Sausio 1 d. Marsas atvyksta į Aviną. Prasideda aktyvios veiklos laikotarpis. Marsas savo būste suteiks jėgų ir energijos planų, svarbių projektų įgyvendinimui, judėjimo į tikslą pradžiai. Energijos impulsas  paskatins imtis veiksmų net pačius vangiausius.

Sausio 5 d. Merkurijus pereina į Ožiaragio ženklą. Kintančios oro sąlygos gali sukelti įvairių nesklandumų ir netikėtumų. Tačiau mintys bus racionalios ir konkrečios.

Sausio 6 d. svarbūs du įvykiai:

- Uranas sukasi į tiesioginį judėjimą. Tai laikas, kuris lemia ilgalaikių tikslų ir uždavinių nustatymą. Urano pasirengimas 7-erių metų perėjimui į  Jautį eina į pabaigą . Uranas Jautyje atneš  naują mokslo ir technologijų revoliuciją. Kiekvienas, kuris susiras įdomią, perspektyvią veiklos sritį informacinių technologijų, informaciniame-komunikaciniame versle, interneto technologijų, aplinkosaugos projektų, Vandenio eros architektūros srityje, susikurs stabilų pagrindą jos plėtrai ateinantiems 21–35 -eriems metams.

- Jaunas Mėnulis ir dalinis Saulės užtemimas Ožiaragio ženkle. Veikiant Saulės užtemimo vibracijoms, reikės suprasti savo tikslus ir prioritetus, būdus, kaip juos pasiekti. Prasideda  pirmasis  užtemimų koridorius. Svarbūs, reikšmingi sprendimai šiuo laikotarpiu nerekomenduojami.

Sausio 7 d.  Venera įeina į Šaulį. Nors žemiškai Venerai nėra ypač gera ugnies ženkle, tačiau šį kartą ji arti Jupiterio, ir tai yra perspektyvus laikotarpis tiek asmeniniame, tiek materialiniame plane. Visas sausis bus nuspalvintas  ryškiais, nepamirštamais susitikimais, naudingais kontaktais ir pažintimis. Mėnesio pabaigoje kūrybiškiausi žmonės galės rimtai pagerinti savo finansinę padėtį. Galimas lemtingas susitikimas, perspektyvių, kūrybingų santykių plėtra.

Sausio 10 d. Saulės - Plutono sąjunga harmoningai dera su Mėnulio - Neptūno sąjunga ir sukuria prielaidas visapusiškam, giliam asmenybės ir gyvenimo transformavimui. Šiuo metu priimami tinkami įvairiapusiški sprendimai gali padėti pakeisti jūsų gyvenimą geresne linkme. Tačiau  šiuos ketinimus geriau įgyvendinti pasibaigus užtemimo koridoriui, t.y. mėnesio pabaigoje.

Sausio 13 d. Mėnulio-Marso kvadratūra Merkurijui – Saturnui: problemų ir įtemptų situacijų laikotarpis. Pareikalaus ieškoti skubių sprendimų. Gali įstrigti projektai. Gali būti rimtų transporto problemų. Avarinis, streso laikotarpis. Šią dieną geriau nevykti į ilgalaikę kelionę, į užsienį: užtemimų koridoriaus vidurio taškas įspėja apie pavojų keliuose.

Sausio 21 d. - Mėnulio užtemimas. Mėnulis Liūte, Saulė Vandenyje. Dienos sudėtingos partnerystės, asmeniniams santykiams. Galimi ginčai ir konfliktai dėl smulkmenų. Gali iškilti klausimas dėl laisvės lygio santykiuose. Pabandykite ramiai, be emocijų, pasiaiškinti visas detales. Patikslinkite santykių pobūdį ir atsakomybės vienas kitam matą. Tai baigiamasis užtemimo koridoriaus akordas. Nuo dabar bus galima spręsti svarbiausius ir neatidėliotinus klausimus bei problemas. Norint išeiti iš įtemptų situacijų ir energijų, būtina būti aktyviems iš vidaus.

Sausio 24 d. Merkurijus pereina į Vandenio ženklą. Daug informacijos, daug dalykinių, verslo pasiūlymų. Todėl būtina sukurti informacijos filtrą ir atsijoti mažiau perspektyvią informaciją ir pasiūlymus. Mėnesio pabaigoje gali atsirasti naujų minčių ir idėjų plėtojant, rekonstruojant verslą, gamybą. Didelės apimties procesuose skubėti netinka. Reikia lengvai, be skubos išanalizuoti naują informaciją ir idėjas bei sukurti veiksmų planą.

Sausio 24–28 d. -  ugninga Veneros - Jupiterio sąjungai naudinga ugninio Marso įtaka. Palankus laikas perspektyviems susitikimams ir pažintims, reikšmingoms, perspektyvioms užmačioms, kūrybinių projektų įgyvendinimui. Ugninė energija suteikia jėgų siekti tikslo, plėtoti ilgalaikius santykius ir projektus. Būkite atidūs Likimo ženklams.

Astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x