Zodiako ženklai

2020 BIRŽELIS

01 d. - 07 d.  

VENERA grąžins pasitenkinimą savo rezultatais, džiaugsitės išgryninę naujus įgūdžius ir juos patobulinę. Pakaks reikiamos jėgos, drąsos ir atkaklumo daryti dalykus, kurie jums nepatinka, spręsti sudėtingas problemas ir bendrauti su žmonėmis, kurių negalite vadinti mielais. Tačiau pamažu stiprės teigiamų tendencijų įtaka, pagerės gyvenimas, jausitės geriau. Jūsų idėjos bus palaikomos, o jų įgyvendinimas netrukus leis jums iškilti.

  Prognozes rengia: astrologė Vega

2020 BIRŽELIS

01 d. - 07 d.  

MERKURIJUS byloja, kad dabar palankus laikas kūrybingumui, novatoriškų sprendimų paieškai. Nebenorite veikti pasiteisinusiais metodais, nes intuicija jums sako, kad tai, ko norite, gali būti pasiekta lengviau ir greičiau. Iš pradžių kiti gali jus kritikuoti ir smerkti, tačiau šiek tiek vėliau jie tikrai jus palaikys. Galima gauti svarbių darbo naujienų ar informacijos, kuri pasitarnaus jūsų tobulėjimui. Atsiras galimybė išmokti ko nors naujo.

 

 Prognozes rengia: astrologė Vega

 

2020 BIRŽELIS

01 d. - 07 d.  

Dėl URANO situacija kartais gali būti nekontroliuojama, tad reikia prisitaikyti prie aplinkybių, ir tai erzins daugelį jūsų. Tačiau tuos, kurie nepasiduos, žvaigždės tikrai apdovanos už atkaklumą. Galite vesti verslo derybas, aptarti su ilgalaikiu bendradarbiavimu susijusius klausimus, susitikti su potencialiais darbdaviais. Tačiau šiuo atveju reikia nepamiršti, kad galutinis sprendimas bus priimtas vėliau, todėl geriau būti kantriems.

  Prognozes rengia: astrologė Vega

2020 BIRŽELIS

01 d. - 07 d. 

MARSUI pakeitus ženklą, vertėtų imtis bendros šeimos veiklos. Bet kokiomis aplinkybėmis išlikite ramūs ir tikslingi. Būtent šios savybės padės pasiekti sėkmės darbe, o ir asmeniniame gyvenime kažką pakeisti į gerąją pusę. Bus galimybė užmegzti naudingų kontaktų, parodyti kitiems, ką sugebate. Tikėtina, kad gausite įdomių bendradarbiavimo pasiūlymų. Venkite sunkaus fizinio darbo, varginančių fizinių krūvių.  Pasivaikščiojimas vakarais padės išvengti nemigos.

 

 Prognozes rengia : astrologė Vega

2020 BIRŽELIS

01 d. - 07 d. 

MARSO dėka šiuo metu jums sekasi, net jei aplinkybės nėra palankiausios. Intuicija labai aštri; jūs įsiklausote į  jos nurodymus, todėl nepadarote klaidų, priimate teisingus sprendimus. Bus galimybė sustiprinti savo profesines pozicijas arba lipti karjeros laiptais, susirasti reikiamus žmones, globėjus. Sportuodami ar laikydamiesi dietos įsitikinkite, kad jums tai patinka. Jei pajaustumėte diskomfortą, skausmą - nedelsdami pasitarkite su gydytoju.

Pognozes rengia: astrologė Vega

2020 BIRŽELIS

01 d. - 07 d.  

R VENERAI veikiant, sunkumai neatmetami, tačiau jie neprivers jūsų atsisakyti savo planų. Draugai padės pasiekti puikių rezultatų; jie duos  patarimą, kurio laikydamiesi galėsite išvengti klaidų. Kad ir kas nutiktų, stenkitės išlikti ramūs arba bent jau parodykite, kad viskas vyksta pagal planą. Teks sutelkti dėmesį į kai kurių šeimos problemų sprendimą. Galimos nedidelės pinigų įplaukos. Yra didelė lėtinių ligų, ypač susijusių su tulžies pūsle ir kasa, paūmėjimo tikimybė.

