Kiekvieno iš mūsų gyvenime anksčiau ar vėliau atsiranda partneris, o mūsų su juo santykiai būna panašūs į bėgimą uždaru ratu. Šį žmogų vienu metu ir mylime, ir nekenčiame. Jums labai sunku būti kartu, bet ir be JO (JOS) gyvenimas atrodo nepakeliamas. Vieną prie kito Jus traukia  nesuvaldoma jėga, ir patys nepajėgiate suprasti, kuo JIS (JI) Jus taip užkabino... Pažįstama situacija? Tai KARMINIAI SANTYKIAI. Kenčiame, bet ar žinome, DĖL KO iš tiesų jie yra reikalingi.

Taip, tai tiesa: šie santykiai yra REIKALINGI. Todėl, kad tokie santykiai yra viena iš svarbių, Visatos mums pateiktų PAMOKŲ, skirtų karminei patirčiai įgyti. Karminių pamokų metu išmokstame išjausti praeities situacijas, atiduoti karmines skolas, prieiti prie teisingų išvadų ir įgyti mokėjimų, reikalingų mūsų ateičiai.

KODĖL MES PRADEDAME KARMINIUS SANTYKIUS?

“Kartojimas – mokslų motina. Karminių santykių atveju geriau nepasakysi. Kažkada, paėjusiame gyvenime (o gal ir ne viename) Jūs jau buvote susitikę, ir kiekvieną kartą santykiuose situacijos, kurios būdavo tarp Judviejų, likdavo neužbaigtos. Jums nepavyko išlieti savo emocijų, Jūs nepadarėte išvadų, ir tiesiog taip nieko ir neišmokote praeityje iš Jūsų ankstesnio buvimo kartu. Karminių santykių tarp VYRO ir MOTERS reikia tam, kad galiausiai vis tik išmoktume svarbią pamoką ir galėtume gyventi taikoje ir ramybėje su savimi pačiu ir pasauliu.

8 PATARIMAI, KAIP IŠEITI IŠ KARMINIŲ SANTYKIŲ

Karminiai santykiai gali būti tokie nepakeliami, kad galiausiai Jūs nusprendžiate, kad metas juos nutraukti. Tačiau tą daryti reikia atsargiai: neišmokus pamokos, paliekama „antramečiauti“, o tai reiškia, kad kiti santykiai NIEKUO NESISKIRS nuo turėtų...

Todėl svarbiausia SUPRASTI, būtent ką Jums norėjo pasakyti Visata, atsiųsdama pamoką. Išanalizuokite savo būseną, prisiminkite esmines situacijas, savo elgesį jose ir rezultatus. Pamatykite KLAIDAS, tačiau jokiu būdu nesijauskite KALTI. Priimkite praeitį kaip patirtį. Būtinai užsirašykite savo išvadas.

Prisipažinkite, kad tai Jūs ir tik Jūs esate ATSAKINGAS už tai, kas vyksta Jūsų gyvenime. Jokiu būdu nesuverskite atsakomybės partneriui. Tai Jūsų gyvenimas ir Jūs gyvenate taip, kaip Jums atrodo reikalinga. Viskas juk Jūsų rankose.

Atsakykite sau į klausimą „Ką aš GAVAU šiuose santykiuose?“ Gal tapau kantresnis, gal išmokau atvirai reikšti savo jausmus, o gal supratau, koie svarbūs man yra protėviai...

Nuoširdžiai PADĖKOKITE partneriui už tai, kad jis drauge su Jumis mokėsi Visatos pamokų, išmokė Jus kažko naujo, priminė apie svarbius dalykus (pav., kad svarbiausia mylėti save).

ATSISVEIKINKITE su partneriu ir tomis nemaloniomis mintimis ir jausmais, kurie lydėjo Jus, Jums būnant kartu. Mintyse  ištarkite „Sudie!” ir paleiskite į visas keturias puses. PALEIDIMAS – svarbi išėjimo iš karminių santykių dalis, nepraleiskite jos.

Jei gyvenote kartu, persikelkite į kitą butą, dar geriau – kitą miestą. Nutraukite BET KOKĮ BENDRAVIMĄ – neatsiliepkite į bandymus susisiekti, jei partneris niekaip nenorės Jūsų paleisti. Nukirpkite visu Jus siejusius siūlelius. PAMOKA IŠMOKTA – Jūsų daugiau niekas negali surišti. .

