Pradžia 19-05-25
Pabaiga 19-05-26
Laikas 11:00 - 19:00
Trukmė 2 dienos
Adresas Kaune "Šviesos namai", Gedimino 26B Kaunas Lietuva
Pranešėjai

Josephas Lietuvoje semJosephas Cala no - dvasinis psichochirurgas 

Kontaktai 8 652 22531; [email protected]
Nuoroda į renginį http://www.sviesosnamai.lt
Kaina (Eur) Seansas: 100,- Eur

SUSITIKIMŲ DATOS:

KAUNE -  gegužės 25,26 d. 11-19 val. -"Šviesos namuose", Gedimino 26B

VILNIUJE - gegužės 27,28d. 11-18 val. (adresas tikslinamas)

Kviečiame į energinio gydymo sesijas IR susitikimas su vieninteliu filipinietišku DVASINIO energinio gydymo metodu Meistrų dvasinio psichochirurgu 

Josephu Calano

 45 metų dvasinio gydymo patirtis!

Joseph Calano  yra garsus filipiniečių dvasinis gydovas (hileris). Gimė 1957m. Baguio mieste, Filipinuose. Nuo 14 metų vedamas Savo dvasinių Mokytojų pradėjo energetinius gydymus, o nuo 20 metų atlieka dvasines-energines operacijas "plikomis rankomis", būti instrumentu. 1995, 2004-2006, 2016-2018 metais buvo ir Filipinų dvasinių gydytojų (hilerių) asociacijos prezidentas. Nuolat dirba Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje ir kitose pasaulio šalyse. Filipinuose lankosi moksleiviai, gydytojai iš viso pasaulio, tyrinėja šią nepaaiškinamą fenomenalų gydymo metodą. Josephas Calanas nuolat bendradarbiauja su jumis. "Gydangajos energija yra jumyse", - sako Juozapas Kalanas.Gydymo seansai METU gydovas Tampa Savo dvasinių vedlių kanalu IR atlieka akivaizdžiai matomas energines operacijas, kuriu METU pacientas SKAUSMO nejaučia NORS Yra regimybė, KAD įeinama į fizinį kuo.

Gydomas fizinis kūnas, dvasia ir siela. Liga yra matoma 3-juose lygmenyse - ji gali būti fiziniame kūne, dvasioje ar sieloje. Kiekvienas lygmuo turi savo energijų tėkmę, vibracijas, o kai žmogus serga, reiškia bloką. Josepho Calano energetinio gydymo seanso metu atlikta viso kūno ir jo sistemų energetinis masažas ir pašalinami blokai iš įvairių lygių iš jo rankos išplečia stiprią magnetinę energiją. Šis gydymas yra visapimančiai veiksmingas ir paliečia visus simptomus, kurie yra kūne. Viskas yra suderinama, suharmonizuojama. Į žmogų yra žiūrima kaip į vientisą energetikos sistemą, todėl nėra gydomos ligos, o pašalinami blokai iš visos sistemos.Hileris Josephas Calanas sako, kad fizinis kūnas yra maitinamas maistu, o dvasios ir sielos maistas yra malda, meditacija ir dvasinis-energinis visų masažas-gydymas energetinių kūnų.

Lietuvoje Josephas Calanas lankosi nuo 2013 m. ir pravedė gydymus ir seminarus 9 kartų. Yra parengta 10 sertifikuotų šio dvasinio energetinio gydymo metodo gydovų Lietuvoje, kurių mokymasis tęsėsi Filipinuose. Josephą Lietuvoje pamilo už jo nepaprastą gydymo poveikį, jo asmenybę kaip širdies žavesį, kuklumą ir šilumą, kurie jaučiasi bendraujant su šia neeiline asmenybe.

Dvasinė chirurgija (video)

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x