Birželio 21 d. Neptūnas pasisuko atbuline eiga. Pasaulinėje politikoje ir ekonomikoje slaptų, šešėlinių, užkulisinių procesų ir pertvarkų laikas.

23 - 26 d. Veneros opozicija Jupiteriui. Dažnai pasireiškia finansiniu disbalansu, kai išlaidos viršija pajamas.  Stenkitės laikyti save ekonominiame režime. Gali neįvykti svarbi, jums reikšminga kelionė.

27 d.  – greituoju būdu perbėgęs Vėžį, Merkurijus pereina į Liūtą. Geras laikas turistiniams žygiams, kelionėms. Jums patiks intelektualios pramogos ir IT projektai.

30 d. -  pradėsime jausti pilno Saulės užtemimo poveikį. Būtina emocinė savikontrolė. Kadangi užtemimo metu didžioji  Saulės energijos dalis išskiria negatyvą, tai verta iš anksto pasirengti šiam reiškiniui. Visų pirma, žmonės su lėtinėmis ligomis turėtų sumažinti širdies ir kraujagyslių sistemos  apkrovą -  pašalinti iš raciono riebalus ir aštrus maistą, alkoholį. Geriau naudoti daug vaisių ir daržovių, atlikti lengvus fizinius pratimus, praleisti daugiau laiko lauke.

Liepos 2 d. vyks vienas iš paslaptingiausių ir įdomiausių įvykių - Saulės užtemimas. Jis prasidės 19:24 GMT Vėžio žvaigždyne, truks neilgai, tik 4,5 minutės. Lietuva negalės matyti šio reiškinio. Saulės užtemimas bus aiškiai matomas Ramiojo vandenyno pietuose, Čilėje ir Argentinoje. Nors ne visi galės tai pamatyti, tačiau daugelis pajus šio reiškinio poveikį. Daugumai žmonių  tai bus savotiškas perkrovimo laikotarpis.

2019 m. liepos 2 d. Saulės užtemimo laikotarpiu ir po trijų dienų daugelis žmonių pajus „sąmonės tamsėjimą“. Šiuo metu nėra naudinga pradėti naujus projektus, nes neįmanoma blaiviai įvertinti padėties.

Tačiau Saulės užtemimo metu geriausia analizuoti savo mintis ir pradėti naują gyvenimo būdą. Be to, tai geriausias laikas atsisakyti kažko (pvz., blogų įpročių) arba padaryti naudingus pokyčius savo gyvenime (pvz., pradėti sportuoti). Astrologai teigia, kad viskas, kas bus pradėta Saulės užtemimo metu, daugelį metų išliks gera tradicija.

Kaip paveiks žmones Saulės užtemimas? Visų pirma, kyla pavojus žmonėms, sergantiems lėtinėmis ligomis, seniems žmonėms, hipochondrikams, jautriems žmonėmis ir pan. Moksliniai tyrimai rodo, kad šiuo laikotarpiu nusikalstamumo lygis neišauga. Tačiau šiuo metu daug žmonių tampa suicidais. Ekspertai aiškina, kad Saulės užtemimo laikotarpiu daug ir giliai mąstoma apie save, apie buvimą. Pernelyg jautrūs žmonės gali įsigilinti į save tiek, kad pradeda prarasti ryšį su realiu pasauliu, jų protai susijaukia, o emocijos kunkuliuoja. Visa tai tampa nemigos, dirglumo ir agresijos priežastimi.

Šis paslaptingas reiškinys padeda žmonėms atrasti naujų talentų ir galimybių. Saulės užtemimo laikotarpiu, kai asmens pojūčiai yra ryškesni, į pirmą planą iškyla asmens įžvalga ir intuicija. Šios charakterio savybės padės suprasti sudėtingas situacijas, nukreips žmogaus mintis teisinga kryptimi.

Saulės užtemimo metu labai svarbu vengti konfliktinių situacijų ir streso, nepasiduoti provokacijoms. Venkite apkrovų,, jei galite, labiau  atsipalaiduokite. Kadangi šiuo laikotarpiu  Saulės aktyvumas mažėja, žmonių darbingumas irgi mažėja, jie jaučia apatiją, nuovargį ir išsekimą. Gera pagalba šioms dienoms - meditacija, joga,  mėgstami filmai ar mėgstama muzika.

 

Jūsų astrologė Veda Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x