Jaunatis visada sudeda taškus ant i ir lenkia prie naujų programų, siūlo naujam Mėnulio mėnesiui naujus planus.

Jaunatis paskutiniame Zodiako ženkle aktyvina medicinos, pagalbos teikimo klausimus, žadina dvasines paieškas, išryškina silpnas ir nepatikimas mūsų gyvenimo sritis, kuriose gali įvykti pokyčiai, nesklandumai.

Jaunatis Žuvyse skatina tautinius jausmus, pastiprina ryšį su tolimais protėviais, savo tautos dvasia. Galimas kokių nors kūrybinių talentų prabudimas.

Naudinga paaukoti nors nedidelę pinigų sumą labdarai. Reikėtų atidžiai įsiklausyti į savo vidinį balsą, kad suvoktume, ar tinkama linkme judame, ar savo vietoje dirbame, ar su tais žmonėmis bendraujame. Jei kažkas jūsų gyvenime kelia nemalonius jausmus, galima drąsiai juos pašalinti iš savo gyvenimo.

MARSAS OŽIARAGYJE .

Pabuvojusi karštame, energingame ir linksmame Šaulio ženkle, vyriškoji planeta įėjo į darbingąjį, santūrųjį Ožiaragį., kuris pareikalaus rezultato ir aukštų pasiekimų.

Taigi, vyrai, nuo šiandien Jums būtina atsakingai planuoti visus savo veiksmus, nesiblaškyti, tiksliai formuluoti tikslus ir pasinerti į jų realizaciją. Kitaip sakant, teks pasirūpinti labiau dalykinio, nei šeimyninio ar kūrybinio žmogaus įvaizdžiu.

Versle vertėtų laikytis santūrios, netgi konservatyvios, politikos, remtis paskaičiavimais ir įprastais, gyvenimo patikrintais sprendimų priėmimo  būdais, o taip pat valstybės parama.

Daug dėmesio gali tekti skirti statyboms, remontui,  tad pelną turėtų nešti verslas, susijęs su statybinėmis medžiagomis, durimis, spynomis...

Moterims ateinančius porą mėnesių patiks darbštūs, santūrūs, solidūs, šiek tiek griežtoki vyriškiai, vertina šlakelį viskio ar brendžio, o ne taurę vyno ar bokalą alaus.

Vyrams vertėtų suimti save į rankas, palaikyti sportinę formą, sureguliuoti mitybą, atsikratyti pilvuko, žodžiu, tapti grakštesniais, stipresniais. Tuomet tikrai sulauksite moterų dėmesio.

Marsas  susijęs su traumomis. Todėl atsargiau elkitės kalnuose, saugokite savo kelius, nekelkite pernelyg sunkių krovinių. Gali susilpnėti pagyvenusių žmonių atsparumas.

Čia pat -  Pavasario lygiadienis, kai Saulutė peržengs Avino slenkstį. Prasidės nauji astrologiniai metai. Avinas paprastai atneša audringą planų kaitą, padidėjusį dalykinį aktyvumą, daugybę naujų idėjų.

Visi procesai vyksta atvirai ir aiškiai, būdingos greitos permainos, gyvenime vyksta atsinaujinimas.

Avinas palankesnis vyrams ir tiems, kurie linkę tiesiai ir aktyviai išreikšti savo valią. Kitiems pirmasis pavasario mėnuo atrodys pernelyg neramus, garsus ir triukšmingas.

Astrologė VIDA VEGA

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius
x