Uranas palieka Aviną. Nuo 2018 m. gegužės 15 d. 18.20 val. jis įeina į Jaučio valdas. Prieš apibūdinant tai, ką jis atneš ateinančius septynerius metus, trumpai prisiminkime, ką jis davė, būdamas Avine. Kariniai konfliktai - taip. Pilietinis karas Sirijoje - vos įžengus. Fukušimos avariją sukėlęs žemės drebėjimas. Daugelis atvejų aukštesnė nei vidutinė, žmogaus sukeltų nelaimingų atsitikimų, terorizmo ir stichinių nelaimių, ypač žemės drebėjimų ir potvynių, grėsmė - buvo. Revoliucinis proveržis televizijos technologijoje - skaitmeninė televizija pasaulyje beveik visiškai pakeitė analoginę. Galingiausia plėtra po Urano atėjimų į Aviną buvo privati ​​kosmonautika.

Prieš 84 metus, Urano ciklas baigiantis, buvo kokybinis šuolis į valdomų orlaivių plėtojimą. Šį kartą buvo pasiektas kokybinis šuolis bepiločio orlaivio plėtotei. Ir ne tik aviacijoje. Prieš septynerius metus dronai buvo tik aviacijoje ir buvo laikomi eksperimentu. Dabar jie yra visose aplinkose, žemėje, vandenyje ir rūdoje. Ir iš karto kelios šalys juos gamina serijiniu būdu ir pradeda eksploatuoti. Dronai yra nauja realybė ir svarbiausia šiuolaikinės karo priemonė. Uranas Avine, pasireiškęs žodžiais - kovinė, karinė robotika. Pastaraisiais metais (ir ypač paskutiniaisiais metais Urano paravojimai Marso valdomis mėnesiais labai akivaizdžiai demonstruojami karinės pramonės pasiekimai. Paminėtini ir kvantiniai kompiuteriai. Tiesiog sparti pažanga - Kasmet nuo 2012 m. - naujas kokybinis etapas.

Asmeniškai mane Uranas Avine privertė galų gale gilintis astrologiją. Ezoteriniai mokslai šturmas buvo aktyvus, veržlus ir, kaip kad Uranui būdinga, netikėta. Eidamas per mano XII būstą, viza į žodžio prasme įkalino prie knygų, programų, kompiuterio. Kai naktų buvo per mažai, o tuščias - per daug, Uranas, pasitaręs su mano valdove Venera (tiksli opozicija į VI - darbo -būstą), 13-os mėnesių išlaisvino mane nuo darbo mokykloje. Ir lygiai taip pat netikėtai, antrojo kilpos metu, sugrįžo atgal prie pedagogikos! Tokia štai mano asmenine patirtimi, kuri yra akivaizdi iliustracija, kad mes visi einame Kosminio Absoliuto suplanuotu ir tik mums vieniems priskirtu gyvenimo keliu nuo taško ATĖJIMAS iki taško IŠĖJIMAS.

Apie Uraną Jautyje pakalbėsime už poros savaičių. Jaučiai, pasiruoškite skrydžiui 😊.

Jūsų astrologė VEGA VIDA

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x