Pradžia 18-09-29
Pabaiga 18-09-29
Laikas 09:30 - 16:00
Adresas Kruopų 7-9 (vieta gali keistis, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus) Vilnius Lietuva
Pranešėjai

DANGUOLE 300


Danguolė Krupovnickienė - sertifikuota Įsisąmoninimu grįsto (Mindfulness) streso valdymo ir kognityvinės elgesio terapijos mokytoja – instruktorė (LSMU, Neuromedicinos institutas, Mindfulness Lietuvoje asociacijos narė, geštalto psichoterapijos konsultantė (individualios konsultacijos ir grupinė terapija)

Kontaktai +370 687 74775
Nuoroda į renginį https://www.esukmc.lt/mokymas/stop-mindfulness-diena-kovo-3-d
Nuoroda į svetainę https://www.esukmc.lt
Kaina (Eur) 130,- Eur (Vieta grupėje rezervuojama po apmokėjimo, sąskaita atsiunčiama užsiregistravusiems)

PROGRAMA

Kviečiame tuos, kurie jau yra susipažinę su Mindfulness praktikomis į vienos dienos užsiėmimus, per kuriuos bandysime patirti visus 3 dalykus, kuriuos išminčiai apibūdina dvasios ramybės mokytojais. Tai – TYLA, GYVENIMAS DABARTYJE IR MINČIŲ ĮSISĄMONINIMAS, nes būtent mintys siunčia mums emocijas ir impulsus veikti, tad, nuo jų ir priklauso mūsų elgesys…

Visą šią dieną bandysime pagyventi, atsiriboję nuo suirutės ir sumaišties, siekdami atgauti ramybę –  tyloje praktikuosime nuo 9. 30  iki 14.30 val., įskaitant  pertraukėles ir ilgesnę pertrauką pietums bei poilsiui. Praktikos seks viena paskui kitą ir jų 4 metu siūlysiu nesinaudoti telefonais ar kompiuteriais. Praktikas atliksime sėdint, gulint, vaikštant, atliekant kasdienines veiklas (valgant, geriant, ilsintis)…  Nuo 14.30 iki 16 val. bendrausime, dalinsimės patirtimis ir įspūdžiais. Šis užsiėmimas labai turiningas, todėl siūlau atsiverti naujiems iššūkiams ir naujai patirčiai, praplečiant sąmoningumo ribas.

Ateidami atsineškite kilimėlį ir būkite apsirengę patogiais rūbais, turėkite patogią judėjimui aprangą, šiltesnes kojines arba šlepetes.

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x