Pradžia 2018-09-07
Pabaiga 2018-09-10
Laikas 18:00
Trukmė Rugsėjo 7 d. 18-21 val., Rugsėjo 8, 9 d. 10-18 val., Rugsėjo 10 d.- asmeninės sesijos
Adresas Gedimino g. 26 B, “Šviesos namuose“ Kaunas Lietuva
Pranešėjai

David BrownDAVID BROWN - (Pietų Afrikos Resp.) dvasinis mentorius, aiškiaregis, čeneleris, protėvių konsteliacijos pagal žvaigždynus autorius

 

Deividas apie save:

"Gimęs ir augęs Anglijoje, pastaruosius 35 metus gyvenu Pietų Afrikos Respublikoje. Dvasiniame kelyje esu nuo 1996 metų.

Vieną tų pačių metų naktį pabudau lyg kažkieno tai pažadintas, atsikėlęs priėjau prie veidrodžio ir išvydau savo aurą, kuri buvo švytinčios žalios spalvos. Taip pat pro mano akis greitai prabėgo penki skirtingi veidai ir man į juos bežvelgiant išgirdau balsą manyje, sakantį, kad yra visiškai kitoks būdas nugyventi gyvenimą.

Jau prieš mėnesį mano galvoje sukosi mintis, tačiau nežinau iš kur ji buvo kilusi, kad gyvenimą reikia gyventi pagal ir kartu su Saule, Mėnuliu, planetomis ir žvaigždėmis, vandenynų ir jūrų potvyniais ir atoslūgiais.

Tomis dienomis aš nė supratimo neturėjau, ką tai galėtų reikšti, bet dabar aš suvokiu, kad Dvasia mane vedė ir mokė kaip gyventi visiškai kitaip. Būdamas jaunas buvau labai sunkus, piktas žmogus, nemylėjau savęs , o mano gyvenimo svajonė buvo patirti meilę. Ir aš turėjau stipriai pasikeisti , kad tą meilę patirčiau. Dabar aš jau suprantu apie Visatą ir planetas ir kaip jos mus veikia ir valdo.

Aš nuėjau ilgą savęs valymo, suvokimo ir tobulinimo kelią. Man tapo aišku, kad mes gimstame tam tikrame būvyje , tačiau kiekvienam žmogui yra galimybė patirti metamorfozę, jeigu tik pasirenkamas toks kelias. Jeigu eisme šiuo keliu,  pasieksime tokį sąmonės lygmenį, kad galėsime nugyventi savo svajonių gyvenimą. Argi ne to mums norėtų mūsų Kūrėjas ir mes patys sau?

Per pastaruosius 22 metus aš tapau visiškai kitokiu žmogumi, nes išgydžiau daug įvairiausių dalykų savo viduje. Esu visiškai kitokios būsenos. Tapau minkštesnis, švelnesnis, mylintis, taikus, ramus.  Man yra 61 ir esu puikios sveikatos.

Dabar aš žinau kelią ir mano svajonė yra vesti jus šiuo uždraustu keliu, kuris buvo slepiamas ir draužiamas įvairiais būdais nuo seniausių laikų iki dabar.

Per tuos 22 metus aš atradau kelią transliuodamas Krajoną, kol 3 metus išnyko, nes žinios jau nepakito. Aš viską patikrinu per įvairius išbandymus ir klaidas, supratau kas veikia, o kas ne.

Dabar informacija ateina Quetzalcoatl ir Xolotl-Amerikiečių indėnų Veneros Dievas.

Nuo to laiko, kai aš pasinaudojau galimybe pasikeisti, mano gijimo ir valymo procesas įgijo didžiulį pagreitį, taigi, aš turiu žinių, kaip jums pasielgti tokiu pat gydymo ir pokyčių keliu tik žymiai greičiau. Turėdami tai, galėsite valdyti savo gyvenimą.

Mano gyvenimo tikslas ir svajonė padeda pakeisti pasaulį, pirmiausia keičiantis pačiam ir kitam, padedant kitiems pakeisti jų pasaulius. "

Kontaktai tel. 865222531, el.paštas: rita.rama21@yahoo.com
Kaina (Eur) Seminaro kaina 190,- Eur; asmeninė konsultacija- 100,- Eur. Dalyvavimas tik penktadinio vakarą 30,- eur

SEMINARO PROGRAMA

Deividas Brownas Lietuvoje pažįstamas jau nuo 2011 metų. Nuo to laiko lankydamasis mes daug kartų vedėme seminarus, kurių metu pagal protėvių konsteliacijos metodą atliko energetinius gydymus ir senų energijų atpalaidavimus seminarų dalyviams, paruošė 8 šio metodo gydovus. Asmeninių konsultacijų metu buvo galima rasti įvairių priežasčių gyvenimo nesėkmių, kurių pats žmogus gebėdavo atpažinti ir atsipalaiduoti.

