Ezoterinių mokslų centras "DU PASAULIAI"

EMC “Du Pasauliai” savo veiklą pradėjo 2001 metais. Mūsų centre žmonės, besidomintys ezoterinėmis disciplinomis, turi puikią galimybę gauti profesionalių savo srities specialistų vedamus kursus: chirologijos, astrologijos, numerologijos, parapsichologijos, sapnų terapijos, alternatyviosios psichologijos, Lenormand kortų, Taro kortų bei kitus kursus. Kursų trukmė nuo 20 iki 145 val. Po sėkmingo kursų baigimo išduodamas EMC "Du Pasauliai" neformalaus mokymo sertifikatas.

Centre konsultuoja kvalifikuoti specialistai.

Mūsų el.parduoduvėje galite įsigyti puikios kokybės Taro, Lenormand, Runų bei kitas kortas, kurias importuojame iš Šveicarijos, Belgijos.

Esame neformalaus suaugusiųjų švietimo organizacija, savo veikla siekianti:

  • Kelti nusivylusių, pasimetusių ir praradusių gyvenimo džiaugsmą žmonių dvasią, ugdyti ir stiprinti pasitikėjimą savimi, norą tobulėti patiems ir kurti geresnę ateitį sau ir savo vaikams.Kelti nusivylusių, pasimetusių ir praradusių gyvenimo džiaugsmą žmonių dvasią, ugdyti ir stiprinti pasitikėjimą savimi, norą tobulėti patiems ir kurti geresnę ateitį sau ir savo vaikams.
  • Teikti pagalbą kenčiantiems nuo pastovių stresų ir depresijų.
  • Išmokyti žmogų pačiam sau padėti. Švietėjiška veikla, lavinti vaikų ir jaunimo fizinę, emocinę ir dvasinę sveikatą.
  • Rengti sveiką gyvenseną propaguojančius specialistus.

EMC "DU PASAULIAI"

Ezoterinių mokslų centro “DU PASAULIAI” mokymai – tai sisteminga tarpdalykinė programa, suteikianti teorines ir praktines žinias, atskleidžianti subtiliuosius asmenybės gebėjimus, kurie skatintų pažinti save ir supantį pasaulį.

Svarbiausi mokymo programos uždaviniai:

  • suteikti žinias, kurios skatintų pozityvų mąstymą bei ugdytų dvasinį brandumą;suteikti žinias, kurios skatintų pozityvų mąstymą bei ugdytų dvasinį brandumą;
  • išmokyti atsakingai žiūrėti į savo bei visuomenės fizinę, emocinę ir dvasinę sveikatą;
  • rengti specialistus, kurie padėtų žmogui įvairiose sparčiai besivystančiose visuomenės struktūrose (verslo, socialinės aplinkos) spręsti harmoningos ir sveikos gyvensenos, tarpasmeninių santykių bei veiklos problemas.

ĮMONĖS REKVIZITAI

Adresas: Jeruzalės g. 21, Vilnius

Tel. 8 689 74714, 8 623 97623

El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

www.dupasauliai.com

apie mus

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x