Pradžia 2024-07-17
Pabaiga 2024-07-18
Laikas Konsultacijos vyksta pagal išankstinį užrašymą
Trukmė Konsultacijos trukmė apie 2 val.
Adresas - Kaunas Lietuva
Pranešėjai

Asta 1Asta Svirkienė - chirologė, Ezoterinių mokslų centro "Du Pasauliai" vadovė 

"Chirologija man yra daugiau nei darbas. Ji - mano aistra. Kaskart žvelgdama į naujus delnus, imu suprasti kokią Didžią tiesą Kūrėjas taip sumaniai užkodavo savo vaikų rankose. Jis sukūrė Žmogų -Kūrėją, kuris turi kurti grožį ir harmohiją aplink save, mylėti , kad būtų mylimas, tikėti, kad tikėjimas jį saugotų."

Kontaktai [email protected] , Tel. 8 689 74714
Nuoroda į renginį http://www.chirologija.com/lt/component/content/article/22-kainorastis
Nuoroda į svetainę http://www.dupasauliai.com
Kaina (Eur) Konsultacijos kaina 250,- eur, pakartotinis vizitas 150,- eur

ASTRO-CHIROLOGINĖ KONSULTACIJA

Astro-chirologinė konsultacija prasideda nuo pažinties, pirminės rankų apžiūros bei rankos atspaudų nuėmimo. Atspaudai yra puiki priemonė stebėti, kaip pasikeitė jūsų delno reljefas per metus. Vėliau jūs pateikiate rūpimus klausimus, į kuriuos norėtumėte gauti atsakymus. Konsultacija trunka apie dvi valandas. Visa chirologinė analizė įrašoma į CD ir po konsultacijos atiduodama jums.

Konsultacijos metu taip pat naudoju astrologinę sistemą "Sielos Formulė". Jos sudarymui reikalinga gimimo data. Mane sužavėjo šios sistemos paprastumas ir stebėtinas tikslumas. Formulės centre esančiose planetose užkoduota žmogaus esmė, kitos planetos už centro ribų rodo jo santykį su įvairiomis gyvenimo sritimis. Konsultacijos metu didelį dėmesį skiriu žmogaus savirealizacijai, analizuoju, koks yra tikrasis jo pašaukimas ir kokia veikla turėtų užsiimti. Apjungusi chirologiją ir astrologinę sistemą "Sielos Formulę" -, gana tiksliai galiu matyti, kokia kryptimi žmogui reikėtų judėti.

PAGEIDAVIMAS: Nagai atskleidžia daug svarbios informacijos. Todėl, kad informacija būtų tikslesnė, atvykite į chirologinę konsultaciją nelakuotais nagais.

delnas400

CHIROLOGINĖ DELNŲ ANALIZĖ ATSKLEIDŽIA: 

 • Asmenybės charakteristika
 • Vaikystė
 • Fizinės traumos
 • Angelai sargai arba laimingi atsitikimai
 • Talentai Partnerystė, vedybos, vaikai
 • Sveikata
 • Vaikystės traumos
 • Pasiekimai, laimėjimai
 • Karjera, pinigai

CHIROLOGINIO TESTO IR DELNŲ ANALIZĖ VAIKAMS:

 • Kokiomis duotybėmis ir talentais apdovanotas jūsų vaikas
 • Kokiomis charakterio ypatybėmis pasižymi jūsų vaikas
 • Kokią profesiją reikėtų pasirinkti jūsų vaikui
 • Kaip bendrauti su vaiku

ASTA SVIRKIENĖ: "Savirealizacijos kryptis užkoduota pačiame žmoguje. Pasirinkau nestandartinį atsakymų paieškos būdą: studijuoti žmonių delnus ir juose glūdinčią informaciją. Chirologija nėra būrimas iš delno, nors dauguma žmonių ieško būtent to. Tačiau būčiau neteisi, jei teigčiau, jog rankos tyrinėjime dalyvauja vien tik logika. Chirologija, beje kaip ir Astrologija ar Numerologija „įdarbina“ abi smegenų puses: ir lokiškąją, ir intuityviąją. Pavyzdžiui: skirtingų žmonių delnuose matai tą patį besikartojantį ženklą. Jis turi aiškiai apibrėžtą reikšmę. Tačiau kiekvienam žmogui pasakydama šio ženklo reikšmę, jai suteikiu vienokį ar kitokį atspalvį. Džiaugiuosi, kad chirologija yra ir mokslas ir menas kartu. Kiekvienas chirologas matydamas tam tikrus simbolius ar žymes delne, puikiai supranta ką jie nori pasakyti. Tačiau kaip jis tai pasakys žmogui – tai  jau jo individuali kūryba. Pagauti subtilius minties virptelėjimus – nelengvas darbas".

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x