Rugsėjo 6 d.  įvykiai du: SATURNAS grįžta į tiesų kelią Ožiaragio ženkle, MERKURIJUS įeina į savo valdas Mergelėje.

SATURNAS atsako už karjerą, vadovus, patikimumą, statybas, protėvius, todėl jo judėjimas tiesiai gali ženkliai pagerinti situaciją visose šiose sferose. Tai ilgalaikių uždavinių ir strateginių tikslų nustatymo laikotarpis, projektų, skirtų ilgalaikei perspektyvai ir plėtrai, pradžia.

Stipraus Merkurijaus dėka atsiranda tvarka dokumentuose ir buhalterijoje.  Bendravimas tampa sausas, dalykinis, konkretus, o tai naudinga ir vaikams, ir jų tėveliams. Pozityvių įvykių gali tikėtis Mergelės,  Ožiaragiai, Jaučiai. Darbams sukantis, gali nelikti laiko švelniems žodžiams.

Merkurijus harmoningai bendrauja su struktūros ir atsinaujinimo valdovais – Saturnu ir Uranu, Žemės stichijos ženkluose. Jie atsako už verslą, o tai reiškia galimas sėkmingas dalykines iniciatyvas ir renginius.

 Rugsėjo 9 d. – vėl du įvykiai: MĖNULIO Jaunatis Mergelėje, VENERA įeina į Skorpiono ženklą.

JAUNATIS kaip visada paleidžia naujo mėnesio programą. Tai atsinaujinimas sveikatos, mitybos, dienos ritmo, profesinių ir buitinių pareigų temose. Lengviau bus tvarkytis darbe ir namuose, moksle ir naminiame gyvenime, surasti gerus daktarus, remontininkus, namų ir verslo pagalbininkus.

Jaunatį pastiprina JUPITERIS, NEPTŪNAS IR PLUTONAS. Jie gali padėti mums įgyvendinti idėjas stambiame versle, ypač medicinos, farmacijos, slaptų žinių, muzikos, chemijos, naftos produktų srityse. Labiausiai jaunatis įtakos Mergelę, Žuvis, Ožiaragį ir Skorpioną.

Meilės, geros nuotaikos, žmogiškų santykių planeta VENERA atsiduria pačioje sunkiausioje jai padėtyje. Galimas imuniteto susilpnėjimas ir moteriškos ligos, nerimastingos naujienos asmeniniame gyvenime, sudėtingos finansinės situacijos ir daug kas, galintis pagadinti nuotaiką. Vyrai gali įsivelti į lemtingus meilės santykius, kurie išsunks juos moraliai ir finansiškai. Su moterimis kontaktai gali būti apsunkinti tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, o to priežastis gali būti pavydas, rungtyniavimas, finansiniai interesai ar negarbinga užkulisinė konkurencija. Apskritai žmonių santykiuose bus daug kovos, aistrų, vienas kito išnaudojimo, motyvuojamo seksualinių aistrų ir finansų. Be abejo, kuo daugiau bendraukime su moterimis Skorpionėmis, kurios priduos gilumo ir išminties, privers mus atidžiau ir giliau žiūrėti ir matyti. Tačiau jei pabendravus su kuriuo nors žmogumi mus aiškiai suges nuotaika, prarasime pinigų ar dings daiktai, reiškia, mūsų apsauga susilpnėjusi ir turime stengtis ateity su jais vengti kontakto.

Dėl retrogradinės kilpos VENERA SKORPIONE bus beveik iki Naujųjų, su pertrauka lapkrityje.

Rugsėjo 11 d. MARSAS patenka į Vandenio ženklą. Vyriškoji planeta judės draugystės, bendravimo, kūrybos, neįtikėtinų idėjų, šiuolaikinių technologijų ženklu. Galimybės TV darbuotojams, ryšių matematikams, programuotojams, lakūnams, astrologams, inžinieriams, nekonservatyviems mokslininkams, kurie atviri naujoms idėjoms. Šių profesijų atstovai bus ypatingai įdomūs moterims, na, o mus visus trauks kolektyvinė kūrybinė veikla, norėsis įsisavinti naują techniką, kils kūrybinių idėjų, gims talentingi intelektualiniai sprendimai. Dauguma norės paiškylauti, pakeliauti su draugais, drauge pasportuoti. Aktyviausi bus Oro stichijos ženklai – Dvyniai, Svarstyklės. Sunkumai gresia Liūtams - jiems gali tekti įvertinti stiprių konkurentų ar kolegų įtaką ir elgtis pagal kitų taisykles, išmokti dirbti komandoje.

Rugsėjo 12-14 d. MARSAS konfliktuos su Uranu. Galimos avarinės situacijos transporto, aviacijos, sporto srityse. Gali nutrūkti santykiai dėl nežaboto laisvės troškimo ir šeimos gyvenimo priešpriešos draugų ratui. Tad moterims patartina šiek tiek atleisti vadeles, kad mėnesio gale vėl galėtų susigrąžinti vyrus prie savo šono.

 Rugsėjo 22 d. MERKURIJUS ateina į  Svarstykles. Ir prasideda aksominis rudens laikotarpis. Daug komercinių kelionių ir derybų. Bendravimas grožio, meno ir tarpusavio bendrų veiksmų temomis. Galimas susirašinėjimas – nuo meilės laiškų iki juridinių. Tai ir sprendimų priėmimo laikas partnerystėje.

 Rugsėjo 23 d. - SAULĖ patenka į Svarstyklių ženklą. Pats laikas suderinti asmeninius santykius. Kuo daugiau laiko skirkime partneriui, visuomeniniam ir kultūriniam gyvenimui. Palanku kurti įvaizdį, atnaujinti interjerą. Šiuo metu svarbu išmokti atskirti naudingus ir bereikalingus socialinius ryšius, nedalyti savo laiko ir dėmesio visiems iš eilės, apginti teisingumo principus bendraujant.

 Rugsėjo 25 d. – MĖNULIO PILNATIS. Saulė Svarstyklėse, Mėnulis – Avine akcentuoja asmeninių santykių klausimus, svarbius dalykinius ir asmeninius susitikimus, žmogaus ir visuomenės tarpusavio sąveiką. Šiuo metu reikia garsiai apie save pranešti pasauliui, burti partnerių komandą. Pilnatį aštriai įtakoja Saturnas Ožiaragyje, tad galimos aštrios situacijos, konfliktai politikoje, derybose, asmeninėje erdvėje dėl darbo, nekilnojamojo turto, su tėvais. Pilnatis apšviečia visus procesus ir padaro juos matomus, tad lengviau suprasti tikrus žmonių elgesio motyvus, ir sunkiau kažką išlaikyti paslaptyje. Galite prasčiau miegoti, venkite operacijų, būkite ypatingai atsargūs kelyje. 

Rugsėjo 26 d. - Chironas atvirkštiniame judėjime grįžta į Žuvų ženklą. Darbotvarkėje - dvasinio vystymosi klausimai, tiek individo, tiek civilizacijos apskritai.  Chironas sujungia realų- materialinį ir subtilų - dvasinį pasaulius. Šis santykis reikalauja vidinės ir išorinės harmonijos. Ar galime susidoroti su destruktyviomis, nykstančiomis tendencijomis ir eiti Harmonijos ir savęs tobulėjimo keliu - priklauso nuo kiekvieno iš mūsų. Kaip ir tai, koks bus ateities pasaulis. Sukurkime harmoniją, ir pasaulis taps tobulesnis ir švaresnis.

 

Astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x