APGAMŲ REIKŠMĖ DELNUOSE

Per beveik 20 metų, kuriuos esu paskyrusi chirologijos (delnotyros) studijoms, esu pastebėjusi, kad literatūroje mažai dėmesio skiriama tokiems ženklams delne kaip karpos, raudoni taškai, apgamai, randai, dėmės ir t.t. Iš patirties galiu pasakyti, kad tai svarbūs ženklai, neretai iš anksto įspėjantys apie besiformuojančią problemą. Priklausomai koks yra ženklas ir kokioje delno vietoje randasi, gali numatyti su kokio pobūdžio problema žmogui teks susidurti: fizine, psichologine, emocine-dvasine ar karmine.

Šią tema esu numačius skirti apgamams, kurie aptinkami vidinėje plaštakos pusėje, delnuose. Apgamai – tai mažesni ar didesni šviesiai, tamsiai rudi taškai, rečiau sutinkami beveik juodi. Apgamai byloja apie ilgalaikę problemą, dažniausiai sveikatos. Retai, bet kartais gali rodyti negatyvius įvykius. Apgamas turi tendenciją blukti, nykti. Kai buvęs ryškus apgamas ima menkti, blukti, tai byloja, kad problema menksta, mažėja, nyksta. Kitaip sakant žmogus, sveiksta. Tačiau yra tekę stebėti atvejų, kai apgamai ėmė didėti, ryškėti, tamsėti. Tokia tendencija byloja apie problemos didėjimą, gilėjimą, plėtimąsi. Kairiajame delne atsiradę apgamai bylos apie biologinės šeimos – mamos, tėčio, močiutės, senelio - sveikatos problemas. Dešiniajame – paties asmens sveikatos ar kitas problemas. Jei apgamai yra abiejuose delnuose ir toje pačioje delno vietoje, tai byloja apie paveldimas sveikatos problemas. Noriu pastebėti, kad fizinės sveikatos problemos yra galutinis žmogaus kuriamų neigiamų emocijų ir minčių veiklos produktas. Todėl, prieš darant išvadas apie fizines sveikatos problemas, vertėtų pamąstyti apie priežastis, kurios įtakojo šiai problemai atsirasti.

Keletas žodžių apie įgimtus apgamus. Šio tipo apgamai dažniausiai byloja apie žmogaus charakterio savybę ar savybes, kurios gali trukdyti tobulėti, veikti kaip savotiškas stabdis ar provokuoti sudėtingas karmines pamokas.

 

 

 

 
 Pav. 1 Apgamai ant linijų  Pav.2 Apgamai ant kalvų

Apgamai ant linijų (pav. 1) 

Apgamai esantys ant pagrindinių: Gyvenimo (L-1), Galvos (L-2), Širdies (L-3) ir Likimo (L-4) linijų; antraeilių: Merkurijaus (L-5) byloja apie neigiamą energetinę įtaką. Tai gali būti stiprūs nužiūrėjimai, prakeikimai, pavydo sukelta neigiama energetinė įtaka. Delno linijas galima būtų prilyginti energijos tėkmei, kuri neturi nei pradžios nei pabaigos. Tačiau, mes žmonės, turime materialų kūną, kuris, deja turi savo galiojimo terminą. Todėl fizine prasme, matome linijos pradžią ir pabaigą. Apgamas, randas, karpa ant linijos yra atsiradusios kliūtys, kurios tėkmes kelyje blokuoja energijos tekėjimą. Tai gali išprovokuoti besikartojančias situacijas (įstrigimas), nesėkmes, degradaciją ir t.t. Atsiradus tokiam ženklui vertėtų pasikonsultuoti su patyrusiu bioenergetiku. Jei apgamai yra šalia linijų, jie bylos apie ilgalaikes sveikatos problemas susijusias su ta linija šalia kurios randasi. Prie Širdies linijos – širdis ir kraujotakos sistema; prie Galvos – galvos organai ir funkcijos (pvz. chroniška nemiga; migrenos); prie Likimo linijos – stuburo problemos.

Apgamai ant kalvų (pav.2)

Apgamai gali būti išsibarstę po visą delną. Todėl pažymėjau kalvų užimamas teriotorijas, kuriose gali būti aptinkami apgamai. Jei savo delne aptiksite apgamą, žiūrėkite kokioje kalvoje jis yra. Pažymėti paveiksliuke apgamai paimti tik kaip pavyzdžiai. Jūsų apgamas gali būti aukščiau ar žemiau, labiau į kairę ar į dešinę. Tai nesvarbu. Svarbu, kokioje būtent kalvoje jis randasi.

