Zodiako ženklai

2018 RUGSĖJIS

24 d. - 30 d.  Lyg tinkle. Blaškymosi neišvengsite, tačiau harmoningas Merkurijus padės palaipsniui išpainioti visas problemas. Nenustebkite pajutę didesnį nei bet kada permainų norą, tačiau mesti seno darbo, meilės ar buitinės rutinos ir bėgti pakniopstom į naują gyvenimą kol kas neverta. Geriau jei jūsų svajonės taip ir liks tik svajonėmis. Jei vis tik ryšitės keisti savo gyvenimą, žvaigždės pataria stengtis nieko neįžeisti, niekam nesukliudyti, nes visi poelgiai tuoj pat grįžtų bumerangu.

 

Prognozes rengia: astrologė Vega

2018 RUGSĖJIS

24 d. - 30 d.  Filosofuojant.  Bus lengvos mintys, draugiški santykiai, didelis noras bendrauti, todėl megsis naujos pažintys, o ir namuose nestigs draugų. Įtakojami Merkurijaus, galite perlenkti lazdą ir daugybę laiko sugaišti tuštiems plepalams. Stebėkite, kad besidalindami idėjomis neįkyrėtumėte aplinkiniams. Santykiams stiprėti padėtų jūsų atvirumas kompromisams. Į vienišas širdis gali netikėtai pasibelsti meilė. Žvaigždės linki, kad bendravimas būtų malonus ir naudingas.

Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2018 RUGSĖJIS

24 d. - 30 d.  Išradingi ir galvoti. Jūsų sėkmė bus dėsninga ir nieko nenustebins. Harmoningas Merkurijus pagelbės susitarti su aplinkiniais ir taikiai išspręsti visus ginčytinus klausimus. Numatytus tikslus įgyvendinsite su kaupu, todėl laisvo laiko bus ir pasilinksminimams, ir poilsiui, ir bendravimui, ir meilei. Jei nemeluosite ir vengsite miglotų pažadų, prieš partnerius raudonuoti neteks. Žvaigždės pataria energetiškai išvalyti namus,  atsikratant senų daiktų ir kuriant jaukumą.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2018 RUGSĖJIS

24 d. - 30 d.  Meilės spinduliuose. Neturintiems antros pusės, Neptūnas žada pažintį su žmogumi, tinkamu ilgalaikiams santykiams. Mylimieji lepins jus švelnumu ir neišdildomais įspūdžiais. Daug bendrausite su draugais, pramogausite. Stenkitės nepersitempti darbe. Turėsite atkreipti dėmesį į savo sveikatą, taisyklingai maitintis, nes virškinamasis traktas bus ypatingai jautrus. Žvaigždės primena, kad „ranka ranką plauna“, ir pataria neužmiršti atsilyginti.

 

Prognozes rengia: astrologė Vega

2018 RUGSĖJIS

24 d. - 30 d.  Aistrų sūkuryje. Būdama jūsų ženkle Venera atvers sielą meilei. Atidėję logiką ir sveiką protą į šalį, plaukiosite jausmų ir emocijų vandenyne, todėl poelgių pasekmės bus sunkiai nusakomos. Tačiau tai anaiptol nevers jūsų apgailestauti. Atvirkščiai: pakili nuotaika padės pasiekti tokių profesinių aukštumų, apie kokias iki šiol net nesvajojote. Vaikai džiugins, o vyresnių šeimos narių bėdoms žvaigždės pataria būkite jautresniems ir pasistengti atstatyti su jais gerus santykius.

 

Prognozes rengia: astrologė Vega

2018 RUGSĖJIS

24 d. - 30 d. Reguliavimas. Pribrendo reikalas susitvarkyti savo asmeninį gyvenimą. Veneros įtakoje būsite  linkę provokuoti konfliktus su artimaisiais ir dalykiniais partneriais, dažniausiai – dėl finansų ar dėl nekilnojamo turto. Kai kurie galite tikėtis piniginių įplaukų, kurių dėka galėsite išspręsti daugumą materialinių klausimų. Pakenkti gali tik jūsų tingėjimas ir nenoras stengtis dėl savo gerovės. Kad meilės romanas tęstųsi, žvaigždės pataria priimti mylimą žmogų tokį, koks jis yra.

Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2018 RUGSĖJIS

23 d. - 30 d.Su bendraminčiais. Atstatyti visuomeninius ryšius ir lengviau išspręsti darbines problemas pagelbės harmoningas Merkurijus. Naujas pažintis megsite lengvai ir noriai. Ilgesnius pasisėdėjimus draugų rate teks derinti su darbu, kad vienas kitam netrukdytų. Asmeniniuose santykiuose įtampa neturėtų kilti, nebent jūsų mylimas žmogus pareikalaus dėmesio ir švelnumo. Žvaigždės žada daug blizgančių idėjų, netikėtą išradingumą ir kūrybinę bei profesinę sėkmę.

Prognozes rengia astrologė Vega

2018 RUGSĖJIS

24 d. - 30 d. Pakeltomis burėmis. Aistringos Veneros įtakoje laukia sėkmė meilėje, nauji ryšiai ir susitarimai su reikalingais ir įtakingais žmonėmis. Veikdami išmintingai ir lėtai, nespausdami aplinkinių, įgysite draugų ir sąjungininkų. Darbe reikšmingos bus netgi neesminės smulkmenos. Geriau bus, jei nesipainiosite po kojomis vadovybei. Stebėtojo pozicija padės suprasti mylimo žmogaus ateities planus: žvaigždės pataria būti švelnesniems ir atidesniems savo antrajai pusei.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2018 RUGSĖJIS

24 d. - 30 d.  Pamatai. Tinkamas metas naujų projektų, kuriuos padės įgyvendinti Merkurijus,  pradžiai. Seksis kolektyvinė veikla, ženkliai pagerės komunikabilumas, kils autoritetas. Svarbiausia bus palaikyti gerus santykius su kolegomis, kad gautumėte jų paramą ateities karjeros siekiuose. Šeimoje įtemptą atmosferą, o gal ir konfliktą, sukeltų pinigų stygius, tad pasistenkite daugiau uždirbti ir mažiau išleisti. Žvaigždės pranašauja sėkmę meilės fronte  – galite sutikti savo svajonių princą.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2018 RUGSĖJIS

24 d. - 30 d.  Naujienos. Merkurijus įneš į kasdienybę gaivos ir įvairovės, tad iš nuobodulio tikrai nemirsite. Tikriausiai sužinosite kai ką svarbaus, kas paskatins priimti asmeninius santykius reguliuojančius sprendimus. Dalykinėje sferoje pasieksite daugiau, jei tušti ginčai netrukdys darbui. Stenkitės remtis psichologinėmis žiniomis. Numatydami situaciją žingsniu į priekį, ją kontroliuosite ir galėsite pasukti sau naudinga linkme. Žvaigždės pataria labiau paisyti mylimo žmogaus interesų. 

Prognozes rengia: astrologė Vega

2018 RUGSĖJIS

24 d.  - 30 d.  Namai – pragarai. Uranas skatins padidintą dirglumą ir provokuos smulkius šeimyninius konfliktus. Susiimkite: jūsų reiklumas ir kritiškumas neturėtų skaudinti artimųjų. Darbas pareikalaus iš jūsų daug jėgų ir dėmesingumo. Reikės pasistengti, kad mylimasis jaustų, kaip branginate santykius, antraip jus nukonkuruoti gali varžovas. Žvaigždės pataria savo energiją nukreipti jaukumui namuose sukurti, tad pirkite naujus baldus ar užsiimkite remontu.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2018 RUGSĖJIS

24 d. - 30 d.  Siautulingai. Apie ramybę galėsite tik pasvajoti: tuo pat metu teks ir nesklandumus glaistyti, ir su padidintu darbiniu krūviu susidoroti. Gerai bent tai, kad dalį rūpesčių naštos noriai perims jūsų artimieji. Marsas įtakos laiko trūkumą netgi sau mylimam, tad apie meilę ir romantiką turėsite laikinai pamiršti. Beje, netikėtas susitikimas su senu pažįstamu gali peraugti į audringą romaną.  Žvaigždės pataria nepamiršti pailsėti ir laikytis sveiko gyvenimo būdo.

Pognozes rengia: astrologė Vega

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius
x