Pradžia 18-09-19
Pabaiga 18-09-23
Laikas 09:00 - 17:00
Adresas Kruopų g. 7-9 Vilnius Lietuva
Pranešėjai

vytautas krupovnickas 2 100 140Mokymus veda programos autorius Vytautas Krupovnickas – sveikatos specialistas (kūno funkcijų atstatymas, visceralinė terapija, masažai), Visceralinių terapeutų profesinės asociacijos narys, prof. A. T. Ogulovo mokinys. Lietuvos įsisąmoninimu grįstos (Minfulness) asociacijos narys, sertifikuotas Streso valdymo ir Kognityvinės psichologijos mokytojas instruktorius.

Kontaktai +370 652 68645
Nuoroda į renginį https://www.vytautaskrupovnickas.lt/visceraliniu-terapeutu-profesines-asociacijos-narys/
Nuoroda į svetainę https://www.vytautaskrupovnickas.lt
Kaina (Eur) 650,- Eur, išankstinė įmoka registracijai 250 EUR. Vieta rezervuojama tik gavus įmoką.

Tai autorinė 40 ak. val. Vytauto Krupovnicko praktinių mokymų programa, apjungianti naujus kūno terapijos būdus – visceralinės ir kraniosakralinės terapijos metodus, kai kurias osteopatijos technikas ir kūno psichoterapijos pratimus, dėmesio koncentracijos ir streso valdymo (Mindfulness) praktikas. Šis specializuotas kursas skirtas profesionalams, dirbantiems su žmogaus kūnu, ketinantiems  pradėti dirbti šį darbą ir žmonėms, norintiems padėti atstatyti sveikatą savo artimiesiems.

Šio praktinio seminaro metu susipažinsite su naujomis kūno terapijos galimybėmis, remiantis kūnu, kaip vientisu gamtos kūriniu, kuriame viskas tarpusavyje susiję – pažeidimai, atsiradę vienoje organizmo dalyje, turi įtakos ir kitoms. Išmoksite diagnozuoti bendrą kūno būklę, rasti pažeistas vietas ir šalinti įtampas, spazmus, sulipimus bei kitas problemas, siekiant atstatyti kūno funkcijas.

Taip pat mokysitės atpažinti kūne esančius blokus, susiformavusius psichosomatinių ligų pagrindu bei jų atpalaidavimo, energijos išlaisvinimo būdais ir kitomis kūno terapijos galimybėmis (M.Feldenkrais, A.Loweno, W. Reicho, dėmesio koncentracijos (Mindfulness) pratimai).

Šie mokymai skirti masažuotojams, kinezeterapeutams ir kitiems, dirbantiems su žmogaus kūnu ar tik norintiems pradėti dirbti šį darbą, o taip pat, – ir tiems žmonėms, kurie nori išmokti atstatyti kūno funkcijas savo artimiesiems. Šių mokymų ypatinga nauda yra ta, kad po jų iš karto visa tai, ką išmokote, galėsite taikyti darbe ar šeimoje. Visas dienas dirbsite poroje su konkrečiu žmogumi, tad, patys akivaizdžiai pajausite, kaip efektyviai šalinamos jūsų paties kūno problemos ir įsitikinsite šių metodų poveikiu.

Renkamos mažos, iki 8 asmenų, grupės, kad visą laiką mokymų programos autorius ir vedėjas galėtų su jumis palaikyti individualų kontaktą. Tokiu būdu, susiformuos bei įsitvirtins įgūdžiai, leisiantys iš karto įgytas žinias pradėti naudoti savo praktikose. Po seminaro bus išduoti dalyvių pažymėjimai.

Kūno funkcijų atstatymo mokymuose  dalyvavo jau 100 žmonių, kaskart sakančių ta patį – „Ypatingai vertinga, kad mes patys savo  kūno pojūčiais įsitikinome, kaip greitai ir efektyviai veikia šie metodai ir kaip akivaizdžiai keičiasi mūsų sveikata ir savijauta“.

MOKYMŲ TEMOS

Vytautas dirba 300Viso kūno būklės diagnostika, probleminių vietų fiksavimo ir šalinimo įgūdžių lavinimas. Visceralinė terapija. Vidaus organų, esančių pilvo srityje, masažas pagal ak. A. T. Ogulovo metodą. Vidaus organų sąveika, fiziologinis vaidmuo, pilvo srityje esančių vidaus organų diagnostika, probleminių vietų fiksavimas, problemų šalinimas. Krūtinės ertmės srityje esančių vidaus organų diagnostika, probleminių vietų fiksavimas, problemų šalinimas. Kraniosakralinio mechanizmo korekcija. Nervų – raumenų – skeleto sistemų ir vidaus organų tarpusavio ryšiai. Kūno aktyvavimas, išvedimas iš sustingimo, dirbant su  kaklu, pečiais, stuburu, kryžkauliu. Miofascijinė terapija. Minkštųjų audinių – raumenų, raiščių, sausgyslių, paodžio ir randų – paslankumo sutrikimai ir kitos jų tarpusavio sąveikos problemos. Funkciškai pasyvių raumenų ir pertemptų, spazmuotų atpalaidavimas ir suaktyvinimas. Kaukolė, kraujagyslės, nervai, lor organai, žandikauliai, dantys, atstatant kaukolės – smegenų nervų funkcijas (regos, klausos, jutimo ir skonio) bei šalinant galvos skausmus.

Papildomos temos: Stresas ir kitos neigiamos emocijos bei negatyvios patirtys bei jų pasekmės kūnui ir sveikatai. Raumenų šarvai, emociniai blokai ir jų nuėmimo būdai bei naujos kūno terapijos galimybės – kūno psichoterapeutų ir bioenergetikos pradininkų – M. Feldenkrais, A Loweno, W. Reicho pratimai, dėmesio koncentracijos ir streso valdymo (Mindfulness) praktikos pagal  prof. Jon Kabat-Zinn. Šiuos, seminare išmoktus, papildomus įrankius, priemones, pratimus ir praktikas galėsite ne tik patys atlikinėti, bet ir išmokyti savo klientus, šeimos narius  jais kasdien naudotis, gerinant savo sveikatą ir savijautą.

Mokymų datos ir laikai: rugsėjo 19, 20, 21, 22, 23 dienomis nuo 9.00 iki 17:00 val.

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x