1 – Jupiterio kalvoje esantys apgamai bylos apie „sociumo“ ligas. Paaiškinu. Sutikite, kad masinės informavimo priemonės sistemingai formuoja žmogaus nuomonę apie tai kaip jis turi atrodyti, kaip elgtis, kaip gyventi, ko norėti ir t.t. Kuo intensyviau tai brukama, tuo labiau tai įsiėda į žmogaus sąmonę. Ir, visai nepastebimai, tai ima tapti norma arba siekiamybe. Pavyzdžiui, kuriamas įvaizdis, kad liesas kūnas yra gražu, seksualu, madinga. Jaunos merginos, o neretai ir suaugusios moterys ima siekti šio „idealo“ atitikmens, deja, bet savo sveikatos sąskaita. Iš to kyla rimti mitybos sutrikimai, tokie kaip bulimija, anoreksija. Pastaruoju metu sutinku atvejų, kai apgamai atsiranda veganų ar žalaivalgių delnuose. Noriu priminti, kad apgamai byloja apie problemą, kurią reikia spręsti. Jei jūsų kūno konstitucija ar kraujo grupė byloja, kad galite būti vegenais, vegeratais ar žaliavalgiais – pirmyn. Jūsų delnuose nebus jokių įspėjančių ženklų, kad kažkuo yra kenkiama organizmui. Alkoholizmas, narkomanija, lošimai, kitos priklausomybės taip pat gali atsispindėti Jupiterio kalvote, bet tik tuo atveju, jei ši problema sąlygota „sociumo“. Pavyzdžiui, tarybiniais laikais (šais laikais, vyliuosi) galbūt tai pasitaiko rečiau) buvo norma dideliems viršininkams gerti ir girdyti kitus tokius pat didelius viršininkus. Žinote, kaip man pasakė vienas vadovaujančias pareigas užimantis vyriškis, kurio delne, Jupiterio kalvoje buvo apgamas: „Ar aš sau negaliu leisti išgerti gero konjakėlio taurelę?“ Nuo vienos taurelės konjako apgamai delne neatsiranda. Paaiškėjo, kad taurele diena pradedama , taurele ir pabaigiama. Šio vyro darbo savaitė užsibaigdavo ketvirtadienį. Apibendrinant reiktų pažymėti, kad Jupiterio kalvoje apgamo atsiradimo priežastį gali sąlygoti didelis ambicingumas, per didelis ko nors idealizavimas, susireikšminimas, egoizmas.

2- Saturno kalvoje esantis apgamas byloja apie kaltės jausmo, savigraužos sukeltas sveikatos problemas. Tai gali būti sunkios formos depresija, su suicidiniais polinkiais. Gali būti netekties išprovokuota dvasinė trauma. Kaip ilgalaikė sveikatos problema gali būti susijusi su dubens kaulų sąnariais, apatine stuburo dalimi.

3 – Apolono kalvoje esantis apgamas bylos apie akių ligas. Psichologiniu aspektu išskirčiau dvi tendencijas. Pirmoji būtų susijusi su matymu, regėjimu. Kai asmuo nenori matyti akivaizdžių dalykų, pradeda silpti regėjimas, žmogus gali pradėti akti. Antroji tendencija formuojasi, kai asmeniui trūksta dėmesio, aplinkinių yra ignoruojamas, „nematomas“. Šiuo atveju apgamas bylos psichologines problemas, kurios gali pasireikšti provokuojančiu elgesiu arba viešumos baime.

4 – Merkurijaus kalvoje esantis apgamas bylos apie kalbos, klausos ir viršutinių kvėpavimo takų sveikatos problemas. Kalbos ir klausos problemos gali būti įgimtos. 

Žemutinio (5a) ir Aukštutinio (5) Marsų kalvose esantys apgamai susiję su imunine sistema. Dažniausiai jie byloja apie imuniteto susilpnėjimą, organizmo pažeidžiamumą. Aukštutinio Marso kalvoje apgamas gali byloti ir apie kasos veiklos sutrikimus. Tuo tarpu Žemutinio Marso teritorijoje esantis apgamas gali byloti apie neteisingus lytinius santykius.

6 – Mėnulio kalvos teritorijoje esantis apgamas byloja apie inkstų ligas, cukrinį diabetą ir depresiją. Arčiau delno centro ir netoli Merkurijaus linijos esantis apgamas byloja apie ilgalaikę nervinę įtampą, virškinimo sistemos sutrikimus ir užsitęsusią depresiją. Arčiau delno briaunos esantis apgamas Mėnulio kalvoje byloja apie cukrinį diabetą, kuris, kaip dažniausiai pasitvirtina, būna paveldėtas.

7 – Veneros kalvoje esantys apgamai susiję su krūtinės zonoje esančių organų problemomis. Pirmoje vietoje būtų širdies kraujagyslių sveikata; antroje – plaučiau; trečioje – krūtys. Jei moters delne Veneros kalva kieta, tamsi ir atsirado apgamas, labai rekomenduočiau pasitikrinti pas gydytoją.

8 – Riešo apyrankės teritorijoje esantys apgamai byloja apie šlapimo, ginekologinių-reprodukcinių organų problemas. Moterims atkreipti dėmesį į gimdą, vyrams – prostatą.

Kaip jau esu minėjusi, apgamai yra problemos pranašai. Todėl būkite dėmesingi sau ir atsiradus apgamui delne, pasidomėkite koks įspėjimas jums yra siunčiamas.

www.chirologija.com

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x