Organizatorius
Pradžia 2021-06-18
Laikas 00:00
Trukmė 1,5 valandos
Adresas ONLINE Kijevas Ukraina
Pranešėjai

Marina 2020 veidas

    Marina Tichonova – praktikuojanti korekcinės chiromantijos specialistė, regresologė, pirmosios korekcinės chiromantijos mokyklos įkūrėja Ukrainoje.

    "Mano tikslas yra ne tik suteikti asmeniui informacijos apie praeitį, dabartį ir ateitį, bet ir parodyti, kur link eiti, ką daryti ir kaip tapti laimingu, mylimu ir sėkmingu”.

Kontaktai +380675284000
Nuoroda į renginį http://www.tihonova.kiev.ua
Nuoroda į svetainę http://www.dupasauliai.com
Kaina (Eur) 100,- Eur
Papildoma informacija Konsultacija vyksta rusų kalba

Pageidaujantys Marinos Tichonovos konsultacijos maloniai kviečiame registruotis: 

+380675284000 (Viber, WhatsApp) arba skype: tihonova.kiev

Jei turite užstrigusių problemų ar klausimų, kurių neįveikiate vieni - pasinaudokite puikia galimybe tapti laisvais nuo rūpesčių!

Marina Tichonova – praktikuojanti korekcinės chiromantijos specialistė, regresologė iš Kijevo, priims individualioms konsultacijoms ONLINE. Išskirtinė galimybė pažinti ir pakoreguoti savo gyvenimą!

Marina 2020 500

Efektyvus Marinos Tichonovos darbo metodas apjungia kelias sistemas: korekcinę chiromantiją ir energetinį valymą maldomisChirologė iš Kijevo taiko korekcinį metodą, kurio pagalba galima paveikti dabartinius ir prognozuojamus įvykius. Savo praktikoje ji taip pat taiko Miuncheno parapsichologijos instituto metodą, kurio dėka galima galima nustatyti įvykius vienerių metų tikslumu. Šios žinios bei praktiniu darbu įgyta patirtis leidžia nustatyti stipriąsias ir silpnąsias žmogaus charakterio puses, jo gebėjimus profesinėje bei kūrybinėje veikloje, santuokos perspektyvas, tikimybę susilaukti vaikų, taip pat suteikia galimybę numatyti polinkį tam tikroms ligoms bei galimas nesėkmes. 

 

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x