MĖNULIO UŽTEMIMAS astrologijoje yra siejamas su emocijomis ir asmeniniais dalykais. 3 savaičių „koridorius“, kurio gale laukia Saulės užtemimas, kiekvienam Zodiako ženklui suaktyvins skirtingas gyvenimo sritis ir iškels į paviršių skirtingas temas. Čia pakalbėsiu apie 34 dienas, kurios bus reikšmingos jūsų raidoje ir likimuose.

Avinams ir Svarstyklėms svarbiausia bus meilė, kūryba, draugai, kitaip sakant, įvairialypiai santykiai, ir šioje sferoje turėtų kažkas įvykti.

Atėję į jūsų gyvenimą žmonės bus siųsti pačio Likimo. Santykiai kursis emocijų pagrindu, be įsipareigojimų ir oficialumo. Poroms užtemimas neša pokyčius santykiuose: jie gali pereiti į naują lygį, priklausomai nuo asmeninių planetų - arba aukštesnį, arba patirti krizę, kurios priežastis bus slaptų dalykų išaiškėjimas. Beje, ir skyrybų oficialių šiuo laikotarpiu nebus. Bet kokiu atveju, neišvengsite emocinių konfliktų arba meilės išgyvenimų.

Avinams svarbu dirbti kolektyve, būti idėjiniais vadovais, telkėjais. O Svarstyklėms būtina atsiduoti kūrybai.

Jums bus lengva išsiskirti su atgyvenusiais dalykais, paleisti judėti pirmyn trukdančias situacijas, tad pasinaudokite Visatos teikiama galimybe.

Jaučiams ir Skorpionams svarbiausios karjeros, profesinės sėkmės, nekilnojamo turto, gyvenamosios vietos pakeitimo temos. Jau kažkur nuo lapkričio brandinate idėjas, tad dabar pagaliau apsispręsite, kur link judėti profesine prasme, sutvirtės motyvacija ir noras veikti, tad savaime suprantama, jog ir idėjos materializuosis.

Ilgalaikiams planams realizuoti svarbu bus bendrauti ir bendradarbiauti. Į pirmą planą iškils santykiai su kolektyvu, vadovais. Dabar aiškiai suprasite, kiek esate vertinami, reikalingi, ar jums pakeliui. Veneros padėtis rodo, kad ateity Jaučiams šioje temoje bus neišvengiamas įvykis, pakankamai nemalonus, tačiau reikalingas kaip pamoka. Skorpionams Marsas duos daug ugnies energijos, tad visų planų realizacijai dabar žalia šviesa.

Ketinantiems keisti gyvenamąją vietą, užtemimas padės sudėlioti galutinius taškus ant "i".

Dvyniams ir Šauliams užtemimas suaktyvins kelionių klausimus, dokumentų, juridinius reikalus. Reikšmingos komandiruotės, dalykiniai pokalbiai, idėjos, naujos pažintys, potraukis bendrauti eisis lengvai. Svarbi bus artima aplinka, giminaičiai. Teks emociškai įsijungti į jų situacijas, spręsti problemas. Nieko nepadarysi – toks šiuo metu jūsų vaidmuo.

Kadangi Merkurijus pereina į kitą ženklą, Dvyniams galimas interesų susikirtimas, nesusikalbėjimas, bendravimo krizė, tačiau kai dienų eigoje jis atsidurs Vandenyje, viskas pasikeis pozityviai: puikiai susikalbėsite, būsite suprasti ir galėsite naudingai susitarti.

Šaulių laukia dideli projektai, ypač finansiniai. Jei ieškosite, kur uždirbti, būtinai rasite. Galima kelionė, po kurios gali daug kas pasikeisti jums patiems netikėta kryptimi.

Vėžiams ir Ožiaragiams užtemimų koridoriuje svarbiausios bus finansinės problemos. Verta išsiaiškinti visus aktualius finansinius klausimus. Sulauksite finansinių pasiūlymų, kurie turėtų būti itin pelningi, juk dar veikia Jupiterio – Plutono aspektas. Šiuo metu pasirašyti kontraktai, sutartys gali perkelti jus į naują finansinį lygmenį. Lengviau bus suprasti, kaip tvarkyti finansus, būtinai atiduokite skolas.

