Pradžia 19-04-30
Laikas 18:00-21:00
Trukmė visa diena
Adresas Ateities g. 20 M. Romerio universitetas Vilnius Lietuva
Pranešėjai

Diana Bumblyte 2018Diana Bumblytė -  psichologė, dėstytoja, tarologė, numerologė, NLP licencijuota meistrė, STEP tobulėjimo sprendimai, EXORO lektorė ir konsultantė, lektorė. Iš prigimties - labai šiltas, nuoširdus, be galo daug žinių turintis žmogaus, aplinkinius užkrečiantis savo pozityvia atmosfera. Psichologijos ir kitų mokslo žinių derinimas su intuityviais informacijos gavimo būdais.

Kontaktai [email protected]; 8 623 97623, 8 689 74714
Nuoroda į svetainę http://www.dupasauliai.com
Kaina (Eur) 15,- Eur

RENGINIO PROGRAMA

LILA žaidimas, kuriame jau apie 2000 metų,  šiandien yra vertinga psichologinė, dvasinė praktika. Norinčius patirti atradimo džiaugsmą, sužinoti apie save, atsakyti į klausimus, aktyvinti motyvaciją, išjudinti energijas ir suderinti, kviečiame atvykti ir žaisti LILA žaidimą. 

Žaidimą sudaro žaidimų lenta, bokšteliai ir kauliukas. Žaidimas prasideda, kai žaidėjas iškrenta skaičius šeši. Kiekvienas sustojimas tam tikriems langeliui turi savo reikšmę ir interpretaciją. Transformuojančio žaidimo metu sužinosite langelių reikšmes. Namo išeisite nusibraižę savo žaidimo lentą. 

Gali būti, kad per kelias žaidimo valandas sužinosite daugiau nei sužinosite ilgą psichologinę ar psichologinę praktiką metu. Sužinosite, kur ribojate save, praplesite suvokimu, sąmonę, pašalinkite varžovų stereotipus. 

LILA programa padeda išspręsti įsimintinas probleminių situacijų problemas, atrasti išeitį iš jų, aptikti jus, susinti, neįsisąmonintos trukdžius ir tai, kas padeda jiems atsikratyti. Akivaizdžiai išvystama savo elgesio modelis ir tai, kaip jūsų mintys veikia jūsų gyvenimo įvykius. 

Apie LILA žaidimą anglų kalba (video) 

LILA žaidimas padės atsakyti į klausimus:

  • kaip pakeisti savo gyvenimą, kad jame būtų daugiau harmonijos?
  • kodel man nesiseka?
  • kaip pasikeisti?
  • kaip valdyti savo emocijas?
  • kas vyksta "čia ir dabar"?
  • kokios kliūtys trukdo žmogui siekti savo tikslų?  
  • kur rasti jėgų siekti savo tikslų.

Po žaidimo:  

 

Dažnai žaidėjai jau gauna atsakymus į iškilusias problemas, kitais atvejais atsakymai ateina per keletą dienų po žaidimo. Dažnai sužinojame, ko siekiama pasąmoningai, o pasamonėje slypantys tikslai iškeliami į sąmonę. 

 LILA

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x