Organizatorius
Pradžia 2024-10-02
Laikas 19:00
Trukmė 135 ak.val.
Adresas Adresas bus patikslintas vėliau Vilnius Lietuva
Pranešėjai

Asta naujas 300Ez.m.dr. chirologė Asta Svirkienė - ilgamentę patirtį turinti chirologė, ezoterinių mokslų daktarė. Nuo 2001 m. vadovauja Ezoterinių mokslų centrui "Du Pasauliai".

"Chirologija man yra daugiau nei darbas. Ji - mano aistra. Kaskart žvelgdama į naujus delnus, imu suprasti kokią Didžią tiesą Kūrėjas taip sumaniai užkodavo savo vaikų rankose. Jis sukūrė Žmogų -Kūrėją, kuris turi kurti grožį ir harmohiją aplink save, mylėti , kad būtų mylimas, tikėti, kad tikėjimas jį saugotų."

Kontaktai [email protected] , +370 689 74714
Nuoroda į renginį https://www.chirologija.com/event/chirologijos-bazinis-kursas-vilniuje/
Nuoroda į svetainę http://www.dupasauliai.com
Kaina (Eur) 3580,- Eur (mokėjimai atliekami kas mėnesį)

CHIROLOGIJOS KURSŲ PROGRAMA

 

Paskaitos vyks kas antrą savaitgalį (šeštadienį arba sekmadienį) po 8 ak. val. nuo 10:00 iki 17:00 val. 

Chirologijos kursų tikslas - parengti chirologą, sugebantį orientuotis chirologijos kryptyse ir tendencijose, suprantantį klientų psichologiją, mokantį kvalifikuotai ir kompetentingai konsultuoti, gebantį naudotis įžvalga. Chirologijos kursai skirti asmenims, turintiems vidurinį bendrąjį išsilavinimą.

Chirologijos kursų mokymas baigiamas dalyko egzaminu, kurio metu klausytojų mokymosi rezultatai vertinami patikrinant chirologo psichologinio konsultavimo dalyko žinias ir profesinius darbo įgūdžius. Sėkmingai chirologijos kursus baigusiems asmenims išduodamas valstybės nepripažintas mokymo įstaigos VšĮ "Du Pasauliai" sertifikatas. 

Temos 

Įvadas į Chirologiją. Chirologiniai terminai. Rankos analizė

Pagrindiniai chirologijos aspektai: Chirologijos galimybės; Chirologijos taisyklės; atspaudų paruošimas

Chirognomija: bendra rankos charakteristika; delno ir pirštų proporcijos; rankos dydis, kietumas, lankstumas, slapva

Gestai: rankų kalba

Delno tipologija: klasikinė rankų formų tipologija (pagal S.K.D‘Arpentigny); europietiškoji stichijų rankų formų tipologija (pagal F.Getingsą)

Nykštys: nykščio pagrindas, įsodininimas, nykščio kampai, padėtis, falangos, ilgis ir storis

Pirštai: bendra pirštų charakteristika; pirštų falangos, ilgis ir storis, judrumas, pagrindas, padėtis; gumbuoti ir lygūs pirštai; pirštų galiukų forma; atstumas tarp pirštų, tarpai, pirštų kreivumas; Jupiterio pirštas Saturno pirštas Apolono pirštas Merkurijaus pirštas

Nagai: paskirtis, forma, spalva, kietumas, nagų defektai ir ligos

Delno reljefas: Jupiterio kalva; Saturno kalva; Apolono kalva; Merkurijaus kalva; Žemutinis Marsas; Aukštutinis Marsas; Mėnulio kalva; Veneros kalva, Neptūno kalva

Kalvos struktūra: dydis, spalva, kietumas, defektai

Ženklų charakteristika: ženklo susidarymas, reikšmė delne

Ženklai ant kavų: žvaigždė, kryžius, trikampis, keturkampis, grotelės, apskritimas, sala, taškas, vertikalios linijos

Defektai ant kalvų: randai, karpos, apgamai, taškai, žaizdos, plėmai

Linijos delne. Pagrindinės delno linijos: Gyvenimo linija; Galvos linija; Širdies linija; Saturno (Likimo) linija

