Spalio 5 d. VENERA pradeda atbulai judėti Skorpione – ženkle, kuris susijęs su emocinėmis, finansinėmis krizėmis ir ligomis. Veneros kilpa atkartoja įvykius, buvusius prieš 8 ir 16 metų. Tad ieškokime paralelių tarp 2002 ir 2010 metų įvykių, ypač meilės, bendravimo, partnerystės temose. Taip pat verta prisiminti 2017 m. kovą – balandį. Ir šį rudenį gali išsispręsti sudėtingos tuomet prasidėjusios situacijos, arba gali tekti priimti naujus, pakoreguotus sprendimus, kaip pavyzdžiui, dar kartą persikraustyti arba išeiti iš darbo, į kurį atėjote prieš pusantrų metų. Arba dabarties įvykiai aidu atsilieps 2020 metų pavasarį, kai Venera vėl judės atbula Dvyniuose.

RETRO VENEROS laikotarpiu mažiau pramogaujame ir daugiau mąstome, perkainojame vertybes, santykius su žmonėmis. Galimi sveikatos sutrikimai, ypač moterims. Neverta leistis į naujus santykius ar dalykinius kontaktus. Verslo reikalai taip pat stringa, todėl neverta pradėti nieko naujo, nes bus sunku rasti tinkamus darbuotojus. O ir darbe problemos linkę atsirasti tiesiog iš nieko.  Galimos problemos su skolomis ar skolininkais. Išmintingiausia būtų pasiruošti pokyčiams ar svarbiems darbams, susijusiems su drabužiais, interjeru, grožiu, moterimis. 40 – iai dienų atidėkite visus svarbius sprendimus, susijusius su meile, brangiais pirkiniais, dalykine partneryste. Moterims reikalai suksis sudėtingiau, nei vyrams, dažnai aplinkybės bus ne jų pusėje. Todėl dėsningai atsiras trauka psichologijai, astrologijai, religijai. Iš praeities gali sugrįžti kažkada buvę draugai ar meilužiai, suliepsnoti senos meilės laužai.

Spalio 9 d. MĖNULIO Jaunatis patekės PLUTONO įtakoje. Plutonas susijęs su skolomis, aplinkoje tvyrančia įtampa ir su nekilnojamu turtu. Tad planuokite, kaip susidorosite su sunkumais versle, dalykinėje partnerystėje, santuokoje. Svarstyklės – tai partnerysčių ženklas, ir R Veneros laikotarpiu santykiai praeis rimtus išbandymus.

Iki 10 d. tebesitęs visą rugsėjį nuolatos juntamas MARSO - VENEROS konfliktas, tad ir lyčių tarpusavio santykiai bus sudėtingi, įtempti, kupini audrų ir aistrų, nes nei viena pusė nenorės ieškoti kompromiso – tiek bendravimo, tiek skolų, tiek sveikatos klausimais.

Spalio 10 d. bendravimo planeta MERKURIJUS ateina į Skorpioną, ir nuo to momento finansiniai ir psichologiniai bendravimo motyvai bus prioritetiniai. Aplinkiniai bus įtaresni, uždaresni, aštresni, gali išlįsti nemaloni informacija arba šokiruojančios naujienos.

Spalio 10-19 d. MERKURIJUS Skorpione konfliktuos su MARSU Vandenyje. Tai finansiniai ginčai, dalykiniai nesutarimai, avarijų pavojus, lydimas išlaidų... Dėmesio Skorpionai, Vandeniai, Jaučiai ir Liūtai! Konflikto energiją nukreipkite į intelektualinį ar finansinį darbą. Svarbiausia, kad sektumėte savo ištariamus žodžius: pasak patarlės, „žodis žvirbliu išlekia, jaučiu sugrįžta“. Ir ne bet kur, o į jūsų darbą ir tarpasmeninius santykius. Marsą Vandenyje produktyviai panaudokite techniniame darbe, ypač internete, nesileiskite į ginčus su draugais ar į virtualias „kovas“, taipogi nesudarykite problemų mylimiesiems dėl savojo padidinto laisvės poreikio.

Spalio 11-12  pačios kritiškiausios tiek finansine, tiek moraline prasme. Verta prisiminti, kas jūsų gyvenime vyko liepos 13 d. užtemimo metu, kadangi ši Jaunatis aktyvuos lemtingus to laikotarpio pokyčius. Labiausiai tai palies Jaučius, Liūtus ir Vandenius.

Ryškiausias Skorpiono poveikis pasireikš spalio gale. Skorpionas negailestingai tikrins mūsų atsparumą visuose lygmenyse, stebės, kaip priimame negatyvias naujienas meilės, verslo ar politikos sferose.

URANAS taipogi neramus: nuo spalio 23d.  iki 31 d.  bus padidinta skyrybų ir santykių nutrūkimo tikimybė, taip pat finansinių praradimų ir sveikatos problemų pavojus. Šiam laikotarpiui verčiau neplanuokite svarbių dalykų – nepradėkite verslo, nepasirašinėkite dalykinių partnerystės sutarčių, nekeiskite gyvenamosios vietos, venkite stambių pirkinių, ir, be abejo, nesituokite. Sunkiausia, ko gero, bus Jaučiams ir Avinams. Jei jausite, kad jums "viskas blogai", suraskite gerą Skorpioną, kuris padės nugalėti visas emocines, medicinines ir finansines audras.

Spalio 25-26 d. R VENEROS pikas – susijungimas su SAULE. Tai gali būti pikas sveikatos būklės, santykių krizės, tačiau žinant, kad bet kuris susijungimas yra naujas startas, sulauksime svarbių pažinčių, priimsime svarbius sprendimus savo jausmų, vertybių, sveikatos, finansinės partnerystės klausimais. 

Spalio 31 d. MERKURIJUS persikraustys į pozityvųjį Šaulį, ir jau sulig šia diena pasijusime geriau. O nuo lapkričio 8 d. laimės planeta Jupiteris irgi persikraustys į Šaulį, tad sunkių išbandymų metai pagaliau baigsis!

Linkiu Jums optimizmo ir daugybės pozityvių permainų.

Jūsų astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x