Rugpjūčio 16 - 21 d. MERKURIJUS tampa direktiniu, gražiai bendraudamas su venera. Gali būti susrikosios komunikuojant. Palanku ieškoti santarvės šeimyniniuose santykiuose, taikiai išsprties konfliktams, pasikalbėti iš širdies, papasakoti mylimiems apie savo jausmus.

Rugpjūčio 23 d. SAULĖ pereina į Mergelę. Gerai analizuoti savo idėjas ir užduotys. 

Susidarys Žemės stichijos trigonas SAULĖ - SATURNAS - URANAS, kuris veiks iki 27 d. ir autobusas palankus savirealizacijai, ypač techninėje sferoje, tiksliose moksluose, astrologijoje. Galimos netikėti sprendimai, bus užmezgami įdomūs nauji ryšiai. Bendraukite su draugais, renkite prezentacijas. Viršininkai bus palankūs jums, o tai reiškia karjeros augimo perspektyvas. Tai, kas bus pradėta šioje periodo, duos gerą derlių.

Rugpjūčio 24 - 29 d. VENERA konfliktuos su PLUTONU, o MARSAS suksis į tiesų kelią. Jausmai liesi kraštą, intensyvūs autobusai, sustiprina noras valdyti savo partnerius, todėl galite būti neadekvatūs, pavydūs, piktybiniai ar manipuliaciniai. Emocinė įtampa gali tapti nevaldoma ir sprogti pykčiu, agresija. Saugokite savo turtą ir finansus. Jokiu būdu neskolinkite ir nesiskolinti.

Ypatinga diena - rugpjūčio 26 d. Tądien Žuvyse naktį MĖNULIO Pilnais, aplink konfliktą VENERA su PLUTONU, MERKURIJUS - su JUPITERIU, kuris sustiprins SATURNO ir URANO galias. Emociškai stiprus laikotarpis, kurio metu gali būti įvairios transformacijos, konstruktyvūs pokyčiai, o jūsų planas tikrins ir koreguos realybę.

ASTROLOGĖ VEGA VIDA

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x