Zodiako ženklai

2020 VASARIS

17 d. - 23 d.  

Venera darys didesnę įtaką jūsų finansinei padėčiai nei asmeniniam gyvenimui. Nereikės jaudintis dėl pinigų: gali būti keletas pajamų šaltinių, įskaitant  netikėtus. Pavyzdžiui, galite laimėti nemažą sumą loterijoje arba jums bus grąžinta skola, kurią jau pamiršote. Tačiau tai nereiškia, kad asmeniniame gyvenime pokyčių nebus. Vienišiems reikėtų apsižvalgyti aplink: gali būti, kad kažkas iš jūsų pažįstamų jau seniai yra jūsų gerbėjas.

 

 Prognozes rengia: astrologė Vega

2020 VASARIS

17 d. - 23 d.  

Dėl Veneros būsite ypač patrauklūs priešingai lyčiai. Vieniši turės visas galimybes kartą ir visiems laikams nutraukti savo vienatvę. Bet patys tam nebūsite pasirengę, jus labiau trauks gundymo procesas be jokių tolimų planų. Tie, kurie jau yra santykiuose ar vedę, turėtų pagalvoti, ar jis per daug aukojasi savo partneriui. Kalbant apie jūsų materialinę gerovę, galėsite sau leisti žymiai daugiau nei įprastai, todėl nepraleiskite progos pasigydyti.

 

 Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2020 VASARIS

17 d. - 23 d.  

Venera vienišiems pataria būti atsakingesniems pasirenkant savo potencialų partnerį - tikėtina, kad asmuo, kuriam jūs skiriate tiek daug dėmesio, jumis atvirai naudojasi. Tos poros, kurios ilgą laiką palaiko santykius, gali nuspręsti susituokti. Beje - ar jūs savo tėvams pristatėte savo išrinktąjį? Jei ne, dabar pats laikas tai padaryti. Tėvams gali prireikti pagalbos. Finansai – stabilūs, tačiau jums negalima imti paskolų iš banko ar įsiskolinti.

 Prognozes rengia: astrologė Vega

2020 VASARIS

17 d. - 23 d. 

Venera paaštrins jūsų jausmus, būsite emocingesni nei įprastai, audringai reaguosite į komentarus. Vyrai tiesiog kaktomuša ners į santykius. Romanas bus labai ryškus, bet, deja, labai trumpalaikis. Jei jau esate užmezgę santykius, aplink nieko, išskyrus savo partnerį, nepastebėsite. Daug laiko praleisite su vaikais, spręsdami kai kurias jų problemas ar kartu su jais lankydami įvairius pramoginius renginius. Jūsų finansinė padėtis džiugins. Galite pasiieškoti įtakingų globėjų.

 

 Prognozes rengia : astrologė Vega

2020 VASARIS

17 d. - 23 d. 

Dėl Veneros vieniši ženklo atstovai noriai dalyvaus pramoginiuose darbo renginiuose. Ten galima romantiška pažintis. Būsite linkę imtis iniciatyvos susipažįstant, nelaukdami, kol į jus atkreips dėmesį. Gali tekti išgyventi stiprią hormonų audrą ir įsivelti į meilės intrigas. Iš esmės nebus nieko rimto, tačiau jūsų sielos draugas gali neturėti kantrybės ir išminties ramiai laukti, kol sugrįšite į šeimą. Jūsų finansų ir turto sektoriuje turėtų būti pakilimas.

 

Pognozes rengia: astrologė Vega

2020 VASARIS

17 d. - 23 d.  

Venera padės užmegzti nuoširdžius santykius su savo sielos draugu ar išspręsti kilusius konfliktus. Galimas romanas „šone“: santykiai bus ryškūs ir įsimintini, tačiau greičiausiai greitai pasibaigs. Iniciatyva jūsų rankose, tačiau ne visada bus vertinama teigiamai: stenkitės nebūti pernelyg įkyrūs. Darbe jausite teigiamą valdžios požiūrį. Jums gali būti pasiūlyta pozicija su padidintu atlyginimu. Jei reikia numesti keletą papildomų kilogramų, pradėkite tai dabar - lydės sėkmė.

