Pradžia 2018-06-06
Laikas 18:00
Trukmė 8 ak.val. Seminaras – praktikumas vyks dviem dalimis: 2018m. birželio mėn. 06 d. ir 13d. (trečiadieniais) nuo 18:00 iki 21:00 val.
Adresas Jeruzalės g. 21 Vilnius Lietuva
Pranešėjai

Galina Smidt 300  Ez. m. dr., numerologė Galina Šmidt

Kontaktai info@numerologai.com; 8 671 53042
Kaina (Eur) 60,- Eur (mokėjimas per pirmą paskaitą). Pakartotinis dalyvavimas 50,- Eur

SEMINARO PROGRAMA

Mūsų problemų priežastis yra šeimos ar net giminės tradicijos, nuostatos, mąstyme, gyvenimo būde, mokėjime spręsti problemas, mokėjimu suprasti, priimti ir atleisti. Neto šeimos struktūra turi įtakos giminės gyvenimui.

Galbūt jūsų protėvių Visatos dėsnių nepaisymas bando atskleisti Visatos paslaptį arba parodyti kelią į laimingesnį gyvenimą. Visada yra šeimos narys, kuris sustabdo bet kurių įvykių ratą (kaip blogų įvykių, taip ir gerų).

Seminaro metu galima atskleisti priežastis, kodėl jūsų ar jūsų artimos gyvenimo metu kartojasi tos pačios problemos ir tos pačios įvykių.

Praktinėje dalyje jūs išmoksite suskaičiuoti kokią vaidmenį atlikę savo aplinkoje ir išsiaiškinkite, kas yra kas nors jūsų šeimoje, ir išmokti priimti tai, ką apskaičiavo ir suprato. (rekomendacijos, patvirtinimai bus skirtos tik jums asmeniškai).

Seminaras tikslas - padėti išspręsti savo ir artimųjų problemas.

Rekomenduojama tūrėti kuo daugiau giminaičių gimimo (ir jei yra mirties) datų. Būtų pranašumas, jei žinote apie giminę gimusius negyvais ir negimusius vaikus (abortus). Ši informacija griežtai individuali ir konfidenciali. Ji bus reikalinga tik jums.

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius
x