NEBANDYKITE stačia galva nerti į naujus santykius. Išmokite VIENUMOJE leisti laiką įdomiai, prasmingai, pasimėgaujant vienatve. Meditacija, joga, mudros, šokis, pasivaikščiojimai gamtoje, kultūriniai renginiai, dovanėlės patiems sau padės atstatyti vidinę harmoniją, ir tuomet ateis jausmas, kad SVARBIAUSIAS ŽMOGUS JŪSŲ GYVENIME ESATE JŪS PATS.

 Nevenkite bendravimo ir naujų pažinčių, tačiau visada galvokite apie IŠMOKTĄ PAMOKĄ ir PATIRTĮ. Neskubėkite gyventi, mėgaukitės kiekviena akimirka, suderinkite save pozityvo režimu ir reikalingi žmonės patys ateis.

KAIP ATPAŽINTI KARMINIUS SANTYKIUS?

Kiekvienas iš mūsų yra kažkam KARMINIS VALDOVAS ir gali tapti kažkieno KARMINIU VERGU. Aštuntas Zodiako ženklas nuo mūsiškio yra mūsų KARMINIO VALDOVO ženklas. Avino karminis valdovas  - Skorpionas, Skorpiono – Dvyniai;  Svarstyklių karminis valdovas - Jautis, Žuvų – Svarstyklės,  ir t.t. Moko Valdovas, mokosi  Vergas. Kai Vergas pamokas išmoksta, Valdovas pats išeina.

Tokie santykiai patys sunkiausi. Pora gali susituokti, netgi neišsiskirti iki grabo lentos, ir visą gyvenimą būti nelaimingi...

KAIP IŠGYDYTI KARMINIUS SANTYKIUS

Karminiai santykiai ne visada gali būti vien negatyvi patirtis, pasmerkta žlugti. Jei ABU NORITE ir turite jėgų dirbti su santykiais, taisyti savo klaidas ir siekti harmonijos, Jūs galite santykius išgydyti. Tuomet kartu su partneriu pagalvokite, kokią pamoką atsiuntė Aukštesniosios jėgos, užsirašykite išvadas, ko išmokote, kokias savybes įgijote. Išsiaiškinkite dėl SKRIAUDŲ IR NUOSKAUDŲ, kurias turite vienas kitam, prisiminkite visas negatyvias situacijas ir pajuskite BENDRĄ atsakomybę už viską, kas vyko Jūsų poroje. NEKALTINKITE vienas kito, o atvirai prisipažinkite, jog SUPRANTATE savo atsakomybę už Jūsų bendravimą ir aptarkite, kas PRIVEDĖ prie vienokio ar kitokio rezultato.

Prisiminkite MALONIUS buvimo kartu epizodus. Pagalvokite, kodėl būtent tada Jums buvo gera, ką galvojote, jautėte, veikėte. Padėkokite vienas kitam už laiką, praleistą kartu, ir PATIRTĮ – tiek teigiamą, tiek neigiamą, kurią gavote KIEKVIENAS iš Jūsų.

Jei ABU partneriai nuoširdžiai ir ATVIRA ŠIRDIMI gydys santykius, įvyks taip vadinamas KARMINIS NUNULINIMAS, ir Jūs galėsite pradėti viską nuo tuščio lapo.

Aptarkite ateities planus, pagalvokite, kaip puoselėsite santykius (bendros išvykos, naujas interjeras, naujas bendras hobis) Visa tai Jus labai suartins. Susitarkite dėl taisyklių, pvz., niekada nepriekaištauti, duoti vienas kitam asmeninės erdvės ir laiko, nepriminti praeities įvykių (jei situacijos jau išsisprendę ir jausmai išskaudėję), atsisakyti nuo žalingų įpročių.

Pabaigai - svarbus patarimas: KALBĖKITĖS! Skamba paprastai, tačiau iš neišsakytų jausmų, nutylėtų situacijų, užuominų ar įtarinėjimų gimsta NESUPRATIMAS, partneriai tarsi atsitveria siena. O sugriauti ją galima tik ŽODŽIAIS. Jei kas nepatinka – išsakykite, jei kas jaudina – pasidalinkite. Tik ne priekaištingu tonu, o ramiai. Ir būkite pasiruošę visada IŠKLAUSYTI, IŠGIRSTI IR PRIIMTI tai, ką pasakys partneris.

Santykiai – tai darbas, tad jei pastangos menkos, tai ir rezultatas prastas. Sėkmės Jums ir asmeninės laimės.

ASTROLOGĖ Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x