Organizatorius
Pradžia 2022-02-14
Laikas 00:00
Trukmė 1,5 valandos
Adresas Adresas bus patikslintas vėliau Vilnius Lietuva
Pranešėjai

Marina 2020 veidas

    Marina Tichonova – praktikuojanti korekcinės chiromantijos specialistė, regresologė, pirmosios korekcinės chiromantijos mokyklos įkūrėja Ukrainoje.

    "Mano tikslas yra ne tik suteikti asmeniui informacijos apie praeitį, dabartį ir ateitį, bet ir parodyti, kur link eiti, ką daryti ir kaip tapti laimingu, mylimu ir sėkmingu”.

Kontaktai +380675284000
Nuoroda į renginį http://www.tihonova.kiev.ua
Nuoroda į svetainę http://www.dupasauliai.com
Kaina (Eur) 120,- Eur; pakartotinis vizitas 100,- Eur
Papildoma informacija Konsultacija vyksta rusų kalba

Pageidaujantys Marinos Tichonovos konsultacijos maloniai kviečiame registruotis: 

+370 623 97623

Jei turite užstrigusių problemų ar klausimų, kurių neįveikiate vieni - pasinaudokite puikia galimybe tapti laisvais nuo rūpesčių!

Marina Tichonova – praktikuojanti korekcinės chiromantijos specialistė, regresologė iš Kijevo, priims individualioms konsultacijoms Vilniuje. Išskirtinė galimybė pažinti ir pakoreguoti savo likimą!

marina new

Marina Tichonova atvyksta su atnaujintu korekcinės chirologijos metodu. Efektyvus Marinos Tichonovos darbo metodas apjungia kelias sistemas: korekcinę chiromantiją, energetinį auros valymą bei  regresijąChirologė iš Kijevo taiko korekcinį metodą, kurio pagalba galima paveikti dabartinius ir prognozuojamus įvykius. Savo praktikoje ji taip pat taiko Miuncheno parapsichologijos instituto metodą, kurio dėka galima galima nustatyti įvykius vienerių metų tikslumu. Šios žinios bei praktiniu darbu įgyta patirtis leidžia nustatyti stipriąsias ir silpnąsias žmogaus charakterio puses, jo gebėjimus profesinėje bei kūrybinėje veikloje, santuokos perspektyvas, tikimybę susilaukti vaikų, taip pat suteikia galimybę numatyti polinkį tam tikroms ligoms bei galimas nesėkmes. Nauja metodika padės atrasti gyvenimo prasmę ir teisingą judėjimo kryptį. Marina informaciją pateikia lengvai, paprastai ir suprantamai. 

 

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x