 Žmonės labai pamilo Deividą už jo nuoširdumą, paprastumą, dvasinį įžvalgą, ypatingą seminarų energetiką, kurią mokėsi stiprius meditacijos ir praktikų metu.

Plačiai keliavęs po pasaulį sukaupė daug patirties, perteikdamas 2 metus nuo aktyvios veiklos, perteikė savo parašytą knygą "Išbrinkimas iš matricos. Senovės kelias į dangų "(" Evolve Beyond The Matrix Ancient Road to Paradise "" Amazon Ebook ").

Savo naujojo seminaro metu Deividas akcentuos svarbą laikmečio - žmonijos perėjimo nuo Žuvų eros į Vandenijos erą. Suteiks naujų (senų) tikrų Žinių, kurios ilgą laiką buvo laikomos paslaptimi, prieinamos tik pasaulio galingiesiems ir išrinktiemsiems, kad tūkstančius metų laikytų žmones, kurie atsiskyrė nuo dieviškumo ir jų tikrosios prigimties.

 Atėjo laikas visa tai atstatyti - jungiasi su žmogaus prigimtimi glūdinčiu dieviškumu. Laikas, kai kančios ir pykčio energijos žmonės galėjo kažkaip mokėti artėja prie pabaigos. Deja, žmonijos sąmonė yra patekusi į savotiškus pėdsakus: ryškios technologinės pažangos sukuria ir sąmonės pažangos iliuziją. Tačiau iš tikrųjų žmogaus sąmonė buvo įtraukta į spiralę, kuri nukreipta ne į viršų, bet žemyn.

Auštant naujai Vandenio erai laisvai imdamasi naujų minčių ir idėjų srauto, galime tiktis teisingesnio, geresnio ir meilės pasaulio.

Šitame perėjimo procese esame jau 50 metų ir kiekvienas planetas žmogus yra ir bus šio vyksmo paveikti.

Daugiau nebebus akcentuojamas žmogaus identitetas ir pati egzistencija ("būti ar nebūti"), reikės mokytis priimti save kaip vientisą asmenybę, už kurią nebebus tikėti nieku kitu, kuo nėra pats. Kuo labiau suprasime kas vyksta, tuo lengviau pereisime per visus pokyčius, neprarasdami pusiausvyros ir stabilumo.

Tam, kad galėtume mėgautis šiuo naujuoju pasauliu, mums reikės pakeisti savo sąmonę ir tapti vientisais, suteikti sau tą sąmonę, kurią turėjo didieji galingieji senovės laikai. Šio seminaro metu bus paaiškinta, kaip pasiekti, vyks stiprios meditacijos, kuriomis turėsite įvairių energetinių potyrių ir pojūčių.

Deividas taip pat atskleis daug praktikų, kurios padės užsigydyti įsisenėjusias dvasines žaizdas, išmokins išsivaduoti nuo tamsiųjų energetinių prielipų, parazitų ir negatyvių energijų, lydės kelionėje, kuri vadinasi „Didysis darymas atliktas“.

Skelbime yra 2 paveikslėliai. Viename jų ant Žemės gaublio stovi Rebis. Šiame paveikslėlyje yra pavaizduota 80% žinių ir sąmonės, kurias mes turime turėti, kad išgydytume save, turėtume tą sąmonę su kuria galėtume gyventi mums Tvėrėjo suteiktą pilnavertį gyvenimą.

Deividas sako, kad jam gyvenant, žmonių pasaulyje patrigubėjo, o mus valdančiųjų skaičius išliko toks pat. Mums reikia daug daugiau žmonių su prasiplėtusia aukštąja sąmone, kad jie galėtų pasaulį nuvesti į naująją Atlantidos karalystę. Turėti tokią sąmonę- reiškia būti pilnai susijungus su Visata ir Dieviškumu.

Taigi, šis seminaras sukurtas tam, kad padėtų mums sklandžiai ir patogiai pereiti iš vienos eros į kitą ir sugrįžti į mūsų prigimtinę daugybę.

Seminaro eiga:

Rugsėjo 7 d., Penktadienis 18:00 - 21:00 val.

 • Įvadas
 • Meditacija "Raktai į dangų karalystę"
 • Meditacija - chakru valymas, išorinio pasaulio paleidimas
 • Paaiškinimas apie Rebį ir Didžiąją Stounhendžo šventyklą
 • Čenelingas: Mityczakis Baltasis Erelis už Deividą Browną

 

Rugsėjo 8 d., Šeštadienis 10:00 - 18:00 val.

 • Atsidavimo (nesipriešinimo) menas
 • Drakonų energija
 • Vyriškoji ir moteriškoji siela
 • Kompasas ir kvadratas
 • Septyni Dievai, kuriuos matai

 

Rugsėjo 9 d., Sekmadienis 10: 00-18: 00 val.

 • Raktai nuo naujosios Atlanto karalystės
 • Meditacija- atmetimo atpalaidavimas

 

Reikalinga išankstinė registracija.

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius
x