Pradžia 19-06-19
Pabaiga 19-06-21
Laikas 12:00 - 17:00
Trukmė 3 dienos
Adresas Merkinės piramidė, Palanga Lietuva
Pranešėjai

Aleksandras MensikovasALEKSANDRAS MENŠIKOVAS (Rusija, Maskva) yra ryškus Indigo kartos atstovas, jaunas, tačiau labai brandus žmogus, vedamas įgimto vidinio žinojimo ir perduodamas gaunamas gilias dvasinio pažinimo žinias, tapo plačiai žinomu ne tik Rusijoje, bet ir kitose šalyse. Aleksandras yra projekto "Sąmonės revoliucija" kūrėjas,  perdavimų "Insider 12"autorius, elgesio psicholigijos specialistas, sąmonės plėtimo praktikas, seminarų ir transliacijų autorius. Savęs nepozicionuoja mokytoju, o tik žinių perdavėju, sau prisiima vien "vertėjo" vaidmenį. Baigė žurnalistikos fakultetą S.Peterburge, yra V.Potanino fondo laureatas. Profesionaliai studijavo praktinės psichologijos ir marketingo metodus. Turi didelę asmeninio ir verslo pobūdžio konsultavimo praktiką. Yra  įšventintas į eilę dvasinių mokymų ir praktikų.

Kontaktai tel. 865222531, el.paštas: [email protected]
Kaina (Eur) Renginio kaina 210,- eur; asmeninės konsultacijos kaina 100,- eur

"Ateities aktyvavimas" -  trijų dienų programa, dalyvaujant klausytojams iš įvairių šalių,  birželio 19-21 d.,

Palangoje ir Merkinės piramidėje

Kviečiame prisijungti ir pačias nuostabiausias vasaros Saulėgrįžos dienas linksmai, sąmoningai ir prasmingai praleisti drauge gintarinėje Palangoje bei visų mūsų pamėgtoje energetiškai stiprioje Dzūkijos vietoje- Merkinės piramidėje, dalyvaujant ir Povilui Žekui - piramidės ir vietos sukūrėjui.

Aleksandras:

Kam bus skirti mūsų susitikimai?

Kiekvienas iš mūsų, nesvarbu ar būdamas artimas dvasiniam gyvenimui ar ne, jaučia intensyviai vykstančius pokyčius aplinkoje.

Žinojimas tirpdo baimę ir netiesą, vis daugiau žmonių siekia tarpusavio supratimo ir taikos, ieško savo Naujos Tiesos ir ryžtasi gyventi pagal jos supratimą.

Mes visi jaučiame , kad stovime ant Naujojo Pasaulio slenksčio. Tai bus kitoks pasaulis nei tas, kurį regėjo mūsų protėviai, ne toks, koks aprašytas šventosiose knygose.

Besiplečiant mūsų sąmonei yra sukuriamos sąlygos naujoms potencijoms takiai ir harmoningai įsilieti į energetinių pokyčių Žemėje vyksmą. Pati didžiausia Naujųjų Laikų dovana- galimybė atsisakyti karmos, buvusių patirčių naštos, pasireiškiančios per įvairius nemalonius gyvenimo scenarijus.

 Mums yra suteikiama galimybė Pasirinkti Savo Naują Ateitį ir tapti Naujosios Žemės bendrakūrėjais.

Per šias tris dienas mes kartu:

. perrašysime savo likimą ir netgi pakeisime savo praeitį,

. atsiversime dvasiniams pokyčiams ir tuo suteiksime sau išgijimo,          ilgaamžiškumo, džiaugsmo ir meilės pasireiškimo galimybes,,

. padėsime pasireikšti Naujosios Žemės užgimimo potencialui!

Viso susitikimo-seminaro metu mūsų laukia jauki ir gydanti Lietuvos žemė, bendri vakarai ir pasivaikščiojimai, jūros dvelksmas, kristalinės ateities virpesiai ir susitikimas su žmonėmis , kuriuos jūsų siela jau seniai ir gerai pažįsta.

Merkinės piramidė- tai vieta, nuostabiai atspindinti Naująją Planetos vibraciją: švarią, džiugią, kristalinę. Birželio 21-ąją Saulės saulėgrįžos dieną, kartu su piramidės ir vietos sukūrėju Povilu, pravesime susiderinimo su savo Aukštesniuoju Aš ceremoniją ir aktyvuosime savo ateitį.

Programa 

1 diena (birželio19) — Palanga

  • 12:00 — 17.00 seminaras "Žmogaus evoliucija" 
  • 14:00-15.00 pertrauka-( arbata, kava , užkandėlė- įskaičiuota į sem. kainą )
  • 18:00 — 21.00 pasivaikščiojimas po Palangą, bendra vakarienė, pokalbiai

2 diena ( birželio 20) — Palanga

  • 12:00 — 17.00 seminaras "Naujoji Žemė"
  • 14:00-15.00 pertrauka-( arbata, kava , užkandėlė- įskaičiuota į sem. kainą ) 
  • 18:00 — 21.00 pasivaikščiojimas po Palangą, bendra vakarienė, pokalbiai

3 diena ( birž. 21 ) — kelionė į Merkinę (užsakytas autobusas nuveš ir parveš atgal į Palangą, kelionės išlaidos įskaičiuotos į sem. kainą)

  • 11:00 — 12.30 rytinis pokalbis
  • 13:00 -išvykimas į Merkinę
  • 17:00 — 20.00 — ceremonija "Ateities aktyvavimas", dalyvaujant Povilui
  • 21:00 —išvykimas į Palangą

Asmeninės konsultacijos

Jeigu jūs norėtumėte asmeninės konsultacijos aptariant jus jaudinančią jūsų gyvenimo situaciją ir gauti atsakymus į jums rūpimus klausimus, galite registruotis tokiam pabendravimui. 

Datos: birž. 17,18,22,23 d. Registracija tel. : +370 652 22531

О подходе к консультированию 

В основе моего подхода лежит "духовная психология" — авторский синтез лучших технологий поведенческой психологии и метафизики. Взглянуть на жизнь и обстоятельства с духовной перспективы, понять жизненные задачи и после этого помочь совершить верные и точные шаги к внутренней силе для того, чтобы произошли желаемые изменения — такова структура каждого приема.

Применяемые подходы: нейролингвистика, терапия диссоциированных состояний («сущностная трансформация»), эриксоновский гипноз, астропсихология, тарология, медитативные практики.

Ištrauka iš autoriaus tinklalapio http://www.alexmenshikov.com/:

О предлагаемой информации

Вся информация, которую вы можете найти на этом сайте — личный духовный путь. Мои слова нельзя рассматривать как "учение", равно как и я не стремлюсь стать "учителем" для кого-либо. Напротив, я приглашаю вас обратиться вглубь самого себя, познакомиться с внутренним Мастером, у которого есть все ответы и сила произвести изменения.

 У этого контакта есть возможность перерасти в нечто большее — в общение, в динамическую медитацию, в жизнь, обогащенную присутствием Духа в каждом ее мгновении. Я же здесь только для одной цели — показать реальность такого общения.

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x