Kovo 1 d. - Venera pereina  į Vandenio ženklą. Laukiame intrigos santykiuose, naujų pažinčių ir kontaktų. Intensyvi korespondencija verslo klausimais, informacijos gausa pareikalaus susisteminti, susitvarkyti jos gavimo kanalus. Priešingu atveju, galite pasiklysti informacijos jūroje. Geras laikas kelionėms, išvykoms, poilsiui gamtoje.

Kovo 5 d. - Merkurijus apsisuka atbulinei eigai. Tai laikotarpis, kai vėluoja informacija, stringa ryšių priemonės. Gauta informacija gali būti iškraipyta, o jūsų perduodama - gali neteisingai suprasta. Šio periodo tradicija taip pat yra verslo kelionių, dokumentų, prekių judėjimo ir grynųjų pinigų problemos. Kontroliuokite duomenis ir detales, antraip klaidos gali turėti rimtų pasekmių.

Kovo 6 d. - Jaunas Mėnulis Žuvyse. Stipri, rezonansinė Jaunaties kartu su Neptūnu, iliuzijų ir apgaulės planeta, įtaka gali įtakoti rimtą klaidą prioritetų nustatymo, tolesnės plėtros krypties pasirinkimo, savirealizacijos klausimais. Nesivaikykite lengvos sėkmės. Galimas stiprus nusivylimas savo pasirinkimu. Galimas noras susigrąžinti buvusius santykius, žmones. 

Kovo 6 d.  laukiama didžiausia metų ingresija - Uranas atsikrausto į Jautį. Tad ateinančius 7 -erius metus būkite pasirengę revoliuciniams pokyčiams finansų srityje. Verta studijuoti naujausią ekonomiką. Susikurkite savo asmeninę,  autorinę finansinio saugumo sistemą. Priešingu atveju kyla pavojus nusigyventi. Uranas Jautyje silpnas, tad visiems svarbus  tikėjimas savo stiprybe ir sugebėjimais. Beje, Uranas didina potraukį astrologijai. Pasidovanokite sau konsultaciją. Kad lengviau būtų gyventi, turėtumėte kažką pakeisti savo gyvenime. Keiskite patys, savanoriškai, kad Uranui netektų keisti priverstinai. 

Kovo 9 d. - sudėtingiausia mėnesio diena. Įtemptos planetos gali įtakoti avarines situacijas keliuose, problemas, susijusias su buitiniais, elektros prietaisais. Tikėtini ryšio įrangos, kompiuterinių sistemų gedimai. Darbe ir asmeniniuose santykiuose gali būti staigių, netikėtų konfliktinių situacijų. Stenkitės išlaikyti santykių pusiausvyrą ir nesivelti į konfliktus.

Kovo 11 d. - sudėtinga planetų įtaka gali sukelti  finansų krizę. Dėl nenumatytų aplinkybių galimos staigios išlaidosTad susiimkite ir pasirenkite kuo greičiau išspręsti krizės situaciją. Gali būti, kad jūs pats negalėsite susidoroti, ir jums reikės partnerių, draugų pagalbos.

Kovo 14 d. - Mėnulis ir Jupiteris suaktyvins Paukščių tako galaktikos virpesius. Svarbūs teigiami geopolitiniai pokyčiai, didelio dvasinio darbo laikotarpis, kurio tikslas - išvalyti pasaulį, Žemę nuo energetinių šiukšlių ir harmonizuoti iškraipytas energijas. Darykite tai, ką esate seniai sumanę. 

Kovo 15 d. - Mėnulis savo valdose, Vėžio ženkle. Galite atstatyti, suderinti ir sutvarkyti sugadintus santykius, ryšius. Geras laikas pavasario savitvarkai namuose, praverstų nedidelis, kosmetinis remontas. Galite palikti paskutines sielos šiukšles, kad į naują Zodiako ratą pereitumėte atsinaujinę. 

Kovo 21 d. Saulė Avino ženkle, Mėnulis Svarstyklėse paskelbs naujų astronominių, astrologinių metų pradžią. 

Marso ir Veneros konfliktas, paaštrintas  Lilit energijų, byloja apie galimą netikėtą, staigų konfliktą asmeniniuose santykiuose, išprovokuotą melo, iškreiptos išorinės informacijos.

Patarimas: netikėkite gandais ir apkalbomis. Patikėkite savo širdimi, ir tuomet negalėsite suklysti.

Kovo 26 d. - Venera pereina į Žuvis. Tai santykių harmonizavimo laikotarpis, balanso  finansų srityje įvedimo metas. Geras laikas romantiškam poilsiui, kelionėms į gamtą, atostogoms.

Kovo 28 d. Merkurijus grįžta į tiesioginį  judėjimą, vėl gi Žuvyse.  Diena įtempta, sudėtingi informacijos mainai ir jos gavimas. Eismo, transporto problemos. Strigs prekės ir finansiniai srautai. Būkite pasiruošę netikėtumams. Svarbius susitikimus ir kontaktus patartina atidėti keletui dienų. O tada - tik pirmyn. 

Kovo 31 d. - Marsas įsiveržia į Dvynių ženklą, ir pradeda aktyvaus verslo, dalykinio gyvenimo laikotarpį. Daug kelionių, naujų kontaktų, komandiruočių. Geras laikas tarpininkavimui, išskirtinių autorių produktų ir paslaugų proveržiui.

Balandžio mėn., kartu su Jupiterio atbuliniu posūkiu  Šaulio ženkle, reikės koreguoti svarbiausius ir didelio masto darbus, projektus.  Iškils būtinybė išsamiai išsiaiškinti visas tolesnės partnerystės ir bendradarbiavimo sąlygas.

 

Jūsų astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x