   Prognozes rengia: astrologė Vega

2020 BIRŽELIS

01 d. - 07 d.

Tinkamai panaudodami MERKURIJAUS  energiją, galėsite pasiekti daug to, kas buvo suplanuota, nesvarbu, ar tai bus jūsų darbas, ar sportas - rezultatai bus tikrai įspūdingi. Nebent tinginystė ir įprotis viską atidėti vėlesniam laikui sustabdytų. Jūs ne tik sėkmingai susitvarkysite su tais dalykais, kuriuos pradėjote anksčiau, bet ir pasieksite kažko visiškai naujo. Bus galimybė susirasti naujų sąjungininkų. Labai rekomenduojama laikytis sveikos mitybos principų.

 

Prognozes rengia: astrologė Vega

2020 BIRŽELIS

01 d. -  07 d.  

 Galinga MARSO energija suteiks ypatingos drąsos - dabar daugelis gali nuspręsti išbandyti savo jėgas kokiame nors ekstremaliame sporte. Turėsite galimybę ramiai ir neskubant užbaigti anksčiau pradėtus darbo, išspręsti aktualias darbines ir kasdienes problemas. Jei planuojate imtis kažko naujo, būkite atsargūs ir neskubėkite: neatmetamos klaidos dėl skubėjimo ir neatsargumo. Galimi nesutarimai su kolegomis ir vadovybe; teks sunkiai dirbti, bet rezultatai nedžiugins.

 Prognozes rengia: astrologė Vega

 

202 BIRŽELIS

01 d. - 07 d.  

MERKURIJUS duos energijos antplūdį. Turėtumėte ją nukreipti produktyvia linkme, imkitės bet kokio, net ir sudėtingiausio, verslo, nebijote prisiimti atsakomybės ir spręskite svarbius klausimus vieni. Tikėtina, kad gausite įdomių verslo pasiūlymų, neatmetama ilgo vaisingo bendradarbiavimo pradžia. Atsiras naujų idėjų, galimybė susitelkti ties jus ypač dominančiu klausimu. Kai kuriems žymiai padidės pajamos. Venkite persivalgymo ir egzotiškų patiekalų.

Prognozes rengia: astrologė Vega

2020 BIRŽELIS

01 d. - 07 d.  

MERKURIJUS dovanos malonių siurprizų, įdomių susitikimų, teigiamų emocijų. Stenkitės ne tik atidžiai stebėti tai, kas vyksta, bet ir aktyviai dalyvauti visuose jums svarbiuose reikaluose. Neformalioje aplinkoje galite vesti verslo derybas ir aptarti darbinius klausimus su kolegomis. Palankus mėnuo finansiniu požiūriu: įmanomos grynųjų pinigų įplaukos, pelningi sandoriai. Galimi asmeninių santykių pokyčiai. Dėmesio: bet koks stresas gali sukelti neurozę. 

 Prognozes rengia: astrologė Vega

2020 BIRŽELIS

01 d. - 07 d.  

MARSO įtakoje būsite kupini energijos, tad pats laikas užsiimti bet kokia fizine veikla, nesvarbu, ar tai būtų sportas, fizinis darbas, ar išvykos. Naudinga laiką leisti geroje kompanijoje. Viskas klostosi taip, kad sulauksite sėkmės ten, kur kitiems nepavyko. Tačiau lengvos pergalės mažai tikėtinos: reikės pasistengti, susikaupti, pabandyti. Jei dalyvausite kažkokiuose bendruose projektuose, teks priminti bendražygiams apie poelgius ir neišspręstas užduotis.

 Pronozes rengia: astrologė Vega 

2020 BIRŽELIS

01 d. -  07 d.  

Dėl MERKURIJAUS galite jausti sumažėjusį fizinį aktyvumą. Daugelį problemų gali padėti išspręsti draugai, tereiks jų paprašyti. Bus galimybė išspręsti kai kurias senas problemas, atsisveikinti su klaidingomis nuomonėmis, kurios trukdė judėti į priekį. Būkite atsargūs verslo susitikimuose, bendraudami su vadovybe. Stenkitės neduoti pažadų, neprisiimti įsipareigojimų. Venkite streso ir pasirūpinkite savo dvasiniu tobulėjimu.

  Prognozes rengia: astrologė Vega Vida

 

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x