Organizatorius
Pradžia 2023-05-27
Laikas 12:30
Trukmė 5 ak.val.
Adresas Gulbinėlių g. 24, "Jogos namai" Vilnius Lietuva
Pranešėjai

rita su bugnuRita Banienė - sapnų terapijos ir regresijos specialistė, lektorė, ezoterinės literatūros vertėja, rašytoja. Nuo 2000 iki 2003 m. Niujorke mokėsi rašytojo ir sapnavimo instruktoriaus Robert Moss „Active dreaming school“ mokykloje, turi tarptautinį Kanados NLP praktikės sertifikatą ir tarptautinį Kanados Eriksono hipnoterapijos universiteto praktikės diplomą. Nuo 1999 m. dėstė sapnų terapiją V. Kazlausko parapsichologijos akademijoje, EMC "Du Pasauliai", įvairiuose centruose, tarp jų "Success.lt", veda seminarus. Daugiau apie Ritą Banienę galima paskaityti www.dupasauliai.com kairiajame meniu, skiltyje Sapnai/Kaunas.

Kontaktai 8 689 74714, [email protected]
Kaina (Eur) 45,- Eur

Seniai laukta kelionė į praeitus gyvenimus su RITA BANIENE!

Šamaniškos kelionės metu su ketinimu skambant būgnui bei taikant garsaus amerikiečių psichiatro Brian Weiss‘o regresijos metodikas pamatysime praėjusius gyvenimus ir būdingus elgesio šablonus, kurie trukdo, ir mūsų stipriąsias puses, kuriomis galime naudotis, įsisąmoninsime pereitų gyvenimų patirtis ir pamokas, suvoksime ką jos mums reiškia šiandien.

Dauguma pasaulio religijų: judėjai, induistai, budistai laikosi nuomonės, kad žmogaus siela ar sąmonės srautas, anot budistų nuolat persikūnija po mirties. Graikai tai vadino metempsichoze, budistai ir induistai - reinkarnacija. Tik nubudusios sąmonės žmonės nustoja inkarnuotis arba tai daro savo noru, trokšdami išvaduoti iš nuolatinio atgimimų rato kitus.

Regresijos metu iš pasąmonės „ištraukiami“ vaizdiniai, prisiminimai, susiję su mūsų praėjusias išgyvenimais. Šis gyvenimas - tai suma praėjusiųjų gyvenimų. Kiekvienas savyje gali rasti daugybę buvusių asmenybių aspektų, kurie niekur nedingo - visi jie gyvi: gyvos traumos, gyvi geri prisiminimai, polinkiai, talentai, juk ląstelės išlaiko savyje visą informaciją apie buvusią sąmonės patirtį.

Mūsų įsitikinimai – dažnai įtakojami veiksmų, padarytų kadaise. Senovės ir šiuolaikiniai išminčiai laikosi požiūrio: prisiminti, išgyventi, suvokti senuosius ryšius ir paleisti, pasveikti išsivaduojant arba integruojant bei transformuojant.

Sugrįžę į praėjusius gyvenimus, nesvarbu, ar tai interpretuosime kaip tikrovę, fantaziją ar sapną, - suvoksime, kas vyksta su mumis čia ir dabar ir kodėl, iš naujo susipažinsime su žmonėmis, mus lydinčiais iš gyvenimo į gyvenimą, sužinosime baimių priežastis, kodėl santykiai yra tokie kokie yra ir kaip juos transformuoti jeigu reikia, labiau subalansuosime savo jėgas, nusikratysime stereotipų, praplėsime sąmonės ribas, ir, žinoma, patirsime nuotykių!

Būtina išankstinė registracija.

Svarbu: su savimi reikia turėti raištį ar skarelę akims užsirišti, kilimėlį ar čiužinuką, šiltai užsikloti (gerai, jeigu turėtumėte miegmaišį), vilnones kojines, jeigu norima, dėl patogumo pagalvėlę. Svarbu, kad jums nebūtų nei per šalta, nei per karšta. Numatyta pertraukėlė. Pertraukėlių metu galėsite atsigerti šiltos arbatos ar kavos.

Dėmesio: regresijos seminare nepatartina dalyvauti jaunesniems, nei 18 metų asmenims. 

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x