KAM GI KLIUS DAUGIAUSIAI? OGI AVINUI, VĖŽIUI, SVARSTYKLĖMS IR OŽIARAGIUI.

Pamiršta piniginė, pamesti raktai, vėluojanti auklė, neveikiantis telefonas, mašina vėl autoservise... Smulkmenos, gadinančios nuotaiką. Tačiau verta pasidžiaugti, jei galva ir rankos - sveikos.

Tačiau greitam atsinaujinimui ir neišsprendžiamų klausimų išsprendimui ateinančios trys savaitės pats tas metas. Kaip ir sugrįžimui prie neužbaigtų darbų.

Avino ženklo vidury pastoviniavęs ir nuo 23 dienos atbulinę eigą įjungęs Merkurijus nusiteikęs karštoms, ugninėms situacijoms tiesiogine ir perkeltine prasme. Galimi konfliktai, nesėkmės, atleidimai iš darbo ne tik minėtiems kardinaliųjų ženklų atstovams, bet ir visiems kitiems. Tad būkime atidūs savo sveikatai, saugokimės nudegimų, traumų, o galvas saugokime nuo nenormalių idėjų ir žmonių (nors tai ir nėra lengva).

Labiausiai sudėtinga Retro Merkurijaus dalis bus nuo kovo 23 d. iki balandžio 1 d., kuomet jis susijungs su Saule. Pradžioje jis bus per arti Saulės – „sudeginimo zonoje“. Kaskart tokioje padėtyje stebima gaisrų gausa, ligų paūmėjimai, rimtos problemos „su galva“ ir neadekvatūs sprendimai. 

Po Velykų bus šiek tiek ramesnis kelias, nes sprendimų bus ieškoma prasmingai, einama į naują pradžią, atsigaunama po pirmosios dalies šoko, praradimų ir streso. Antroji retrogradiškumo atkarpa baigsis tik 15 balandžio, tada mes tikriausiai „išsilaižysime žaizdas“- o tai yra beveik neišvengiama, - ir judėsime į priekį, šiek tiek išsigandę, supurtyti ir, tikiuosi, patenkinti savimi .

Norėdami suprasti, ką R Merkurijus žada kovo pabaigoje ir balandžio pradžioje Jums, būtina išnagrinėti, kokią Jūsų asmeninio gyvenimo sritį jis kliudys, su kokiomis Jūsų asmeninėmis planetomis bendraus. Tai padaryti galima atvykus į astrologinę konsultaciją, ypač jei jaučiate, kad negandos jau ima kauptis.

 

Astrologė VIDA VEGA

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x