Organizatorius
Pradžia 19-08-09
Pabaiga 19-08-09
Laikas 18.00-20.30
Adresas Adresas bus patikslintas vėliau Klaipėda Lietuva
Pranešėjai

 5081306 11 400Asta Svirkienė - ez.m.dr., chirologė, EMC "Du Pasauliai" vadovė

Kontaktai 8-657-84499, 8-684-31483
Nuoroda į renginį https://www.facebook.com/events/2294764104111073/
Kaina (Eur) 35,-

Joninių laikotarpis - labai stiprus prognozavimui, ateities numatymui, svajonių ir norų materializavimui. Todėl su malonumu pristatome unikalų, autorinės metodikos Astos Svirkienės seminarą, skirtą ne tik pažinti save, bet ir gauti teisingus atsakymus į dominančius klausimus.

A.Svirkienė - bene labiausiai patyrusi ir garsiausia mūsų šalies chirologė! Ji - aštuonioliktus metus gyvuojančio Ezoterinių mokslų centro “Du Pasauliai" įkūrėja, vadovė.

Seminaras „Eksperimentinė Chirologija. Interpretacijos metas“ leis delno nagrinėjimą pamatyti visai iš kitos pusės. Tai - kūrybiškas, intuityvus patyrimas, kuriame išgirsite prognozių gaidų.
Chirologijos žinios nėra būtinos! Pagrindinis motyvas, kuris turi tave, mielas seminaro dalyvi, atvesti – tai noras turėti patikimą instrumentą atsakymams gauti. Mūsų vidiniai resursai neišsemiami.
Visus atsakymus mes turime savo viduje. Viską mes žinome. Tačiau išorinis pasaulio triukšmas, per dažnai nustelbia tylų vidinį balsą. O tai reiškia, jog priimtas sprendimas bus sąlygotas klaidingo motyvo. Kaip taisyklė, po to seka klaidų taisymas, nusivylimas ir nepasitikėjimas savimi. Mielieji, mums visiems reikia patarėjo, kuris galėtų bet kuriuo paros metu, vos mums prireikia atsakymo, ateiti į pagalbą ir neklystamai nuvesti tiesiausiu ir teisingiausiu keliu į trokštamą tikslą.
„Seminaro metu jums pristatysiu patikrintą ir patikimą instrumentą, kuris laikui bėgant gali tapti puikiu asmeniniu patarėju“, - žada A.Svirkienė.

Su savimi turėtumėte atsinešti baltą popieriaus lapą (A4 formatas, 4 vnt.), paprastą pieštuką arba gelio markerį, skarelę akims užsirišti. Ir, svarbiausia, puikią Joninių nuotaiką!

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x