Organizatorius
Pradžia 20-11-23
Pabaiga 20-11-28
Laikas 10:00, 12:00, 15:00 ir 17:00
Trukmė 1,5 val.- 2val.
Adresas Adresas bus patikslintas vėliau Vilnius Lietuva
Pranešėjai

marina veidas1

    Marina Tichonova – sertifikuota korekcinės chiromantijos specialistė iš Kijevo. 

    "Mano tikslas yra ne tik suteikti asmeniui informacijos apie praeitį, dabartį ir ateitį, bet ir parodyti, kur link eiti, ką daryti ir kaip tapti laimingu, mylimu ir sėkmingu”.

Kontaktai [email protected] , 8 623 97623; 8 689 74714
Nuoroda į svetainę http://www.dupasauliai.com
Kaina (Eur) 120,- Eur; pakartotinis vizitas - 100,- Eur
Papildoma informacija Vienintelė korekcinės chiromantijos atstovė Ukrainoje Marina Tichonova atvyksta į Lietuvą. Priėmimai individualioms konsultacijoms vyks lapkričio 23-28d. VILNIUJE.

Jei turite užstrigusių problemų ar klausimų, kurių neįveikiate vieni - pasinaudokite puikia galimybe tapti laisvais nuo rūpesčių!

Marina Tichonova – sertifikuota korekcinės chiromantijos specialistė iš Kijevo, priims individualioms konsultacijoms Vilniuje. Išskirtinė galimybė pažinti ir pakoreguoti savo gyvenimą!

Efektyvus Marinos Tichonovos darbo metodas apjungia kelias sistemas: korekcinę chiromantiją ir energetinį valymą maldomisChirologė iš Kijevo taiko korekcinį metodą, kurio pagalba galima paveikti dabartinius ir prognozuojamus įvykius. Savo praktikoje ji taip pat taiko Miuncheno parapsichologijos instituto metodą, kurio dėka galima galima nustatyti įvykius vienerių metų tikslumu. Šios žinios bei praktiniu darbu įgyta patirtis leidžia nustatyti stipriąsias ir silpnąsias žmogaus charakterio puses, jo gebėjimus profesinėje bei kūrybinėje veikloje, santuokos perspektyvas, tikimybę susilaukti vaikų, taip pat suteikia galimybę numatyti polinkį tam tikroms ligoms bei galimas nesėkmes. 

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x