Organizatorius Dvasinio tobulėjimo centras "Šviesos namai"
Pradžia 19-09-09
Pabaiga 19-09-09
Laikas 18:00-21:00
Adresas Gedimino 26b Šviesos namuose Kaunas Lietuva
Pranešėjai

susan greggSusan Gregg – dvasinė mokytoja, toltekų nagvalis, mokslų daktarė, knygų „Galios šokis“, „Toltekų kelias“, „Šventosios Savasties suradimas“ ir kt. autorė (Havajai). Ji mokėsi Meksikoje pas don Miguelį Ruizą ir jo motiną seserį Saritą praeito amžiaus devintą dešimtmetį. Tuo metu don Miguelis liepė jai eiti ir mokyti kitus. Susan buvo viena pirmųjų jo mokinių. Nuo to laiko ji dalijasi su pasauliu savo žiniomis, išmintimi ir meile.

Kontaktai info@sviesosnamai.lt, + 370 687 86760, +370 654 67767
Nuoroda į renginį https://www.sviesosnamai.lt/?page_id=318&event_id=843
Nuoroda į svetainę https://www.sviesosnamai.lt
Kaina (Eur) 35 Eur registruojantis ir sumokant visą sumą iki rugsėjo 1 d. 44 Eur registruojantis nuo rugsėjo 1 d. 26 Eur Nidos seminaro dalyviams. Asmeninė konsultacija 100 Eur (be vertimo). Vertimas 20 Eur. Trukmė ~1 val.

Toltekų išmintis — tai dovana, leidžianti peržengti paprasto žmogaus suvokimą ir pasiekti asmeninę laisvę. Paprastai sakant, asmeninė laisvė yra sugebėjimas pasirinkti, kaip elgtis įvairiose savo gyvenimo situacijose, užuot pasidavus reakcijoms į jas.

Susan sako: “Aloha. Su jauduliu laukiu savo kelionės į Lietuvą. Net neįsivaizdavau, kad taip jūsų pasiilgsiu. Prieš porą metų nusprendžiau nebevažiuoti. Šįvakar patyrinėsime šamanišką gydymą. Jūs žinote, kad iš esmės visi esame gydūnai. Galime gydyti save, galime gydyti kitus, galime gydyti visą pasaulį. Visa esmė – išmokti pasijungti ir šamanizmas.

Šamanizmas egzistuoja visame pasaulyje. Kaip žinote, yra Sibiro šamanai, Peru šamanai, štai Susan jūsų šamanas, būti šamanu – tai gyvenimo būdas. Tai tam tikra praktika būti tuo, kuo iš tikrųjų esate; susilygiuoti su energija taip, kad pajustumėte ir ją, ir meilę, ir galią keisti kitus. Daug kalbėsime būtent apie tai, kaip gydyti save, gydyti kitus, gydyti pasaulį. Tikiuosi, prisijungsite prie manęs. Bus smagu. Bus daug apsikabinimų, daug meilės, daug juoko ir daug galios patirties. Atvažiuokite, susitikime. Turėsime daug šamaniško gydymo. Aloha.”

https://www.youtube.com/watch?v=AbRP17BzDok

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius
x