Vasaris bus vienas iš lemtingiausių metų mėnesių. Mėnulio ir Saulės užtemimų intervalas nuo vasario 1 iki 15 d., kaip įprasta, atneš mums daug reikšmingų įvykių ir darbo bei karjeros pokyčių, ypatingų pažinčių, galinčių apversti mūsų gyvenimą. Gali tęstis svarbios istorijos, kurios prasidėjo prieš metus, 2017 m. vasario mėn. Galimos didelės pajamos ir išlaidos, stambūs pirkimai, finansiniai projektai.

Bendravimo ir darbo plotmėje vasaris bus lengvesnis nei sausis. Šiuo metu Saulė, Merkurijus ir Venera juda šviesiu, draugišku ir kūrybingu Vandenio ženklu, todėl mūsų gyvenime turėtų būti šviesių situacijų, susijusių su naujomis draugystėmis, įdomiomis techninėmis naujovėmis, intelektiniais atradimais, visuomeniniais ar asmeniniais pasisėdėjimais. Anksčiau šį mėnesį, tikriausiai dar bus jaučiamas sausio pabaigoje rezonansinius įvykius, kurie gali dažyti mūsų gyvenimą džiaugsmo ir teigiamas, ypač tarp kūrybingų specialistų ir patys Vandenio. Mėnesio pradžioje dar jausis rezonansiniai sausio pabaigos įvykiai, kurie nuspalvins mūsų gyvenimą pozityvu ir džiaugsmu. Tai ypač jaus kūrybinių profesijų atstovai ir Vandeniai.

Marsas vasaryje judės pozityviu Šaulio ženklu, todėl, priešingai nei sausį, visi turėtų jausti mažiau streso  finansų ir sveikatos srityse, laisviau judėti ir laisviau jaustis darbe. Daugeliui žmonių bus lengviau sportuoti, vykti į komandiruotes, įsisavinti užsienio kalbą. Daugiausia jėgų ir pranašumo turės Avinai, Liūtai, Šauliai. Priešpriešais stovintiems Dvyniams ir Mergelėms ši Marso padėtis gali pasireikšti rimtais oponentais, konkurencija, konfliktais partnerystėje arba netikėtomis, stresą keliančiomis kelionėmis.

Vasario vidurys - 16 d. Jaunatis ir Saulės užtemimas -  apibendrins mėnesį ir netgi visa pusmetį, ir, žinoma, skatins atsinaujinimo planus. Užtemimas bus nuspalvintas stiprios Jupiterio Skorpione energijos, kuris palankiai vertina svarbų verslą, susijusį su finansų, medicinos, chemijos, naftos, karinėmis profesijomis, teisėsaugos institucijomis, paslaptingais mokslais, įskaitant astrologiją. Užtemimas padės mums suprasti pagrindinę šių metų programą. Merkurijaus ir Saulės susijungimas gali atnešti svarbių susitikimų ir verslo, pradėto gruodyje, rezultatų.

- Vasario antroji pusė gali labai skirtis nuo pirmosios. Stipri Žuvų ženklo įtaka gali lemti didelį nuostolių ir sudėtingų situacijų, įskaitant verslo ir asmeninius santykius, skaičių. Yra tikimybė pamesti telefoną, daiktus, raktus ar dokumentus. Mėnesiui ar dviems gali iškristi iš bendravimo rato žmonės,  ypač tada, kai vasario 18 d. Merkurijus įeis į Žuvis. Veneros – Marso konfliktas reiškia rimtų prieštaravimų tarp vyro ir moters tikimybę. susitarimui gali trukdyti ideologijos ir religijos klausimai. Taip pat neatmetama audringos romantikos galimybė, ypač keliaujant į tolimas ar jūrines šalis. Toks romanas gali atnešti daug aistros, aštrių ir įdomių patirčių, bet palikti atvirą klausimą dėl didelio atstumo. Teigiamai šis aspektas gali veikti muzikantus, šokėjus, programuotojus, kūrybingus žmones, kurie nuolatos komandiruotėse ar gastrolėse.

Pastarąją dekadą Veneros ir Merkurijaus bendravimą apsunkins mįslingasis Neptūnas, ir viskas vyks tokiame pat mistiškame Žuvų ženkle. Psichologiškai tai gali būti sunkus metų laikotarpis, ypač Mergelėms ir Ožiaragiams, kurie myli konkretumą ir tikrumą. Daugelis žmonių gali prarasti susidomėjimą darbu ir pasiekimais ir pradėti gilintis į vidinį pasaulį ir slaptąsias žinias. Komunikavimas dabar bus nepatikimas, daugeliui žmonių tiesiog reikės labiau paramos, nei realios partnerystės, daugelis turės reikalų su gydytojais. Tuo pačiu megsis įdomūs pokalbiai su užsieniečiais, emigrantais, žmonėmis, kurie aistringai domisi psichologija, humoru, programavimu ar kosmosu. Kelionė jūra ar prie jūros, nors dviem - trims dienoms, būtų naudinga psichinei ir mentalinei būsenai. Dirbant su dokumentais, kelis kartus reikia patikrinti viską dėl klaidų, apgaulių, sukčiavimo ir manipuliavimo pavojaus.

2018 m. sausio - vasario įvykiai 19 metų užtemimų cikle gali būti tęsinys arba plėtra tų svarbiausių procesų, kurie įvyko prieš 9 arba 18-19 metų - 2008-2009 ir 1999-2000 metais, greičiausiai su teigiamu atspalviu .

Sėkmingos mėnesio dienos - 4, 21, 27, 28. Nesėkmingos mėnesio dienos - 6, 8, 15, 16, 17, 25.

Linkiu, kad viskas, kas vyksta, vyktų tik  Jums ir dėl Jūsų.

ASTROLOGĖ VIDA VEGA

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x