Sausio mėnesį mes bandysime prisitaikyti prie naujų 2018 metų tendencijų, ir, visų pirma prie įtakos Saturno, perėjusio į Ožiaragio ženklą, kuris yra atsakingas už tvarką, drausmę ir darbą, griežtą kontrolę, taip pat už tikslus ir rezultatus. Daugelis žmonių nuo šio mėnesio aiškiau supras savo tikslus, labiau ims jausti ir vertinti laiką, kuris negali būti prarastas. Atsiras noras rimtai, tikslingai dirbti, siekti rezultato. Ypač tai gali pasireikšti žmonėms, gimusiems 90-ųjų pradžioje. Saturną Ožiaragio ženkle ryškiai pajaus Ožiaragiai ir Vėžiai.

Žinoma, pareigos ir sunkumų planeta Saturnas, būdamas savo stipriausioje pozicijoje, gali mums užversti darbais per šventes ar atostogas, daugelį mėnesių gali priminti, labiau tikėtina, darbo laikrodį, o ne šventę. Naudingiausias poilsis bus kalnuose ir uždarose teritorijose. Naudingas ankstyvas pakilimas, griežtas dienos grafikas, ne per gausus maistas.

Saulės aspektai su Plutonu ir Uranu 5-14 sausio primins mums apie sąskaitas ir draudimo reikalus, sukurs radikalią nuotaiką, kuri padės surengti „revoliuciją“ namuose ir darbe, organizuoti valymą ir atsikratyti pertekliaus ir nereikalingų dalykų per labai trumpą laiką. Darbe ir asmeniniuose santykiuose galima sulaukti gero sukrėtimo, tačiau darbas bus svarbesnis.

Ryškius įvykius sausio mėnesį žada Merkurijaus judėjimas Šaulio ženklu, kuris mums suteiks įdomių kelionių, tarptautinio bendravimo galimybių, kalbų mokymosi, studijų, naudingų knygų. Iki sausio 10 Merkurijus dar ne visai išsilaisvinęs iš gruodžio kilpų, susijusių su  retrogradiškumu, todėl mėnesio pradžioje vis dar gali tęstis arba baigtis reikalai, kuriuos mes pradėjome lapkričio pabaigoje ir gruodžio mėn. Nuo sausio 11 d. Merkurijus žemiškame ir griežtame Ožiaragio ženkle mus nuteiks darbiniams ryšiams, formalizuos oficialius dokumentus, derėsis su makleriais, tvarkys dokumentus valstybės struktūrose. Tuo metu mes galime suvokti būsimus dvejų metų tikslus, ypač pasikonsultavę su lyderiais, išklausę tėvus, brandesnių partnerių nuomonę. Merkurijaus ir Saturno kombinacija 12-13 d. rodo, kad galimos nemalonios naujienos, įžeidimai, sudėtingas organizacinis ir intelektualus darbas, susijęs su skaičiavimais.

Vyriškasis Marsas mėnesio pradžioje toliau judės Skorpionu – jėgos ženklu, primindamas, kad nuo gruodžio vyrai yra vidaus ir išorės mūšio būsenoje, patiria įtampą finansų ir sveikatos srityse. Tačiau sausio pirmojoje pusėje Marso sąveika su Jupiteriu, sėkmės planeta, gali „užkrėsti“ stipriąją lytį savigarba, pasitikėjimu savimi, suteikti finansinę ir kūrybinę sėkmę bei napoleoniškus planus. Poilsiaujant svarbu nepervertinti savo jėgų, vengti pavojingų sporto rūšių, galinčių pakenkti jūsų sveikatai; reikia bijoti didžiųjų plėšrūnų ir patiems neprovokuoti konfliktų.

Jaunatis sausio 17 d., kaip ir visada, bus seno apibendrinimo ir naujos programos perkrovimo laikas. Jaunatis bus harmonijos planetos Veneros ir greičio planetos Urano įtakoje, todėl gyvenimas gali pareikalauti dideliu pagreičiu spręsti verslo problemas, nedelsti bendraujant valstybiniais, nuomos, pirkimo ir pardavimo nekilnojamojo turto klausimais. Gali būti naujų darbo pasiūlymų, ypač moterims.

Nuo sausio 18 d. Venera, eidama Vandenio ženklu, pažadina mus ryškiam socialiniam gyvenimui, pažintims su talentingais žmonėmis. Šis laikas yra naudingas bendravimui su astrologais, žmonėmis iš televizijos pasaulio, gali atsirasti draugų visame pasaulyje, geras laikotarpis įsigyti pažangiausias technologijas, pavyzdžiui, "Apple".

Marsas sausio 26 d. paliks sudėtingą ir pavojingą Skorpiono ženklą ir  įeis į optimistinį ir aktyvų Šaulį. Akivaizdu, kad tiek vyrams, tiek jų moterims bus lengviau, daugelis finansinių ir kitų esminių emocinių krizių baigsis. Vyrai gali tikėtis daugiau kelionių, daugelis panorės sportuoti.

Mėnulio užtemimas sausio 31 d. dėl Veneros dalyvavimo gali atnešti teigiamus pokyčius asmeniniame ir kūrybiniame gyvenime, galbūt net iki pasiruošimo vestuvėms ar vaiko gimimui, kitaip sakant, atnešti džiaugsmo artimiausiems šešeriems mėnesiams. Galimi linksmi įvykiai, susiję su vaikais ar draugais, dalyvavimas svarbiuose koncertuose, konferencijose, projektuose.  2018 m. sausio ir vasario įvykiai gali būti tų procesų, kurie vyko prieš 9 arba 18 metų - 2008-2009 m. arba 1999-2000 m., tęstinumas ar plėtra,  greičiausiai, su teigiamu atspalviu.

PUIKAUS LAIKO LINKĖDAMA – ASTROLOGĖ VEGA

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x