ILGALAIKIS TRANZITAS. Marsas nuo 2019 m. gegužės 16 d. Iki liepos 2 d. eis Vėžio ženklu. Ši Marso pozicija lemia aiškumo trūkumą formuluojant konkrečius tikslus ir uždavinius. Daugelis išorinių stresorių, kliūčių ir apribojimų - galbūt  namų ūkio problemos, buitiniai, nekilnojamojo turto klausimai, svarbių dokumentų registravimo reikalai , paveldėjimo teisės įsigalėjimas.

Gegužės 1 d. - MARSAS priešpriešoje JUPITERIUI. Pirmas gegužės dešimtadienis sukels daug prieštaringų konfliktų situacijų socialinėje srityje. Pagrindiniai klausimai ir situacijos bus susijusios su socialine sritimi, didėjančiais mokesčiais, pensijų reforma. Galimi ideologiniai, teologiniai konfliktai. Nerekomenduoja lankytis šalyse, kuriose yra nestabilus politinis režimas

Gegužės 5 d. - JAUNATIS Jautyje. Darbotvarkėje - finansiniai, materialiniai klausimai. Veikiant aktyviai, patikrinta taktika - pavyks  pagerinti savo finansinę padėtį. Dabar ryžtingi ir kryptingi veiksmai yra svarbesni nei bet kada.

Gegužės 6 d. - MERKURIJUS pereina į Jautį. Besiformuojanti MERKURIJAUS  ir URANO jungtis reiškia originalų, išskirtinį susikaupusių klausimų ir problemų sprendimą verslo ir asmeninių santykių srityje. Gali kilti originalių idėjų, kaip stabilizuoti savo finansinę padėtį. Užfiksuokite savo mintis - ateityje jos gali atnešti gerą pelną ir padėti sukurti tvarią finansinę platformą.

Gegužės 10 d., esant įtemptai planetų padėčiai, galite būti išprovokuoti konfliktui ar ūmiam emocijų pasireiškimui, - tiek šeimos gyvenime, tiek darbiniuose reikaluose. Darbo savaitės pabaiga žada būti sudėtinga, force majeure gali atsirasti keliomis kryptimis vienu metu. Būkite pasiruošę visų rūšių netikėtumų kompleksui.

Gegužės 15 d. VENERA pereina į Jautį. Dėl LILITgalimas susitikimas su lemtinga moterimi ar vyru. Šiuo laikotarpiu užsimezgę kontaktai bus kupini aistros. Tačiau dažniausiai tokie romanai baigiasi palikdami užgesusios aistros ugnies pelenis ir vidinę psichologinę tuštumą. Tad prieš stačia galva nerdami į santykių bangas, pasverkite, ar verta sau užsikrauti šią naštą?

Gegužės 16 d.  – MARSAS pereina į Vėžį. Šiuo periodu išoriniai faktoriai ir aplinkybės trukdys sėkmingai reikalų raidai. Padėti išlaikyti pagrindinių reikalų ir projektų vystymosi stabilumą padėtų jėgų, energijos koncentracija, susikaupimas ir kryptingumas.

Gegužės 18/19 d. PILNATIS. MĖNULIS Skorpione, Saulė Jautyje. Energetiniame lygmenyje ši  diena labai stipri: jos energijos suteiks jums galimybę išeiti iš pačių sudėtingiausių situacijų į naują vystymosi lygmenį. Tikėtinas kūrybinis proveržis iš karto keliose srityse. Gali tapti aiškiomis ir akivaizdžiomis  supainiotos situacijos santykiuose, ir jums pavyks išvynioti neišsprendžiamų tarpusavio ryšių problemų kamuolį.

Gegužės 21 d.  SAULĖ už parankės su MERKURIJUMI įžengia į Dvynius. Merkurijus savo valdose sustiprėja, atneša daugybę idėjų, gerų, perspektyvių pažinčių, kontaktų.   Tai puikus laikas pailsėti gamtoje, pažvejoti, prisirinkti gamtos gėrybių, žolelių. Pasikraukite gamtos energijos, pajuskite jos grožį ir save harmonijoje su Žemės planeta.

Gegužės 24 d. – geras laikas santykių harmonizavimo, taikių susitarimų, derybų, sąlyčio taškų konfliktinėse situacijose radimui.  Pavyks perlipti sudėtingus psichologinius barjerus, išspręsti svarbiausius, skaudžiausius santykių klausimus. Diena tinkama rengti ir įforminti dokumentus, sudaryti sutartis, pasirašyti kontraktus. Individualias pozicijas verta aptarti su astrologu,

Gegužės 31 – birželio 9 d. LILIT atsidurs įtemptame Žuvų ženklo taške. Šiuo laikotarpiu nerekomenduojama priimti svarbių, reikšmingų sprendimų. Vertėtų pasisaugoti sukčių, machinatorių, melagių, kad neprarastumėte savo lėšų ar asmeninės energijos. Būkite atsargūs. 

Astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x