Kai SAULĖ pereina į Dvynius, visi su palengvėjimu atsidūstame:  pagaliau va – sa – ra... Tikėkimės, kad šiltas bus ne tik oras, bet ir mūsų bendravime atsiras daugiau racionalumo ir gebėjimo girdėti vienas kitą. Galėsime atsidusti lengviau – tiesiogine ir perkeltine prasme. Lengviau bendrausime, spręsime kasdieninius uždavinius, lengviau keliausime.

​​​​​​​Paskutinę gegužės dekadą SAULĖ Dvyniuose harmoningai bendraus su  MARSU, esančiu Vandenyje. Prisimindami sunkias Marso batalijas pastaraisiais mėnesiais, tikėkimės, kad pagaliau pavyks sureguliuoti problemines situacijas darbe, bendravimą su vyriškąja gimine, šiuolaikinės technikos prisijaukinimą. Labai norėtųsi, kad aplink vyktų tik žodžių mūšiai. Įdomu tai, kad draugai, o ypač Vandeniai, gali tapti jūsų darbinės veiklos katalizatoriais.  Kurį laiką gyvenimas judės pagal Oro ženklų taisykles, tad Ugnies ženklai, ypač Liūtai ir Šauliai, turi mokytis prisitaikyti ir neprimetinėti žaidimui savų taisyklių.  Tad daugelis žmonių tik dabar galės pasijausti daugiau ar mažiau normaliai darbe ir bendravime.

MERKURIJUS tęsia savo judėjimą Jaučiu, tad mus tejaudins pirkiniai, pajamos, finansai, mityba. Priešais įsitaisęs Jupiteris Skorpione – ženkle, garsėjančiame išlaidomis. Tad gali tekti susitvarkyti su savo ir svetimomis išlaidomis, kreditais, mokesčiais, arba daug išleisti dėl šeimos narių ar namų ūkio. Pasirūpinkite, kad išlaidos būtų apgalvotos. Verslo žmonėms svarbu nepraleisti progų padidinti savo finansines galimybes. Stenkitės surasti balansą tarp rizikos ir racionalaus apskaičiavimo.

VENERA jau kelios dienos vieši Vėžyje – Mėnulio valdose. Tai palanku šeimyniniam bendravimui, kontaktams su tėvais, be to, geras palaikymas vasario mėnesio Žuvims ir spalio Skorpionams. Tačiau šiemet priešai Vėžį juda toliaregis rimtuolis Saturnas, todėl paprasčiausiai šiaip sau bendrauti su šeima nepavyks. Reikės apsvarstyti ilgalaikius klausimus, susijusius su gyvenamuoju būstu, nekilnojamu turtu, įsiklausyti į organizmo signalus, siunčiamus chroniškų ligų ir amžiaus keliamų susirgimų. Pačiu nemaloniausiu variantu – tai nuoskaudos tarp giminaičių arba privestinas atsiskyrimas dėl barjerų tarp užsienio valstybių.

Tačiau pats svarbiausias faktorius šių metų prognostikoje neužilgo prasidėsianti ilgalaikė MARSO kilpa Vandenyje, kuri labiausiai įtakos, žinoma, Vandenius, taip pat Liūtus, Jaučius, Skorpionus. Ir  IT profesijų atstovus, astrologus. Šią vasarą laukia proveržis, naujas darbas, ir tikiuosi, pavyks išvengti tradicinių   marsietiškų traumų ir konfliktų. Tad paskutinę gegužės dekadą jau galėsime pastebėti pirmus akivaizdžius šio įvykio, kurio nebuvo jau 47-erius metus, signalus.

Linkiu Jums sėkmingos savaitės, sėkmės darbe ir harmonijos asmeniniame gyvenime.

JŪSŲ ASTROLOGĖ VEGA VIDA

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x