Pradžia 19-10-05
Pabaiga 19-10-06
Laikas nuo 10.00 iki 18.00 šešt./9.00 iki 17.00 val. sekm.
Adresas Algirdo g. 16-1 Studijoje Saulės namai Vilnius Lietuva
Pranešėjai

Susanne fotoSusanne Radke (55 m.) iš Vokietijos. Ji nuėjo ilgą ieškojimų kelią. Jau būdama vaikas pastebėjo, kad jos aplinkoje gesdavo arba neteisingai rodydavo elektriniai prietaisai ir laikrodžiai, skambėjo telefonai, perdegdavo lemputės. Tai tęsėsi daug metų. Tik būdama 40-ies ji aptiko šio fenomeno priežastį – labai aukštą savo energijos vibraciją. Šiandien ji žino, kad tai gali naudoti gydymui. Po truputį išmoko su šiomis energijomis elgtis, jas tyrinėjo. Šiandien ji šią retą dovaną naudoja sąmoningai ir padeda sieloms gyti.

Kontaktai [email protected]
Nuoroda į renginį http://www.seminaraisielai.lt
Nuoroda į svetainę http://www.seminaraisielai.lt
Kaina (Eur) 150 eur. Į kainą įeina šilti veganiški pietūs, kava, arbata

SEMINARO PROGRAMA

Seminaras skirtas gyvybinės jėgos ir meilės sau stiprinimui bei sąmoningumo plėtrai. Kai mes suvokiame ir patiriame, kas mes iš tikrųjų esame, meilė sau gimsta savaime. Meilė sau ir gyvybinė jėga yra laimingo gyvenimo pagrindas ir tiesiogiai tarpusavyje susijusios.

Kiekvienas ateiname į Žemę turėdami tam tikrą kiekį gyvybinės jėgos. Jei nesirūpiname savimi, neteisingai maitinamės, patiriame daug skausmo, gyvename nuolatiniame strese, galvoje sukasi negatyvios mintys – visa tai eikvoja mūsų gyvybinę jėgą. Dauguma žmonių net nežino, kad yra neišsenkantis šios jėgos šaltinis ir kad mes galime prarastas jėgas vėl atstatyti.

Šiame seminare kalbėsime apie tai, kaip rasti priėjimą prie gyvybinės jėgos ir kaip vėl ja užsipildyti. Bus daug praktikų. Gyvybinė jėga veikia visuose lygmenyse: kūno, dvasios ir sielos. Jeigu mes atsiveriame šiai jėgai, ji daro didelę įtaką mūsų gyvenimui:

  • žymiai pagerėja sveikata,
  • turime daugiau jėgų,
  • mąstymas tampa aiškesnis ir ramesnis,
  • mes aiškiai suvokiame, kas mes esame ir ko mums reikia,
  • įsiviešpatauja vidinė taika ir ramybė,
  • žymiai daugiau gyvenimo džiaugsmo,
  • ir, visų pirma, daugiau meilės sau
  • bei artumo su tuo, iš kur mes kilome – dieviškuoju Šaltiniu.

 

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x