Organizatorius Dvasinio tobulėjimo centras "Šviesos namai"
Pradžia 19-09-10
Pabaiga 19-09-10
Laikas 18:00-21:00
Adresas Gedimino 26b Šviesos namuose Kaunas Lietuva
Pranešėjai

susan greggSusan Gregg – dvasinė mokytoja, toltekų nagvalis, mokslų daktarė, knygų „Galios šokis“, „Toltekų kelias“, „Šventosios Savasties suradimas“ ir kt. autorė (Havajai). Ji mokėsi Meksikoje pas don Miguelį Ruizą ir jo motiną seserį Saritą praeito amžiaus devintą dešimtmetį. Tuo metu don Miguelis liepė jai eiti ir mokyti kitus. Susan buvo viena pirmųjų jo mokinių. Nuo to laiko ji dalijasi su pasauliu savo žiniomis, išmintimi ir meile.

Kontaktai info@sviesosnamai.lt, + 370 687 86760, +370 654 67767
Nuoroda į renginį https://www.sviesosnamai.lt/?page_id=318&event_id=843
Nuoroda į svetainę https://www.sviesosnamai.lt
Kaina (Eur) 35 Eur registruojantis ir sumokant visą sumą iki rugsėjo 1 d. 44 Eur registruojantis nuo rugsėjo 1 d. 26 Eur Nidos seminaro dalyviams. Asmeninė konsultacija 100 Eur (be vertimo). Vertimas 20 Eur. Trukmė ~1 val.

Toltekų išmintis — tai dovana, leidžianti peržengti paprasto žmogaus suvokimą ir pasiekti asmeninę laisvę. Paprastai sakant, asmeninė laisvė yra sugebėjimas pasirinkti, kaip elgtis įvairiose savo gyvenimo situacijose, užuot pasidavus reakcijoms į jas.

Mano antrasis vakarinis seminaras bus apie tai, kaip būti laimingiems, linksmiems ir laisviems pagal toltekų tradiciją. Įsivaizduokite, kad prabudę kasdien jaučiatės laimingi. Ir galite daryti visa, ką panorėję. Ir kad galite pilnai priimti save tokius, kokie iš tikrųjų esate.

Mes visi esam magiški. Jūs pasirinkote gimti kūne, kuriame dabar esate. Jūs pasirinkote savo tėvus, savo šalį, jūs pasirinkote visa, ką turit, ir jei susijungsite su visu tuo ir su savo magiškąja prigimtimi, visa tai taps sklandu. Mes pamirštame, kokie magiški esame. Man patinka tai atskleisti žmonėms, aš jiems kaip nagvalis. Aš dirbau su jumis energiškai ir padėjau jums atsiverti, kad iš jūsų galėtų sklisti daugiau džiaugsmo, meilės, juoko. Aš jums atskleisiu, kaip to pasiekti savo gyvenime.

Prisijunkite prie manęs, išmokite būti laimingi, džiaugsmingi, laisvi pagal toltekų tradiciją. Tikiuosi su jumis pasimatyti rugsėjį, apkabinti ir tarti: “Aloha!”

https://www.youtube.com/watch?v=Z-Rsx5AR_Dw

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius
x