Antraeilės linijos: Apolono linija; Merkurijaus linija; Marso linija; Įtakos linijos

Papildomos linijos: Veneros juosta; Jupiterio žiedas; Saturno žiedas; Apolono žiedas; Intuicijos linija; Via lasciva; Vedybų linijos ir Vaikų linijos; Kelionių linijos; Apyrankės

Ženklai ant linijų: žvaigždė, kryžius, trikampis, keturkampis, grotelės, apskritimas, sala, taškas, vertikalios linijos

Chirologinė analizė

Dermatoglifika: pirštų atspaudai, jų reikšmė chirologijoje ir pritaikomuma

Pagrindiniai pirštų atspaudų raštai: arka, kilpa, sukurys

Kiti pirštų atspaudai: "Povo akis“, elipsė, migdolo formos koncentrinis sūkurys, dviguba kilpa Delno papiliarinis raštas

Laiko datavimas

Sveikatos Chirologija

Profesijų Chirologija


CHIROLOGIJA IR CHIROMANTIJA

Chiromantija (graik. chiro - "ranka" ir mantika - "spėjimas, būrimas) - menas spėti apie žmogaus ateitį iš rankos, savotradicijomis siekia ne vieną tūkstantmetį.Įvairiais laikais įvairūs autoriai tvirtino, kad mokslas apie rankas buvo paplitęs visame pasaulyje: Senovės Egipte, Babilone, Šumeruose. Tačiau kol kas nėra atrasta rankraščių ar kitų įrodymų, jog chiromantija egzistavo būtent ten ir būtent tuo metu. Tačiau abejonių nekelia, jog chiromantija yra vienas seniausių mokslų pasaulyje ir apie ją galima rasti senuosiuose religiniuose tekstuose – Krikščionių Biblijoje, Brahmanų Vedose, poezijoje, prozoje, biografijose ir istorijoje. 

Chiromantija praktikuojama ir šiais laikais. Pranašavimas iš delno linijų ir ženklų yra viena aiškiaregystės formų. Dažniausiai šią duotybę žmogus atsineša gimdamas. 

Chirologija (graik. chiro - "ranka" irlogos - "mokslas") - mokslas apie rankas, paremtas stebėjimu ir patirtimi. Chirologijos esmėje slypi gebėjimas iš fragmentų ir atskirų ženklųįžvelgti visumą. Chirologijatiria žmogaus charakterį, polinkius, galimybes ir tendencijas. Šis unikalus mokslas, išsaugojęs tūkstantmetines tradicijas, turi didelias perspektyvas. Deja, kol kas daugelis žmonių linkę chirologiją tapatinti su chiromantija, tikėdamiesi išgirsti informaciją apie ateitį. Chirologija nagrinėja žmogaus charakterį, duotybes, atskleidžia gabumus ir talentus. Chirologijos pagalba galima atrasti nesėkmių ar ligų priežastis. Jos pagalba galima užkirsti kelią problemoms ar nelaimingiems atsitikimams. Reikėtų pabrėžti, kad chirologija kaip įrankis, puikiai tinka diagnozuoti tiek fizinę, tiek dvasinę žmogaus sveikatą. 

CHIROLOGIJA ŠIANDIEN

Šiandien, medicina ir psichologija grįžta prie delno tipų diagnostikos ir mokslinių tyrinėjimų. Rankos stebėjimas gali padėti iš anksto įžvelgti besiformuojančią ligą ir laiku užkirsti jai kelią. Rankos tyrinėjimas psichologiniu aspektu leistų specialistams geriau pažinti žmogaus charakterio ypatumus, jo požiūrį į patį save irsupantį pasaulį. Rankos linijųanalizėdaugeliu atveju galėtų padėti išvengti tokių problemų kaip depresijos,savižudybės, įvairios priklausomybės. 
Ranka kaip diagrama, kurioje atsispindi visi žmogaus fiziniai ir emociniai pasikeitimai. Linijos keičiasi, kai keičiatės jūs: kai kurios išnyksta, atsiranda naujos, bet visa tai byloja apie jūsų unikalumą, taip kaip kiekvieno ranka yra unikali asmens nuosavybė. 

Daugiau informacijos

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x