 

Prognozes rengia: astrologė Vega

2020 VASARIS

17 d. - 23 d.  

Veneros veikiami, teiksite pirmenybę reikalams, susijusiems su palikimu, draudimu, finansinėmis operacijomis, spekuliacijomis biržoje, bendru verslu, apskritai viskuo, kas gali būti susiję su kitų žmonių pinigais. Galite  tapti jautresni, pažeidžiamesni, aštriau reaguoti į pastabas ar juokelius, suvokti tai kaip nepagarbą. Bus labai svarbu, kad jūsų dorybės būtų partnerio ne tik pastebėtos, bet ir labai vertinamos. Jei esate nusprendę skirtis, negaiškite laiko.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2020 VASARIS

17 d. -  23 d.  

Venera nusiteikusi poringai. Vienišiems tikėtina pažintis su žmogumi, su kuriuo atrasite nepaprastą pomėgių bendrystę, galėsite pasikalbėti kai kuriais filosofiniais klausimais, apie meilę menui, apie religiją - apskritai apie viską, kas jus domina. Bus galimybė užmegzti romantišką pažintį kelionėse. Padidėja tikimybė, kad romanas prasidės su kitoje šalyje gyvenančiu, kitos tautybės, rasės ar kultūros asmeniu. Užmegsite ypač šiltus santykius su savo antrosios pusės tėvais.

 

Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2020 VASARIS

17 d. - 23 d.  

Saulė įtakos finansinę - rizikų sritį. Gali būti nelengva: galite jausti nuolatinę įtampą, vis atsiras problemų, kurias reikės įveikti. Patartina išmokėti skolas - tai padėtų stabilizuoti jūsų finansinę padėtį ir pasiekti nepriklausomybės. Išmanūs finansiniai sprendimai gali duoti gerą pelną. Gali būti, kad įsitrauksite į ginčus, susijusius su palikimo padalijimu. Kai kurie galite susidurti su seksualinėmis problemomis, o kai kuriems gali prireikti chirurgo pagalbos.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2020 VASARIS

17 d. - 24 d.  

Venera skatins susirasti draugų, o galbūt ir labai gerą partnerį. Todėl vieniši gali tikėtis lemtingos pažinties laisviems ir lengviems santykiams. Praleiskite daugiau laiko tarp draugų, lankykitės įvairiuose renginiuose. Versle galima painiava. Įsipareigojimai pagal jau pasirašytus susitarimus gali būti atidėti arba neįvykdyti. Stenkitės nesijaudinti ir elkitės su tuo filosofiškai ramiai. Pažvelkite į kylančias problemas kaip į galimybę tobulinti savo profesinius įgūdžius.

 

 Prognozes rengia: astrologė Vega

2020 VASARIS

17 d. - 24 d.  

Venera skatins svajingumą, romantiką ir jausmingumą. Norėsis vienatvėje svajoti apie kokį nors idealų meilužį. Galite staiga įsimylėti, tačiau savo jausmus stengsitės laikyti paslaptyje, niekam apie juos nepasakodami. Gali būti, kad susidūrę su savo idealu realybėje ir neatrasdami jame visų tų dorybių, kurias jam norėjote priskirti, juo nusivilsite ir nuspręsite nebetęsti romantiškų santykių. Pajamos turės tendenciją mažėti, todėl geriau dabar įjungti taupymo režimą.

 

Pronozes rengia: astrologė Vega 

2020 VASARIS

17 d. - 23 d.  

Retro Merkurijaus įtakoje galite pajusti, kad jums pasidaro sunkiau bendrauti su žmonėmis, vis labiau ieškosite vienatvės, apmąstydami galimas klaidas ir būdus, kaip jų būtų galima išvengti. Stenkitės valdyti situaciją, antraip galite lengvai tapti savo paties auka. Verta skirti daug laiko ir dėmesio savo išvaizdai: atnaujinti savo drabužių spintą, pakeisti šukuoseną tam, kad taptumėte patrauklesni kitiems, o ypač, žinoma, priešingos lyties nariams.

 

 Prognozes rengia: astrologė Vega Vida

 

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x