Užtemimas gali atskleisti finansines avantiūras. Beje, trauksite avantiūristus prie savęs, tad būkite atidūs ir bent iki vasario 20 d. nieko nespręskite ir nepasirašinėkite jokių sutarčių.

Verslininkams patartina atnaujinti kolektyvą, nes šiuo metu ateis suvokimas, kaip teisingai pasinaudoti tuo, ką duoda kiti žmonės. Nepraleiskite šanso.

Liūtai ir Vandeniai šįsyk Visatos dėmesio centre – juk jų ašyje vyksta užtemimas. Iškelia klausimą asmenybės ir to, kas ją supa. Svarbu bus santykių harmonija. Ženklus, įvykius tikriausiai gaunate jau nuo seniau, tad jei intuicija stipri, jau žinote, ko galite tikėtis iš šio užtemimo.

Liūtas dabar stiprus, charizmatiškas – jo valdovė Saulė susijungusi su Venera. Tai reiškia romantiškas situacijas, galimybę sutikti antrąją pusę, gyvenimo meilę ir sudaryti oficialią sąjungą. Beje, per užtemimą įvykusios santuokos statistiškai tęsiasi visą gyvenimą, taip sakant, iki grabo lentos.

Vandeniams irgi tokia galimybė yra, bet prieš tai dar reikia pagalvoti, kaip save pakeisti, papuošti, atitinkamai parengti tam, kad pritrauktumėte išsvajotą partnerį. Nors tai jums nebūdinga, bet galite pajausti, kaip tampate priklausomi nuo aplinkinių vertinimo. Tai gali sukelti disharmoniją santykiuose, atvirą priešiškumą. Galimos konkurencijos pamokos, gali tekti pakovoti už savo vietą po Saule.

Mergelėms ir Žuvims užtemimas iškels fizinės savijautos ir tarnavimo kitiems temas. Turite aukotis, padėti. O galbūt jums patiems reikia pagalbos? Nes šiuo metu būtent jums iškyla sveikatos klausimai. Reikia save saugoti, palepinti, nepersitempti, ypač darboholikėms Mergelėms.

Svarbiausia – struktūra, planai. Noras būti naudingu turėtų paklusti proto balsui. Uždirbti ir nepersidirbti – štai kur esmė. Puikus laikas pokyčiams – dietai, sporto salei. Pradėjus užsives ilgam, taps įpročiu.

Mergelių laukia pokyčiai darbe, kolektyve. Galima įtampa kolektyve. Sunku bus produktyviai dirbti. Tie, kurie planavo keisti darbo vietą, dabar tai padarys lengvai. Kiti aiškiai supras, kokios perspektyvos jų laukia.

Žuvims dėl gerai dirbančio globėjo Jupiterio aktyviai akumuliuosis pinigų energija. Galėsite uždirbti nepersidirbdami.

Abu ženklai įeina į santykių krizę. Juos bus sunku išlaikyti. Spaus išorinės aplinkybės, tad geriau jas ramiai priimti ir paklusti. Be abejo, situacijos nevaldyti sunku, tačiau pasiguoskite bent tuo, kad šiuo laikotarpiu daug kas paaiškės.

Užtemimas ir jo metu vykstantys įvykiai visada yra fatališki ir iki galo nesuvokiami, jau nekalbant apie galimybę juos kontroliuoti. 3 dienos prieš ir 3 dienos po užtemimo yra emociškai sudėtingiausios. Todėl jokiu būdu nesiaiškinkite santykių, nesigilinkite į laisvės poroje klausimus. Ketu ir Liūto – Vandenio ašis, kurioje vyksta užtemimas, pataria:  užsiimkite kūryba ir išlaisvinkite savyje tikrąjį AŠ, Mažąjį Princą, kuris dažno suaugėlio yra pamirštas. Nuo to bus geriau ne tik jums, bet ir aplinkiniam

LENGVO KELIO Į SAVE LINKĖDAMA – ASTROLOGĖ VIDA VEGA

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x