Organizatorius
Pradžia 19-07-24
Laikas 18:00
Trukmė Kas antras trečiadienis
Adresas Jeruzalės g. Vilnius Lietuva
Pranešėjai

Asta naujas 300Ez.m.dr. chirologė Asta Svirkienė - ilgamentę patirtį turinti chirologė, ezoterinių mokslų daktarė. Nuo 2001 m. vadovauja Ezoterinių mokslų centrui "Du Pasauliai".

"Chirologija man yra daugiau nei darbas. Ji - mano aistra. Kaskart žvelgdama į naujus delnus, imu suprasti kokią Didžią tiesą Kūrėjas taip sumaniai užkodavo savo vaikų rankose. Jis sukūrė Žmogų -Kūrėją, kuris turi kurti grožį ir harmohiją aplink save, mylėti , kad būtų mylimas, tikėti, kad tikėjimas jį saugotų."

Kontaktai [email protected] , 8 689 74714, 8 623 97623
Nuoroda į svetainę http://www.dupasauliai.com
Kaina (Eur) 25,- Eur

Mielieji, kviečiu patyrinėti savo ir savo artimųjų delnus. Susitikimai planuojami kas antrą trečiadienį nuo 18:00 val. 

SUSITIKIMŲ-PRAKTIKUMŲ PROGRAMA

  • Praktikumai nėra skirti asmeninei konsultacijai. Mano padedami susipažinsite su savo delno linijomis, ką kuri reiškia, ką ir kaip galima būtų keisti gyvenime, kad taptumėte laimingais.
  • Pažintinis įvadas į Chirologijos mokslą. Supažindinsiu su delnotyros galimybėmis: kokią informaciją savyje talpina mūsų delnai.
  • Mokysitės nuimti kokybiškus delnų atspaudus. Juos vėliau tyrinėsime ir interpretuosime. Taip pat dirbsime su delnų nuotraukomis.
  • Delno tyrinėjimą sudaro delno struktūros ir linijų apžvalga, ženklų atpažinimas.
  • Su savimi turėti užrašų sąsiuvinį, rašymo priemonę.
  • Tiems, kurie pageidaus praktikumus lankyti reguliariai, reikės įsigyti priemones atspaudų nuėmimui: popierių, dažus ir volelį.

Dėkoju visiems savo klientams ir mokiniams, kurie padėjo subrandinti šią idėją ir ją realizuoti kaip mokomuosius chirologijos praktikumus. Labai tikiuosi, jog mums visiems bus įdomu ir naudinga:)

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x