Organizatorius BALTIC TAROT ACADEMY
Pradžia 18-10-27
Pabaiga 18-10-27
Laikas 15:00 - 19:30
Adresas Labdarių 5 Vilnius Lietuva
Pranešėjai

tatjana milovidovaTatjana Milovidova (Rostovas, Rusija).  Taro žinovė, psichologė, bioenergetikė. Darbo stažas – 30 metų. Daugelio publikacijų taro, magijos, psichologijos temomis autorė, taip pat įvairių kursų ir autorinių programų kūrėja. Autorinės Taro mokyklos įkūrėja.  Ezoterikos centro „Putevodnaja zvezda“ (Rostovas) vadovė. Rusijos Taro klubo narė. Pripažinta ekspertė ezoterinių mokslų srityje.  Daugelio rusiškų ezoterinių festivalių dalyvė, žiūri komisijos narė ir pranešėja

Kontaktai Tel: 8-616 33 111 El.paštas: [email protected]
Nuoroda į renginį https://tarolog.eu/vremenagoda
Nuoroda į svetainę https://tarolog.eu/
Kaina (Eur) 70,- Eur (mokant iki rugsėjo 01d.)
Papildoma informacija Kursai vyksta rusų kalba

KURSO PROGRAMA

Metų ratas – tai aštuonių pagoniškų švenčių ciklas. Šio ciklo pagrindą sudaro nuo žemės stebimi saulės kelio dangumi pasikeitimai. Ciklas atspindi natūralią saulės energijos kryptį ir jos pasiskirstymą planetiniame lygyje. Kiekviena šventė – savotiškas „portalas“, per kurį galime sinchronizuotis su šiuo ciklu, pasiekti mums reikiamą būseną ir dirbti su aktualiais klausimais.

Išmokę naudoti gamtos ciklus savo tikslams, galėsime ekologiškai veikti savo gyvenimą, pritraukti pinigus, sveikatą, laimę, sėkmę, reikiamus susitikimus, padidinti pastojimo ar vestuvių  tikimybę ir t. t. Pripildysite savo gyvenimą energijos ir magijos, gaudami pastovų gamtos palaikymą.

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x