Trečiadienį, sausio 17 d, sutikome Jaunatį Ožiaragyje, kurios ramybę drumsčia greitasis, kartais netgi šokiruojantis Uranas Avine.  Ožiaragis padeda mums kurti ilgalaikius planus keleriems ar net keliolikai metų, tačiau Uranas sukuria karštakošiškos skubos, greito atsinaujinimo situacijas. O kadangi Mėnulis buvo kartu su Venera, tai atsinaujinimas, pagreitis ir sukrėtimai, net iki darbo pasikeitimo, ko gero, bus  susiję su moterimis.

Žinoma, labiausiai šokiruojančios naujienos šia tema buvo klaidingas perspėjimas Havajuose, kad balistinė raketa plaukioja prie jų. Galima įsivaizduoti, kiek žmonių patyrė siaubą. Tačiau tokie faktai gali teigiamai paveikti rytdieną. Galbūt šimtai - tūkstančiai havajiečių po šios patirties skubiai padarė tai, ko niekaip nepajėgė padaryti mėnesiais ar metais. Kažkas tikriausiai nusprendė pasiūlyti savo mylimajai ranką, nes jie abu išgyveno kitą dieną. Kažkas tikriausiai vadino geriausiu draugu tą, su kuriuo neseniai vaidijosi, o kažkas nupirko pažadėtą ​​skalbimo mašiną savo tėvams. Kai staiga supranti, kad galbūt rytoj tu mirsi, gyveni taip, tarsi į tą dieną tilptų visas tavo gyvenimas ir stengiesi, kad niekas neliktų nuskriaustas ar įsižeidęs.... Saulės ir Urano kvadratūros pamoka aiški - šiandien neuždelskite nė minutės. Dabar ar niekada.

Taip drastiškai situacijos klostytis gali  tik Marsui esant Skorpione, kuris sėkmingai paverčia situaciją į  košmarišką, militaristinę. Jautis, Liūtas ir Vandenis išgyvena ne pačius geriausius laikus, tačiau ir patiems  Skorpionams laikotarpis nėra pats patogiausias. Gera žinia: sausio 26d. sudėtingas laikotarpis baigsis, o po to visi opiausi ir skausmingiausi procesai organizme, versle, asmeniniuose ir finansiniuose ryšiuose turėtų nurimti.

Puiku, kad sausio 18 d. Venera persikėlė į talentingą, bendraujantį, kūrybinį Vandenio ženklą. Ši pozicija turėtų būti gera bendravimui, draugystei, kūrybai, dizaino atnaujinimui, kontaktams su televizija, teatru, viešosiomis organizacijomis, kūrybingais žmonėmis. Venera Vandenyje yra labai gera astrologams, nes dabar yra geras laikas pasidalinti dangaus paslaptimis su tais, kuriems reikia astrologijos.

Sausio pabaigoje, kaip mes primename,  Mėnulio užtemimas, kuris paveikia Vandenio, Liūto ir Skorpiono ženklą, nudažydamas juos teigiamai aspektuotos Veneros spalvomis. Todėl net ir dabar, per likusias sausio dienas, plėtosis verslo procesai, gausės susitikimai, didės pažįstamų ratas. Harmoningas užtemimas gali turėti įtakos meilės ir draugystės, grožio, teatro, ryškių kūrybinių - intelektualinių projektų klausimams.

Beje, praėjus savaitei po sausio 28 d. Ožiaragio ženklu einantis Merkurijus taip pat išlaikys kvadratūrą su karštu Uranu Avine. Kita karštų naujienų, dėl kurių mes labai jaudinamės, dalis, matyt, mums dar tik bus pateikta.

Sėkmingo atnaujinimo ir išskirtinai teigiamų sukrėtimų ir pokyčių Jums linki

ASTROLOGĖ  VIDA VEGA 

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius
x