Šįvakar Saulė persikėlė į paskutinį Zodiako ženklą, o tai reiškia, kad astrologiniai metai palaipsniui baigiasi. Priešais mus - paskutinis slėpinys, paslaptingasis Žuvų periodas, panardinantis į save, spaudžiantis, susilpninantis ne tik zodiakalinius valdovus, bet ir sveikatą, skatinantis dvasinius ieškojimus.

Šiuo  laikotarpiu didėja intrigų darbe, apgaulių asmeniniame gyvenime ir sukčiavimo verslo partnerystėje pavojus.  Mes kenčiame nuo išsiblaškymo, todėl galime pamesti, prarasti ar pamiršti vertingus dalykus, palikti klaidų svarbiuose dokumentuose.

Šį mėnesį naudinga įsiklausyti į save ir  išgirsti savo vidinį balsą, pajausti  sielos virpesių akordus, ieškoti darbo, kuris atitiktų jūsų misijai. Vyrai šį mėnesį  jaučiasi nesaugūs ir silpni, moterys kiek  lengviau priima šį Zodiako ženklą ir dažnai atskleidžia  geriausias savo savybes - jautrumą, rūpestį, dvasios gylį ir išmintį.

Šį mėnesį sustiprėja psichologinės problemos, taip pat reakcijos į kitų bėdas. Jei jaučiatės blogai, turėtumėte padėti kitiems, kuriems reikia pagalbos..

Geras mėnuo atsipalaiduoti prie šiltos jūros, labai gerai pasinerti į kūrybinius užsiėmimus. Ne geriausias vestuvių laikotarpis.

Nuo vasario 19  Žuvų ženkle yra visos trys svarbios gyvenimui ir bendravimui planetos. O kadangi Žuvys yra atsakingos už nuostolius ir painiavas, vienaip ar kitaip nepavyks to išvengti  - jei ne patys kentėsime, tai guosime, palaikysime nuostolių, problemų su sveikata, verslu ar santykiais turinčius aplinkinius. Džiugina nebent spėriai dangumi judantis Merkurijus. Jo dėka įvykiai rutuliojasi taip greitai, kad mes tiesiog neturime laiko liūdesiui ir pašalinėms mintims - reikia greitai spręsti tam tikras užduotis, tada imtis kitų, ir taip toliau.

Kūrybinėms profesijoms šis metų laikotarpis gali būti labai sėkmingas, bet visiems kitiems tai yra vienatvės ir apmąstymų laikas. Jei esate neapibrėžtumo būsenoje, jums nereikia skubėti sprendimų, ypač darbo ar asmeninio gyvenimo tema. Venera atsiskiria iš galingų Neptūno apskritimų tik ketvirtadienį, vasario 22 d., o Merkurijus į kitą pirmadienį, vasario 26 d. Todėl žmogiškuosiuose santykiuose ir verslo ryšiuose gali būti daug nusivylimų, netyčinių klaidų ar tiesioginių apgaulių. Todėl yra geriau neiti į darbą, nepasirašyti svarbių dokumentų, nesiderėti su naujais padėjėjais ir neplanuoti didelių pirkinius, kad vėliau per vieną akimirką kažkas kažkur neišnyktų dėl darbuotojo klaidos ar pamestų dokumentų.

Išgyvename ir pirmąjį šių metų konfliktą tarp Veneros ir Marso. Šiais metais vyrų ir moterų planetos dar konfliktuos birželio viduryje ir rugsėjo mėn. Bet tada veiksmas vyks fiksuotuose ženkluose, o dabar aktyvūs kelionių, turizmo, užsienio ženklai Šaulys ir Žuvys. Asmeniniame gyvenime gali būti daug prieštaravimų ir aštrių situacijų. Jei kelionėje patirsite romantinį nuotykį, grįžus namo, bus sunku su juo gyventi. Beje, vyrai, pajungę savo energiją ir veiklumą, gali padėti moterims išgyventi vidinę krizę.

Atkreipkite dėmesį, kad dabar, vasario antroje pusėje, mes esame po Saulės užtemimo augančio Mėnulio įtakoje, kuris nubrėžė savo programas vasario 15-16 dienomis, ir tai gali atnešti kai kurių lemtingų įvykių per ateinančias keletą dienų, o taip pat po trijų mėnesių jaunaties metu gegužės mėn. O kol kas atėjo laikas aplankyti bažnyčias, skaityti dvasinę literatūrą, dalyvauti seminaruose.

Sunkus mūsų psichikai neapibrėžtumo ar dalykinės veiklos nuosmukio laikotarpis tęsis iki kovo 6 d., kol  Merkurijus pereis į ugnies ženklą Aviną. Vieną dieną, staiga ir audringai, mes suprasime, kad apmirimas ir silpnumas praėjo, atėjo pavasaris, kartu su juo kartu - optimizmas ir jėgų antplūdis.

LINKĖDAMA RASTI KUO DAUGIAU PENO SIELAI - 

ASTROLOGĖ VEGA VIDA

 

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius
x