime. Uoliai slėpsite savo tikruosius norus ir troškimus nuo aplinkinių, tačiau romantinėms nuotaikoms pasiduosite lengvai. Tad pasistenkite, kad šalia būtų tie, kuriuos mylite ir kurie myli jus. Meilei kliūčių nebus, jei nepasiduosite paaštrėjusiam įžeidumui.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 BIRŽELIS

24 d. - 30 d.  „Po gulinčiu akmeniu vanduo neprateka“. Uranas padės išsivaduoti iš įprastinės rutinos ir pradėti keistis norima linkme. Dabar jūsų norai gali tapti realybe, tad galite drąsiai koreguoti visas gyvenimo sritis, tačiau tai darykite tik tuomet, jei jūsų kas nors tikrai netenkina. Galimi nauji dalykiniai pasiūlymai, kurie turėtų būti pelningi. Meilėje būsite aktyvūs ir iniciatyvūs, tačiau kad tarp jūsų ir partnerio neatsirastų trintis, būkite užtikrinti dėl paties savęs, savo minčių ir norų.


 Prognozes rengia: astrologė Vega

2019 BIRŽELIS

24 d.  - 30 d.  „Nėra to blogo, kas neišeitų į gera“. Venera įtempta, tad galimi sunkumai visuose jūsų reikaluose. Darbo bus daug, o rezultatai anaiptol nebus tokie, kokių tikitės. Kad darbe jaustumėtės gerai, rodykite kio mažiau asmeninės iniciatyvos ir tuo pačiu pasistenkite kruopščiai įvykdyti visas užduotis, kurias jums patikės. Meilėje žvaigždės pataria laukti palankaus momento, o tuo pačiu suteikti galimybę mylimajam pasijausti karališkai.

Pronozes rengia: astrologė Vega 

2019 BIRŽELIS

24 d. - 30 d.  „Kantrybė – pergalės šauklys“. Net nustebsite – kiek daug naujo įvyko jūsų gyvenime pastaruoju metu. Marsas įtemptas, tad galimi įvairūs energetiniai nuosmukiai. Įsiklausykite į patarimus – jie bus ne tik išmintingi, bet ir naudingi. Profesinius klausimus spręsite palkankamai lengvai, o štai meilės reikaluose optimizmo kiek mažiau. Sėkmė šioje srityje dar tik pakeliui, tad žvaigždės pataria kantriai laukti savo valandos.

 

 

Prognozes rengia: astrologė Vega 


Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius
x