Pradžia 2018-04-28
Laikas 12:00
Trukmė visa diena
Adresas Jeruzalės g. 21 (Energetikų mokymo centras, 2 aukštas) Vilnius Lietuva
Pranešėjai

Diana Bumblyte 2018Diana Bumblytė - psichologė, dėstytoja, tarologė, numerologė, NLP licencijuota meistrė, STEP tobulėjimo sprendimai, EXORO lektorė ir konsultantė, lektorė. Iš prigimties - labai šiltas, nuoširdus, be galo daug žinių turintis žmogus, aplinkinius užkrečiantis savo pozityvia nuotaika. Psichologijos ir kitų mokslų žinias derinanti su intuityviais informacijos gavimo būdais.

Kontaktai info@dupasauliai.com; 8 623 97623, 8 689 74714
Nuoroda į svetainę http://www.dupasauliai.com
Kaina (Eur) 12,- Eur (EMC "Du Pasauliai" studentams - 10 Eur)

RENGINIO PROGRAMA

LILA žaidimas, kuriam jau apie 2000 metų, šiandien yra vertinga psichologinė, dvasinė praktika. Norinčius patirti atradimo džiaugsmą, sužinoti apie save, atsakyti į klausimus, suaktyvinti motyvaciją, išjudinti energijas ir harmonizuotis, kviečiame atvykti ir sužaisti žaidimą LILA. 

Žaidimą sudaro žaidimo lenta, bokšteliai ir kauliukas. Žaidimas pradedamas, kai žaidėjui iškrenta skaičius šeši. Kiekvienas sustojimas tam tikrame langelyje turi savo reikšmę ir interpretaciją. Transformuojančio žaidimo metu sužinosite langelių reikšmes. Namo išeisite nusibraižę savo žaidimo lentą. 

Gali būti, kad per kelias žaidimo valandas sužinosite daugiau, nei sužinotumėte ilgų dvasinių ar psichologinių praktikų metu. Sužinosite, kur ribojate save, praplėsite suvokimą, sąmonę, pašalinsite jus varžančius stereotipus. 

LILA žaidimas padeda išspręsti įsisenėjusias problemines situacijas, atrasti išeitį iš jų, aptikti jus varžančius, neįsisąmonintus trukdžius ir tai, kas padeda jų atsikratyti. Akivaizdžiai išvystamas savo elgesio modelis ir tai, kaip jūsų mintys veikia jūsų gyvenimo įvykius. 

Apie LILA žaidimą anglų kalba (video) 

LILA žaidimas padės atsakyti į klausimus:

  • kaip pakeisti savo gyvenimą, kad jame būtų daugiau harmonijos?
  • kodėl man nesiseka?
  • kaip pasikeisti?
  • kaip valdyti savo emocijas?
  • kas vyksta "čia ir dabar"?
  • kokios kliūtys trukdo man siekti savo tikslų?  
  • kur rasti jėgų siekti savo tikslų.

Po žaidimo:  

 

Dažnai žaidėjai jau žaidimo metu gauna atsakymus į išsikeltus klausimus, kitais atvejais atsakymai ateina per kelias dienas po žaidimo. Dažnai sužinoma, ko jūs siekiate pasąmoningai, o pasamonėje slypintys tikslai iškeliami į sąmonę. 

 LILA

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius
x