Paskutinėmis Veneros versliojoje ir racionaliojoje  Mergelėje dienomis, ieškome naudos sau, bendraujame su dalykiškomis moterimis, tvarkomės namuose, biure, sprendžiame sveikatos, mokymosi  problemas, konsultuojamės su gydytojais, buhalteriais, ieškom tinkamų mokytojų savo vaikams. Taipogi taupome ir vengiame rizikingų sprendimų.

Rugpjūčio 1 - 3 d.  planetų sąveika įtempta. Pavojingos, avaringos dienos. Aviacijos katastrofos. Nerekomenduojama atlikti sudėtingų techninių darbų, remontuoti naudojant elektrinius įrankius. Atkreipkite dėmesį į ilgesnes ir tolimesnes keliones, oro susisiekimą atidėkite vėlesniam laikui. Sudėtingos oro sąlygos. Atmosferos anomalijos, audros, perkūnijos, kruša, nenormalūs krituliai.

Rugpjūčio 5 d. – įtemptas R Merkurijus sukels daug problemų, dirbant su dokumentais, iškraipymus informacijos, klaidas perduodant svarbią korespondenciją, registruojant dokumentus. Būkite atsargūs ir keletą kartų patikrinkite visus gaunamus ir siunčiamus dokumentus. Galimas vėlavimas finansinių atsiskaitymų ir prekių  ryšių, interneto, kompiuterinių sistemų ir tinklų trikdžių. Šie reiškiniai tikėtini visą pirmą mėnesio pusę. Rekomenduojama iš anksto numatyti alternatyvius ryšių kanalus ir transporto mainus.

Rugpjūčio 7 d.  Venera pereina  į savo valdas - Svarstyklių ženklą ir džiaugsmingai susitinka su R Marsu. Palankus laikas partnerystės santykių suderinimui, atstatymui arba harmoningam nereikalingų ryšių ir kontaktų nutraukimui. Sunkiausių santykių problemų sprendimus geriausiai atidėti laikotarpiui po  Saulės užtemimo. Šiuo metu galite pertvarkyti savo darbą ir bendravimą su vyrais, permąstyti draugystės sampratą, pasinerti į sudėtingus, tačiau įdomius techninius ir kūrybinius projektus.

Rugpjūčio 8-9 d. laukiama karšti įvykiai, susiję su R Merkurijumi, patekusiu į Saulės sudeginimo zoną. Svarbu, kad jūsų galva būtų šalta ir pasirengusi nenumatytiems sutrikimams vykstančiuose procesuose. Ypač tų, kurie turi bent kažką svarbaus Liūte.

Rugpjūčio 11 d. -  Jaunatis Liūte kartu su daliniu Saulės užtemimu. Užtemimas aktualizuos klausimus,  susijusius su tolesniu socialiniu ir profesiniu tobulėjimu. Galimos kritinės situacijos, kurioms prisireiks skubių sprendimų. Gali tekti spręsti dilemą, susijusią su darbo vietos, pobūdžio ir veiklos rūšies pakeitimu. Daugelis gali nuspręsti pakeisti savo profesiją arba pakelti savo profesinį lygį. Galite suvokti, jog būtina persikvalifikuoti į naujausias, perspektyviausias profesijas. Priešingu atveju jūs rizikuojate likti be darbo.

 Rugpjūčio 13 d.  Marsas atbuliniu judėjimu įeina į Ožiaragio ženklą. Selena įeina į Liūto ženklą. Klasikinis Šviesos – Tamsos konflikto derinys. Vienintelis išeitis - pabandyti neįsitraukti į bendrą paniką ir išlaikyti vidinę harmoniją.

Rugpjūčio 17-18 d. bus aktyviai girdima žvaigždės Achernar vibracija. Tai yra viena iš žvaigždžių, suteikiančių pasauliui asmenybes, kurios pakeičia pasaulio likimus. Laukime talentingų naujagimių.

Rugpjūčio 19 d. - Merkurijus grįžta į tiesioginį judėjimą Liūto ženklu. Sunki diena keičiantis ir gaunant svarbią informaciją. Svarbius susitikimus ir kontaktus geriausiai būtų kelioms dienoms atidėti. Tačiau gausime visą reikiamą informaciją, kaip atstatyti reikalus, suprasime savo ateities tikslus iki lapkričio ir suvoksime būtinų veiksmų programą. Pagrindinis patarimas - nespirgėti ir neskubėti. Beje, gaisrai kelia didelį pavojų, ypač pramogų metu.  Galimi aidai prieš 13 metų vykusių įvykių. Trukdys pinigų, prekių, kelių eismo problemos, tad būkite pasirengę netikėtumams. Sveikatos srityje galimi kraujo spaudimo svyravimai, aritmija, problemos žmonėms su lėtinėmis širdies ligomis. Reikalingas tausojantis režimas, venkite perkrovų.

Rugpjūčio 23 d. Saulė praeina į Mergelės ženklą. Geras laikas apibendrinti preliminarius vasaros rezultatus, sudėlioti akcentus, numatyti pagrindines užduotis 2018 metų rudeniui.  Gera diena reikalams ir dokumentams sutvarkyti. Netyčia galite rasti ilgai ieškotus dalykus, pamestus dokumentus.

Rugpjūčio 26 d. -  Mėnulio Pilnatis Žuvyse, esant Saulei Mergelėje. Ši Burės konfigūracija pripildo jūsų projektų bures šviežios žemės energijos ir duoda pradžią pačių fantastiškiausių jūsų planų ir projektų realizacijai. Šios dienos svajonės ir planai artimiausiu metu gali tapti apčiuopiama realybe. Stenkitės aiškiai išreikšti savo mintis ir užtvirtinkite viską popieriuje arba dokumento byloje. Pavadinkite savo projektą "Ateitis",  ir greitai ji taps dabartimi. Patikėkite savimi ir savo burėmis.

 Rugpjūčio 27 d. Marsas grįžta į tiesioginį judėjimą Ožiaragio ženkle. Būtina patikslinti prioritetines projekto plėtros sritis. Verslo srityje iki rugpjūčio pabaigos – vėlavimas,  trikdžiai, rimtos kliūtys. Neskubinkite įvykių.

Rugpjūčio 30 - 31 d. – avaringos, pavojingos dienos. Panašios kaip mėnesio pradžioje.

 

ASTROLOGĖ VEGA VIDA

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x