Pradžia 19-05-18
Pabaiga 19-05-19
Laikas 10:00 - 17:00
Trukmė 16 ak.val.
Adresas Gedimino g. 26B, „Šviesos namai“ Kaunas Lietuva
Pranešėjai

Galina Smidt 300  Ez. m. dr., numerologė Galina Šmidt

Kontaktai info@numerologai.com; 8 671 53042
Kaina (Eur) 130,- eur (galima mokėti pavedimu)

KURSŲ PROGRAMA

„Tai metodai, kurie  dirba!” 

Maloniai kviečiu į savo  numerologijos kursus, kuriuos sudaro du  užsiėmimai po 8 ak. val.

Kiekvienas užsiėmimas yra tarsi konsultacija. Kiekvienos  paskaitos  metu jūs gausite atsakymus į įvairius klausimus. Daug laiko skirsime praktikai, dirbsime su savo ir artimųjų gimimo datų skaičiais.

Nagrinėdami savo gimimo datos skaičius, turėsite puikią galimybę suprasti, kaip jie veikia tarpusavyje ir kokią įtaką daro žmogaus gyvenimui. Jūs pamatysite ir įsitikinsite, kad skaičiai sako tiesą, padeda atsekti galimas psichotraumas, priklausomybes, baimių ir problemų priežastis, atsako į klausimą „KĄ DARYTI?“

Jūs išmoksite „skenuoti“  žmonės, "skaityti" datas, galėsite prognozuoti įvykius ir apsaugoti save nuo griaunančių energijų. Mokinsimės Pitagoro meditacijos, kuri yra ne tik veiksminga, bet ir sauganti.

Kursuose gausite žinias, kurios  padės jums atrasti atsakymus į rūpimus klausimus, įvertinti žmonių santykius, finansinį potencialą, aiškinti įvairias situacijas  ir tam tikrus gyvenimo momentus, atrasti savirealizacijos būdus, sudaryti įvairias prognozes ir t.t. Svarbiausia, jog skaičių pagalba galėsite sužinoti tai, apie ką niekada nesusimąstėte.

Išduodamas pažymėjimas.

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x