KOVO 20 d. 23.59 min. (Vilniaus laiku) SAULĖ įžengs į ramiai miegantį Avino ženklą ir paskelbs astrologinių Naujųjų metų pradžią. VENEROS metus pakeis MERKURIJAUS metai.  Vadinasi, svarbiausios savybės, kurių mums prireiks, bus išmintis, intelektas ir išradingumas.

Kaip ir kiekvienais metais, MERKURIJUS, dabar esantis retro fazėje, apibėgs visus Zodiako ženklus. Ypač ilgai jis bus Žuvyse, Liūte – Vėžyje ir Skorpione. Ir tais laikotarpiais jis privers mus sulėtinti gyvenimo tempą, dar kartą peržiūrėti senas idėjas ir planus. Savaime suprantama, kad šie ženklai labiausiai ir pajaus Merkurijų.

Tie, kurie turi galvą ant pečių ir  plius dar gebėjimus įdomiai rašyti arba gražiai kalbėti, Merkurijaus metais nueis toliau, nei kiti. Labiau nei pastaruoju laiku jausis žinių troškulys, poreikis keliauti į svečias šalis, susipažinti su naujais žmonėmis. Tai idealus laikas mokymuisi, kvalifikacijos kėlimui, vairavimo teisių gavimui, užsienio kalbų mokymuisi. Pagaliau pavyks išlįsti iš savo kiauto ir pradėti judėti tiems, kurie pernelyg ilgai kiūtojo ramybėje.

Vystymosi ir progreso tendencijos pasijus prekybos, reklamos, leidybos, turizmo srityse,  taip pat komunikacinėse kryptyse: telefono, interneto, ryšių ir socialiniuose tinkluose. Taigi, neverta taupyti susitikimų sąskaita. Juolab, kad ir draugijos mums patiks intelektualios, išradingos, nenuobodžios, linksmos.

Tačiau reikia nepamiršti, kad yra Merkurijaus tamsioji pusė – jis vagių ir apgavikų globėjas. Šie tikrai taikysis nučiupti tiek materialinę, tiek informacinę mūsų nuosavybę, ypač tuomet, kai Merkurijus negatyviai bendraus su Neptūnu, t.y. gegužės 29 – birželio 1 d., rugsėjo 6 – 8 d. ir gruodžio 18 - 21 d. Tuomet būkite  dvigubai apdairesni. Kaip ir retro fazių laikotarpiu (kovo 5-27 d., liepos 8 - 31 d., lapkričio 1 – 20 d. ). Šiais laikotarpiais venkite keliauti, nepirkite automobilio, elektros prekių, nesteikite nuosavų įmonių. Tai, kas atrodys stipru ir pelninga, gali neilgai trukus stipriai nuliūdinti.

O dabar – svarbiausias dalykas: jei nenorime problemų, atidžiai sekime ir analizuokime  dokumentus, laikykimės terminų ir uoliai pildykime tai, ką pažadėjome.

Su pavasariu, su Žemės diena, su naujais ASTROLOGINIAIS  metais!

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x