Užtemimas - tai Mėnulio panirimas į Žemės šešėlio kūgį (Žemė yra linijoje, jungiančioje Saulę ir Mėnulį), kai Mėnulio disko ryškumas ženkliai sumažėja.

Mėnulio užtemimo negatyvas gali pasireikšti žmonėms, turintiems polinkį į depresiją ir psichologinį nestabilumą, sukeldamas visiškai neapgalvotus veiksmus, dėl kurių teks gailėtis.

Kaip Mėnulio užtemimas veikia žmonių elgesį?

Pirmiausia prisiminkime gerai žinomas tiesas apie tai, kas neturėtų būti daroma prieš dienas iki mėnulio užtemimo ir užtemimo dieną. Užtemimo laikotarpiu emocinis fonas yra toks karštas, kad daugelis žmonių tai visiškai pamiršta.

Pirma, viskas, kas vyksta per mėnulio užtemimą - dieną prieš užtemimą, pačią užtemimo dieną ir kitą dieną - turės įtakos jūsų būsimam gyvenimui. Todėl būkite atsargūs, elkitės sąmoningai ir nekreipkite dėmesio į emocijas. Paleiskite viską, kas staiga nusprendė palikti jus šiuo laikotarpiu: ar tai būtų žmonės, ar daiktai, pinigai, socialiniai ryšiai, darbas ... Nelaikykite išeinančio, paleiskite jį taikiai ir ramiai  - tai reiškia, kad atėjo laikas, tai reiškia, kad kažkuris jūsų gyvenimo etapas yra uždaromas būtent tam, kad naujas, lengvesnis ir sėkmingesnis turėtų galimybę atsiverti.

Antra, pabandykite bent jau kuriam laikui atsisakyti blogų įpročių. Jei įmanoma, verta pabadauti, suteikti galimybę kūnui valytis, atsinaujinti.

Trečia, būkite atidūs savo sveikatai. Ypač stenkitės išvengti planinių chirurginių intervencijų, odontologinių paslaugų.  Saugokite kojas (galimas sumušimas, lūžiai), taip pat atkreipkite dėmesį į skrandį ir žarnyną - lėtinės ligos gali staiga paaštrėti. Atidesnės turėtų būti nėščios moterys. Tai anaiptol nereiškia, kad kažkas turėtų atsitikti; tai reiškia, kad jums reikia būti atsargiems ir dėmesingiems.

Ketvirta, užtemimo dieną nerekomenduojama nieko svarbaus pradėti, nes Mėnulio užtemimas sustiprina menkiausius neigiamus tos dienos vibracijos veiksnius. Dalykai, kurie vis tik bus pradėti, gali rezonuoti net po 18 metų. Tačiau, jei esate įsitikinę savo sėkme ir jūsų mintys yra švarios prieš žmones ir prieš Dievą, ir jei bendras užtemimo dienos fonas yra jums asmeniškai palankus, galite veikti. Tačiau nepamirškite, kad anksčiau ar vėliau reikės atsakyti už visus veiksmus ir net mintis, susijusias su užtemimo diena.

Mėnulio užtemimas gali turėti trijų mėnesių aidą, bet visas užtemimų poveikis baigiasi 18,5 metų, o kuo didesnė šviesulio dalis būna uždengta, tuo galingesnis ir ilgesnis poveikis.

Kaip praleisti Mėnulio užtemimą?

Užtemimo dieną yra gerai praleista gamtoje, vieningai su Žeme. Pažvelkite giliai į save: kieno klaidų jūs sieloje neatleidote, kiek energijos eikvojate, jas prisimindami, koneveikdami save ar kitus, persukdami milijoną kartų situaciją, kai viskas galėtų būti kitaip, jei ...

Pasėdėkite prie ugnies, pakratykite savo sielos skrynią ir atsikratykite visko, kas nereikalinga. Išmeskite į ugnies liepsną viską, kas trukdo jums laisvai kurti, laisvai jaustis, laisvai džiaugtis ...

Sekite savo jausmus kiekvieną kitą akimirką, sekite įkvėpimo energiją ... Galbūt šiomis dienomis kai kurie iš jūsų pasijaus  svetimi visuomenėje, gyvenime. Visi idealai gali atrodyti klaidingi ir beprasmiški, visos svajonės - iliuzija. Paleiskite viską  - ir skirkite daugiau laiko sau. Klausykitės savęs, savo kūno, kuris jau seniai norėjo jums daug pasakyti. Norite miegoti - miegokite, norite dainuoti ir piešti - dainuokite ir pieškite. Klausykitės savo vidinio balso, savo intuicijos ir pamatysite naujus horizontus ...

Šis užtemimas suteikia mums visas puikias galimybes užbaigti tai, ką mes pradėjome ir kurkime naujų pradžių kontekste erdvę ir kelią, kurį mes stebėsime šiais metais ir net kitais metais. Pagalvokime apie tai, kai artimiausiomis dienomis teks pasirinkti tarp viešosios nuomonės ir vidinio balso, tarp baimės ir nusivylimo, meilės ir priėmimo ...

Su meile – Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x