Organizatorius Dvasinio tobulėjimo centras "Šviesos namai"
Pradžia 19-09-05
Pabaiga 19-09-08
Laikas 14:00
Adresas Gyvename puikiame viešbutyje dviviečiuose kambariuose su visais patogumais kaina 20 Eur/naktis žmogui su pusryčiais. Rezervuokite sau vietą jau dabar! Nida, Neringa Lietuva
Pranešėjai

susan greggSusan Gregg – dvasinė mokytoja, toltekų nagvalis, mokslų daktarė, knygų „Galios šokis“, „Toltekų kelias“, „Šventosios Savasties suradimas“ ir kt. autorė (Havajai). Ji mokėsi Meksikoje pas don Miguelį Ruizą ir jo motiną seserį Saritą praeito amžiaus devintą dešimtmetį. Tuo metu don Miguelis liepė jai eiti ir mokyti kitus. Susan buvo viena pirmųjų jo mokinių. Nuo to laiko ji dalijasi su pasauliu savo žiniomis, išmintimi ir meile.

Kontaktai info@sviesosnamai.lt, + 370 687 86760, +370 654 67767
Nuoroda į renginį https://www.sviesosnamai.lt/?page_id=318&event_id=842
Nuoroda į svetainę https://www.sviesosnamai.lt
Kaina (Eur) Kaina registruojantis ir sumokant depozitą 180 Eur iki rugpjūčio 31 d. – 350 Eur (neįskaičiuota nakvynė ir maitinimas). Vėliau kaina 375 Eur

Yra kai kurie dalykai, kurių pakeisti negalime ir nenorime. Kasmet kiekvieną rugsėjį mes važiuojame į Nidą. Visa tai, kas ten vyksta užbūrė mūsų širdis… Tam, kad vyktų tokie nuostabūs dalykai, kuriuos ten patiriame, reikalingos sudedamosios dalys: rugsėjis; Nida su savo kopomis, mariomis, jūra, pušynais, tobula kapučino kava kepyklėlėje; visi mes – kiekvienas su savo nepakartojamu indėliu, meile, nuoširdumu, atvirumu ir noru tobulėti; na ir, žinoma, Susan.

Toltekų išmintis — tai dovana, leidžianti peržengti paprasto žmogaus suvokimą ir pasiekti asmeninę laisvę. Paprastai sakant, asmeninė laisvė yra sugebėjimas pasirinkti, kaip elgtis įvairiose savo gyvenimo situacijose, užuot pasidavus reakcijoms į jas.

Trys toltekų meistriškumo pakopos — suvokimas, transformacija ir ketinimas — yra raktas, padedantis peržengti mąstymo ribotumą ir pačiam kurti savo gyvenimą. Gilios šio mokymo tradicijos daugelį amžių perduodamos iš kartos į kartą.

Mūsų ketinimas: atverti mylinčią galią savyje, susivienyti sąmoningume ir bendrame buvime.

Susana sako: “Mano karščiausias noras – dalytis su žmonėmis toltekų tradicijos išmintimi ir galia. Ir tuo, kaip jūs galite sustiprinti savo galią ir gerai jaustis ne dvi tris dienas po užsiėmimų, bet visą likusį gyvenimą. Ketinu pasidalyti su jumis būdais, kuriuos galėsite naudoti kasdien. Kažkada buvau gilioje depresijoje, turėjau minčių apie savižudybę, buvau nelaiminga. Praradau namus, praradau darbą. Tai įvyko prieš 30 metų. O dabar aš turiu nuostabų namą Havajuose Big Ailand saloje, aš atvykinėju į Lietuvą ir dirbu su nuostabiais žmonėmis, kaip jūs.

Pasiilgau šių vizitų. Pati sau juokais sakau: važiuok ten ir pabūk su savo žmonėmis. Neseniai pasidariau DNR testą ir nustebau – pasirodo, esu iš dalies lietuvė. Taigi tikiuosi, atvyksite su manimi susitikti. Ir toliau ketinu daryti tai, ka man patinka: būti žmonių gyvenimo dalimi ir aš esu čia dėl jūsų.

Daug kas man sako: jūs pasirodėte mano sapne – taip, aš jame buvau. Aš daug dirbu savo sapno būsenoje. Toltekų tradicija turi įvairių galingų priemonių, kaip esu rašiusi prieš 20 metų knygoje “Toltekų kelias”. Nuo to laiko praktikuoju toltekų tradiciją ir išplėčiau savo sąmonę nuo dar gilesnio ryšio su savo nagvaliu.

Tikiuosi, atvyksite su daugybe klausimų ir leisite man jus apgaubti meile, magija ir stebuklais, nes tai yra dalis to, ką darau. Aš šiek tiek magė. Tikrai, labai džiaugiuosi kad atvykstu ir susitiksiu su jumis. O iki tol – atminkite, kad stipriausia energija pasaulyje – meilė. Tik meilė yra tikrai reali. Kai žiūrite į pasaulį iš tam tikros perspektyvos, jūs galite sugauti energijų gijas ir sukurti iš jų ką tik panorėję ir kur tik panorėję. Tad iki susitikimo Lietuvoje. Aloha!”

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius
x