Organizatorius
Pradžia 19-03-27
Laikas 18:00-21:00
Trukmė 4 ak.val.
Adresas Adresas bus patikslintas vėliau Vilnius Lietuva
Pranešėjai

asta svirkiene  ASTA SVIRKIENĖ - chirologė, EMC "Du Pasauliai" vadovė

Kontaktai [email protected] , 8 623 97623; 8 689 74714
Nuoroda į renginį http://www.chirologija.com/lt/component/content/article/21-renginiai-seminarai-isvykos/532-pazintinis-chirologijos-kursas-vilniuje
Nuoroda į svetainę http://www.dupasauliai.com
Kaina (Eur) 35,- Eur

 SEMINARO PROGRAMA

Per beveik 20 metų, kuriuos esu paskyrusi chirologijos (delnotyros) studijoms, esu pastebėjusi, kad literatūroje mažai dėmesio skiriama tokiems ženklams delne kaip karpos, raudoni taškai, apgamai, randai, dėmės ir t.t. Iš patirties galiu pasakyti, kad tai svarbūs ženklai, neretai iš anksto įspėjantys apie besiformuojančią problemą. Priklausomai koks yra ženklas ir kokioje delno vietoje randasi, gali numatyti su kokio pobūdžio problema žmogui teks susidurti: fizine, psichologine, emocine-dvasine ar karmine.

Seminaro metu aiškinsiu ką delne (vidinėje plaštakos pusėje) reiškia apgamai, karpos, randai, dėmės ir t.t. Kokią reikšmę jie turi tam tikroje delno vietoje. Jei jūsų šeimos nario, kolegos ar draugo delne yra vienas iš anksčiau minėtų ženklų, nufotografuokite ir atsineškite į seminarą. Išsiiaiškinsime, kokią žinią jie perduoda. 

Apie apgamų reikšmę delne galite paskaityti mano straipsnyje: "Apgamų reikšmė delnuose".

Chirologijos žinojimas nėra būtinas. Seminaro metu supažindinsiu su delno struktūra: pirštais, kalvomis ir pagrindinėmis linijomis.

 

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x