Telefonas: 370.68974714
Adresas: Vilnius
Miestai, kuriuose dirba: Vilnius, Kaunas, Klaipėda
El. pašto adresas: [email protected]
Interneto svetainė: www.chirologija.com
Skype: asta.svirkiene
Pagrindinė veiklos sritis: EMC "Du Pasauliai" vadovė, chirologijos dėstytoja, seminarų "Eksperinemtinė chirologija. Interpretacijos menas" autorė

dupasauliai logo EMC "Du Pasauliai" vadovė  

Kokia paslaptis glūdi kiekvieno mūsų delne? Kaip pažinti tiesą, užkoduodą painiame linijų voratinklyje? Ir ar ją galima pažinti? Su šiais klausimais susidūriau prieš daugelį metų, kai pirmą kartą rimtai ryžausi studijuoti delnų paslaptis. Tačiau perskaitytų knygų, deja, nepakako. Tiesa glūdėjo kiekviename ištiestame delne ir klausiamai žvelgiančiose akyse. Reikėjo nemažai laiko, kol painus delnų raštas ėmė virsti suprantama kalba. Taip tapau delnų kalbos vertėja. O jei tiksliau – chirologe – delnų rašto tyrinėtoja.

2010 metais Sankt Peterburge baigiau asrologinės sistemos "Sielos Formulė" mokymus, kuriuos vedė astrologas Aleksandras Astrogoras. Mane sužavėjo šios sistemos paprastumas ir stebėtinas tikslumas. Jei domitės astrologija, tuomet tikrai esate girdėję apie dispozitorių grandinėlę. Formulės centre esančiose planetose užkoduota žmogaus esmė, kitos planetos už centro ribų rodo jo santykį su įvairiomis gyvenimo sritimis. Konsultacijos metu didelį dėmesį skiriu žmogaus savirealizacijai, analizuoju, koks yra tikrasis jo pašaukimas ir kokia veikla turėtų užsiimti. Apjungusi chirologiją ir astrologinę sistemą - Sielos Formulę -, gana tiksliai galiu matyti, kokia kryptimi žmogui reikėtų judėti. Pavyzdžiui, delnų linijos rodo, kad žmogui lemta tapti mediku, ir formulė tai patvirtina.

2011 metų kovo mėnesį Respublikinė Ezoterikų Konfederacija suteikė man Ezoterinių mokslų daktaro laipsnį. Mano daktaro laipsnio darbo tema „Chirologija. Savirealizacijos periodai, laiko datavimas ir penkmečių energijos tėkmės metodas pagal autorinę chirologės Astos Svirkienės sistemą". Tų pačių metų balandžio mėnesį šia tema skaičiau pranešimą tarptautinėje konferencijoje Sankt Peterburge.

Nuo 2001 metų vadovauju Viešajai Įstaigai "Du Pasauliai". 

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x