Skubame ne tik mes, žemės gyventojai, – žvaigždžių situacija danguje keičiasi taipogi greitai ir drastiškai.

Kovo pirmą savaitę stipriai jausime Žuvų įtaką, todėl dauguma stengsis pabėgti nuo kasdienybės ir pasinerti į kūrybą, kur nors nukeliauti. O nuo 7 dienos jau laukime pavasarinio proveržio. Bendravimo planetos Merkurijus ir Venera įžengs į ugninį Aviną ir uždegs mumyse naujus jausmus, planus, idėjas. Suaktyvėsime darbe ir bendravime, pasijausime tarsi atsibudę po žiemos miego.

Marsas ir toliau žygiuos energinguoju Šaulio ženklu, todėl pozityvesni įvykiai tikėtini ugnies ženklų vyrams, kūrybinių profesijų atstovams, pedagogams ir transporto darbuotojams. Kovo 18 dieną aktyvusis karys pasieks žemiško, atsakingo ir valdingo Ožiaragio teritoriją, todėl reikia tikėtis daugiau apribojimų, neįvykusių kelionių, valdžios patikrinimų. Šiuo metu vyrams patartina įsigyti daiktų, kurie pabrėžtų tvirtumą ir dalykinį įvaizdį.

Nuo 20 d. Merkurijus įjungia stabdžius, tuo išprovokuodamas verslo ir komunikacijos sutrikimus, netikėtus atsistatydinimus ir skyrybas, problemas su technologijomis, transportu ir ryšiais. Paskutinė mėnesio dekada dėl atbulinio (retrogradinio) Merkurijaus gali būti labai įtempta, stresinė, avaringa, skandalinga. Komunikacijos, bendravimo, ryšių planeta atsilieka, grįžta atgal, todėl mūsų prašymai netenkinami, sutrinka sutartys, prarandami reikšmingi pagalbininkai. Tad paskutinę kovo dekadą ir pirmąsias dvi balandžio savaites patartina nieko specialiai neplanuoti, nes žmonės jūsų neišgirs, verslas į priekį nejudės.

Daugelis žmonių bus grąžinami į praeitį, turės atstatinėti senus darbinius ryšius. Aplinkiniame pasaulyje bus daug „ugninių" situacijų tiesiogine ir perkeltine prasme, daug atleidimų iš pareigų, konfliktų. Gali būti labai panašiai, kaip 2011 metų kove.

Nuo 21 d. danguje vyks vienas pačių rimčiausių susitikimų: Saulės konfliktas su Marsu ir Saturnu, kas astrologijoje apibūdinama kaip klasikinis traumų ir sunkių Likimo smūgių laikotarpis. Patartina vengti poilsio kalnuose, aukščio, nekelti svorių, ypač sergantiems žmonėms ir nėščioms moterims. Gali kentėti galva, dantys, stuburas. Šiuo laikotarpiu neverta ieškoti naujo darbo, pradėti verslo, žinoma, ir vestuvių neturėtumėte planuoti. Medicinos ir ypač odontologijos procedūros rekomenduojamos tik esant ypatingoms situacijoms. Imunitetas gali būti aiškiai nusilpęs, darbe ir versle galima sulaukti baudų, draudimų, patikrinimų...

Labiausiai pažeidžiami bus kovo mėnesio Avinai, rugsėjo mėnesio Svarstyklės, birželio Vėžiai ir gruodžio Ožiaragiai, taip pat tie, kurių horoskopuose kardinalių ženklų pradžioje yra planetų ar svarbių taškų (sužinoti galima asmeninėje astrologinėje konsultacijoje).

Sėkmingiausios mėnesio dienos yra 1, 2, 8, 13, 26, 27, 31. Nesėkmingos mėnesio dienos yra 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 22, 23, 24, 25, 28, 29.

ŠVIESAUS, GRAŽAUS IR SĖKMINGO PAVASARIO LINKĖDAMA-

ASTROLOGĖ VEGA VIDA

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x