"Du Pasauliai – tai tarsi dvi žmogaus esybės pusės – materialioji ir dvasinė. Turtindami ir tobulindami pastarąją, mes lygia dalimi suteikiame ilgaamžiškumą pirmajai. Balansavimas tarp dviejų pasaulių, aukso vidurio paieška, harmonijos suvokimas ir atradimas savo viduje ir išorėje – mūsų kiekvienos dienos darbas." Mūsų oragnizacijos moto: ATEIK IR SURASK SAVE!
 
 
Fenomenalios informacijos portalas savo veiklą startuoja labai simbolišku laiku - 2012 metų gruodžio mėnesį, kai visame pasaulyje sklando gandas apie pasaulio pabaigą. Mes pasaulio pabaigos nematome. Mums tai nauja pradžia. Labai tikimės, kad ir jums, mielieiji, šis gruodis bus savotiškas startas naujiems darbams, naujiems atradimams, ir naujai patirčiai.
 
Fenomenalios informacijos portalo tikslas - būti patikimu informacijos šaltiniu ieškantiems ir naudingu partneriu bendradarbiaujantiems.
 
Portale bus skelbiama apie praktikuojančius specialistus visoje Lietuvoje, veikiančias mokymo ir  dvasinio tobulėjimo įstaigas, organizuojamus renginius, konferencijas, paslaugas ir t.t. Informacija bus skelbiama lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Ateityje planuojame jus informuoti ir apie tarptautinius renginius. 
 
Nuoširdžiai tikimės draugiško bendradarbiavimo. Sėkmės jums ir mums!
 
 
Pagarbiai,
EMC "Du Pasauliai" kolektyvas

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x