Dalinis SAULĖS UŽTEMIMAS kaip astronominis reiškinys vyks 2018 m. liepos 13 d. 03.48 Lietuvos laiku Vėžyje.

Astrologiškai tai reiškia, kad bus „daug Mėnulio", t. y. emocijų, ir „mažai Saulės", t. y. sąmonės. Saulės užtemimo metu labai svarbu nusistatyti ir būtinai užsirašyti savo tikslus (tai užtemimo potencialas tam, kad galėtumėte numatyti savo asmeninę savirealizacijos programą ateinantiems 6 mėnesiams). Iš pradžių galima painiava, tačiau ilgainiui transformuojantys pokyčiai bus jums naudingi. Saulės užtemimo laikas - tai provokacijų, iliuzijų, apgaulių laikas. Todėl stenkitės viską vertinti pozityviai, kad ateinantys 18,5 metų irgi būtų pozityvūs: Saulės užtemimas leidžia mintimis sukurti socialinės ir materialinės ateities vizijas.

Neišsigąskite, jei sutriks sveikata: galimas galvos skausmas, spaudimo šuoliai, širdies skausmai, lėtinių ligų paūmėjimas.

UŽTEMIMŲ KORIDORIUS yra laikas tarp dviejų užtemimų, einančių vienas po kito - tarp Saulės užtemimo liepos 13 d., įskaitant Mėnulio užtemimą liepos 27d., ir rugpjūčio 11 d. dar vieno Saulės užtemimo. Šis laikotarpis įjungia vystymosi programas ateinantiems 18,5 metų. Šiemet jis bus labai ilgas – net 29 dienos (paprastai trunka apie porą savaičių), ir tai didina įvykių fatališkumą. Šiuo metu patartina atsikratyti visko, kas jums trukdo. Prisiminkite, kad viskas, kas įvyksta tokiu laikotarpiu, jau nebegali būti keičiama, ir kiekvienas gauna tai, ko yra nusipelnęs. Todėl koridoriuje nuo liepos 13 d. iki rugpjūčio 11 d. atidžiai stebėkite, kas vyksta jūsų gyvenime, ir klausykite savo intuicijos. Svarbiausias dalykas - požiūris į tai, kas vyksta: negatyvios reakcijos situacijas apsunkins, o suvokimas, kad viskas, kas vyksta, yra vertingos pamokos, suteiks naujų galimybių.

Užtemimų koridoriaus metu smarkiai išauga teisinių ginčų ir atvirų konfliktų skaičius. Nerekomenduojama priimti lemtingų sprendimų. Ypač atidžiai apsvarstykite, jei esate suplanavę persikelti, emigruoti, susituokti, pakeisti darbo vietą ar steigti įmonę. Statistika taipogi teigia, kad šis laikas yra padidinto mirtingumo, tad būkite atsargūs ir venkite avantiūrų.

Labai svarbios UŽTEMIMŲ VIDURIO dienos: liepos 20-ą ir rugpjūčio 4 d.

Šiomis dienomis galite leisti sau padaryti tai, kas jums visada atrodė kaip neįveikiama, niekad ir jokiu būdu negali būti įgyvendinta: energetiškai įkraunami spontaniški dalykai, tačiau nėra tinkamos tam, kas suplanuota, įprasta, patikrinta. Kadangi 
Užtemimų vidurio taškai aktyvina karminius klausimus, reikia būti pasirengusiems pačioms netikėčiausioms Likimo „dovanoms“, išprovokuotoms laisvės poreikio ir visiško kontrolės praradimo. Galimi netikėti, nenuspėjami įvykiai, procesai, reiškiniai. Geriau neplanuoti nei skrydžių, nei kelionių – galimi įvairūs trukdžiai, chaosas.

Astrologinis patarimas gimusiems liepos 20 ir rugpjūčio 4 - nepradėkite nieko svarbaus, nepriimkite svarbių sprendimų, nes jie gali realizuotis visiškai nenuspėjamais keliais, jų eigą gali pakeisti visiškai nenumatytos aplinkybės, atsitiktinumai. Labiausiai verta sutelkti dėmesį ir pasinerti į save tam, kad intuityviai suprastumėte pasąmonės programas - ką reikia keisti, ko atsisakyti, kad transformacija būtų lengvesnė. Tuomet pajausite daugiau energijos, atsiras ištvermės, valios, galimybių įtakoti procesus.

Užtemimų metu RIZIKOS zonoje atsiduria trys Zodiako ženklai – Vandenis, Liūtas, Ožiaragis - ir tie, kurie yra gimę tarp liepos 13 ir rugpjūčio 11 d. Kurias gyvenimo sritis labiausiai gali paveikti Užtemimai, galima sužinoti asmeninėje astrologinėje konsultacijoje. Kam smalsu, kreipkitės.

Linkiu kuo daugiau pozityvių pokyčių Jūsų gyvenimuose.

Astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x