Liepa bus vienas iš labiausiai nestabilių, neramių ir tuo pat metu lemtingų metų laikotarpių. Šį mėnesį vyks du užtemimai ir du atbuliniai  - Marso ir Merkurijaus - judėjimai, kurie labiausiai įtakos daugumą Vėžio ir Ožiaragio, Liūto ir Vandenio ženklų žmonių. Paprastai net vienas toks veiksnys įtakoja pokyčius mūsų gyvenime, o liepos mėnesį bus keturi iš jų vienu metu. Todėl 2018 m. vasaros viduryje lemtingi pokyčiai gali turėti įtakos ateinantiems 10-20-čiai metų.

Retro Marsas Vandenyje aktyvina kūrybinį ir verslo efektyvumą internete, sugrąžina senus draugus, bet gali sukelti nesantaiką bendruomenėje ir draugų tarpe. Vandenis yra oreivystės, raketų, elektros, astrologų, matematikų, kūrybiškumo ženklas, kuriame Marsas atbulai keliavo prieš 47 metus. Jei žinote savo horoskopo namus, Marso kilpa šiuose namuose gali pasakyti, kur matysite svarbiausius pasikeitimus ir kur vyks audringiausia veikla. Pvz., Rusija yra Vandenio šalis, tad akivaizdu, kodėl Pasaulio futbolo čempionatas vyko būtent čia.

Nuo pat mėnesio pradžios jausis liepos 13 d. Saulės užtemimas Vėžyje, susumuojantis pusmečio rezultatus, darantis poveikį ateičiai. Užtemimą veiks Plutonas Ožiaragyje, draugaujantis su pozityviai nusiteikusiais Neptūnu ir Jupiteriu Vandens ženkluose. Todėl liepos pradžioje ir viduryje galimi dideli pokyčiai, susiję su tėvais, persikraustymais, išėjimu iš darbo, šeimos šventėmis ir darbu. Plutonas yra atsakingas už valymą, o Vėžys -  namų, šeimos, tėvų, šaknų, vandens telkinių ženklas, todėl naudinga šias sferas „prasivalyti“. Tai gali būti tvenkinio išvalymas vasarnamyje ar nereikalingų dalykų namuose, arba išsiaiškinimas savo šaknų ir protėvių istorijos, arba didelės permainos tėvų gyvenime.

Prieš Saulės užtemimą dažnai nutrūksta svarbūs ryšiai, ryžtamasi atsisveikinti su skausmingais darbais, tai yra klasikinis atleidimų, skyrybų, pertvarkų laikotarpis. Pagalbos laukime iš Žuvų ir Skorpionų. Teigiami įvykiai taip pat yra įmanomi, pavyzdžiui, ilgai lauktas pastojimas ar išvykimas į naujus namus ar šalį. Rimčiausių pokyčių karjeroje ir namų gyvenime, tiek teigiamų, tiek neigiamų, tegu tikisi Vėžiai ir Skorpionai.

Pirmąją liepos savaitę Merkurijus Liūte praeis sudėtingą priešpriešą su R Marsu Vandenyje ir uždarą trikampį su Jupiteriu Skorpione. Viena vertus, tai gali būti nelaimingų atsitikimų, traumų, konfliktų su vaikais ir draugais, problemų, susijusių su transportu ir ryšiais, laikotarpis. Kita vertus, gali būti labai didelių verslo ir finansinių projektų, įskaitant ir dalykinius ryšius su senais draugais, laikas. Tai gali būti aktyvus bendravimas su programuotojais ir kitais techninių profesijų specialistais, kurie padės mums įgyvendinti savo kūrybines idėjas. Merkurijus bus kilpoje, todėl mėnesio vidury gali atsirasti pirmieji tipiniai „atgal“ efektai, pasireiškiantys sutrikimais transporto sistemoje, pasibaigusiais santykiais, skambučiais iš praeities, grįžimu namo ar prie neužbaigtų darbų.

Nuo liepos 10 Venera juda versliosios ir išmaniosios Mergelės ženklu, todėl daugelis moterų galėtų susimąstyti apie verslą ir darbą, gali būti remiamos ir gauti sėkmingų pasiūlymų. Liepos 20-24 d. laikotarpiu Mėnulis Skorpione darys opoziciją Venerai su Neptūnu, todėl  moterys gali pajusti imuniteto susilpnėjimą, gauti trikdančių naujienų, gali tekti rimtai pabendrauti su gydytojais.

Liepos pabaiga bus pakankamai sudėtinga.  Marsas atbulas, Merkurijus – atbulas nuo 26 d., Saulė Liūte konfliktuos su Uranu ir Marsu, kurie gali trikdyti sveikatą, finansinį stabilumą, draugystę. Keturi veiksniai vienu metu gali sukelti rimtų gamtos, visuomenės, technologijų, verslo ir žmonių santykių sutrikimų. Gamtoje yra tikimybė, kad potvyniai, uraganai ir gaisrai kenks žemės ūkiui. Visuomenėje - tikimybė karštų konfliktų ir agresijos proveržių, asmeniniuose santykiuose – konfliktų, skyrybų, taip pat sveikatos problemų, ypač širdies veiklos.

R Merkurijaus laikotarpiu nuo liepos 26 d. ir net prieš savaitę, kaip visada, gali iš rikiuotės išeiti reikalinga įranga, telefonai, automobiliai, pagalbininkai. Galite prarasti ar sugadinti brangius daiktus ir juvelyrinius dirbinius, gali būti, kad reikės skubiai išspręsti studijų, poilsio, vaiko vystymosi problemas. Didėja gaisrų pavojus, versle yra daug nesėkmių, vėlavimų ir nesėkmių, ypač tarp Liūtams ir Vandeniams. Tačiau, kaip visada, turėtų atsinaujinti seni ryšiai, kontaktai su draugais, mes galime imtis pertvarkų ar svarbių darbų užbaigimo.

Liepos 27 d. laukiamas Mėnulio užtemimas Liūto - Vandenio ašyje su labai ryškiu Marso poveikiu. Šis užtemimas gali atnešti svarbių įvykių vaikams, turėti įtakos draugystei, sportui, kūrybiniam darbui. Todėl liepa visa bus gausi įsimintinomis situacijomis, kurios gali būti susiję su įvykiais, vykusiais prieš šešis mėnesius (vasaryje), o taip pat netgi tais, kurie vyko prieš 9 arba 18-19 metų, 2008-2009 ar 1999-2000 m.

Saulės priešprieša Marsui liepos 27 d. yra visos vasaros periodo pikas, viršūnė. Šis aspektas yra pavojingas dėl išaugusių traumų, konfliktų tikimybės, todėl jums reikia būti ypač budriems, atsargiems keliaujant, atostogaujant; neskubėkite pradėti naujo verslo; neskubėkite perkant ir parduodant stambius objektus; ypač atsargiai apsispręskite dėl vestuvių.

Marso padidinto aktyvumo laikotarpiu galimi  perversmai, riaušės ir bandymai užgrobti valdžią pasinaudojant jėga. Todėl vasaros poilsiui, kelionėms svarbu pasirinkti šalis, kuriose nėra jokių problemų ir neramumų.

Nepaisant didelės sudėtingų ir prieštaringų situacijų danguje koncentracijos,  tikėkimės, kad galėsime pasinaudoti šia kosmine energija visų pirma tam, kad pakeistume savo gyvenimą, priimtume geresnius sprendimus, ypač susijusius su vaikais ir kūryba.

JŪSŲ astrologė VEGA VIDA

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x